مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه کننده برگ آلوئه ورا عمده طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مختصری درباره گیاه آلوئه ورافروش عمده برگ طبیعی آلوئه ورا
ارائه کننده برگ آلوئه ورا

ارائه کننده برگ آلوئه ورا در بسته بندی های متنوع محصولات را عرضه می کند. آلوئه ورا (آلوئه ورا)- یکی از انواع گیاهان است که اگر آلوئه موجود نامیده شود صحیح تر است. اما هر دو نام در جهان به طور مساوی استفاده می شوند. برگ آلوئه ورا طبیعی در حجم عمده ارائه می گردد.

ارائه کننده برگ آلوئه ورا عمده طبیعی

مختصری درباره گیاه آلوئه ورا

مختصری درباره گیاه آلوئه ورا

در این بخش مختصری درباره گیاه آلوئه ورا خواهیم گقت. آلوئه کنونی یک گیاه آبدار و دارای ساقه کوتاه است. برگهای ضخیم و گوشتی یک روزت متراکم تشکیل می دهند که به طور طبیعی قطر آن به ۶۰ سانتی متر می رسد. برگهای آلوئه ورا خاکستری است و روی سطح آن لکه های کوچکی دارد. لبه های صفحه برگ با خارهای کوچک پوشانده شده است. سیستم ریشه ضعیف توسعه یافته است.

گل های آلوئه ورا لوله ای و دارای سایه های مختلف نارنجی هستند، اما شما می توانید آنها را فقط در شرایط طبیعی مشاهده کنید – “پزشک” شما نمی خواهد روی طاقچه پنجره شکوفا شود. آلوئه آربورسنس (Aloe arborescens) می تواند به صورت درخت یا بوته باشد و در طبیعت اغلب به پنج متر ارتفاع می رسد. تنه با برگهای گوشتی بلند و خارهای نرم در امتداد لبه ها پوشانده شده است. در یک گیاه بالغ ، برگهای پایینی می ریزند  و تنه لخت توسط فرزندان پایه زیادی پوشانده می شود و باعث می شود آلوئه مانند بوته ای در حال گسترش باشد.

در طول گلدهی آلوئه، یک خوشه طولانی با گلهای نارنجی روشن ظاهر می شود. هنگامی که در خانه نگهداری می شود، به ندرت شکوفا می شود و اندازه گیاهان خانگی بسیار متوسط ​​تر است.

فروش عمده برگ طبیعی آلوئه ورا

فروش عمده برگ طبیعی آلوئه ورا

آیا می دانیدچرا فروش عمده برگ طبیعی آلوئه ورا محبوبیت دارد؟ آلوئه یک گیاه دارویی بی نظیر است. ترکیب شیمیایی آن بی نظیر است – شیره گیاه حاوی حدود دویست و پنجاه ماده بیولوژیکی فعال است. برگهای آلوئه ۹۷٪ آب دارند – همان آب میوه ای که متمرکز کننده مواد مغذی است. آب آلوئه حاوی:

ویتامین های A  ،C  ،E و ویتامین های گروه B؛
عناصر کمیاب- روی، منگنز، فسفر، کلسیم، سلنیوم، پتاسیم، آهن و غیره.
روغنهای اساسی مختلف ، از جمله استرها.
فیتونسیدها و فلاونوئیدها؛
مواد برنزه کننده و رزین؛
آمینو اسید؛
بتاکاروتن؛
آلکالوئیدها و سایر مواد مفید.
از نظر محتوای مواد مغذی، آب میوه های آلوئه و آلوئه ورا مانند درخت تقریباً یکسان است ، اما اعتقاد بر این است که اولی در درمان بیماری های پوستی موفقیت بیشتری دارد و دومی- بیماری های اندام های داخلی.

آلوئه گیاهی بسیار بی ادعا است و در صورت تمایل همه می توانند آن را پرورش دهند. این گیاه می تواند سالها در گلدان تنگ رشد کند و در برابر بی توجهی صاحبان آن مقاومت کند. اما برای اینکه خواص دارویی آلوئه در سطح باشد ، باید خاک مغذی و تغذیه به موقع برای گیاه فراهم شود.

استفاده از آلوئه در داروها هم رواج دارد. از آب آلوئه مدت هاست که برای درمان انواع بیماری ها استفاده می شود. پزشکان دوران باستان و کاهنان مصر باستان داروهای خود را با افزودن آب این گیاه تهیه می کردند و بیماران خود را از بسیاری از بیماری ها راحت می کردند. طب مدرن خواص درمانی آلوئه را تأیید می کند و از آن برای ایجاد داروهای مختلف استفاده می کند. فروش برگ طبیعی آلوئه ورا به صورت بسته بندی و فله است.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید