مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزانترین ژل آلوورا قارچ پوستی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

اثرات ژل گیاه آلوورا بر قارچ پوستیقیمت عمده ژل آلوورا قارچ پوستی

آلوورا یک گیاه زینتی و دارویی است. این گیاه از دو بخش اصلی تشکیل شده است؛ اولی پوست بیرونی و دیگری ژل آلوورا که در واقع بافت پارانشیم بی رنگ داخلی آن است. هر دو بخش آلوورا دارای ارزش دارویی هستند. خصوصیات مختلفی به ژل بی رنگ حاصل از برگ این گیاه نسبت داده می شود. این ژل یک ماده پاک کننده طبیعی، قدرتمند در نفوذ به بافت ها، تسکین دهنده درد مفاصل و عضلات، یک آنتی بیوتیک قوی، ماده ضد التهاب و افزایش دهنده گردش خون است. همچنین مطالعات نشان داده است که ژل آلوورا قارچ پوستی را از بین می برد. با ما باشد تا بیشتر با این خاصیت ژل آلوورا آشنا شویم و از قیمت عمده این محصول آگاه شویم.

ارزانترین ژل آلوورا قارچ پوستی عمده

اثرات ژل گیاه آلوورا بر قارچ پوستی

اثرات ژل گیاه آلوورا بر قارچ پوستی

قارچ پوستی نوعی عفونت قارچی می باشد که به شدت واگیر دار است و به سرعت می تواند منتقل شود. از علائم این نوع عفونت ایجاد لکه های سفید یا پوسته پوسته شدن و ایجاد قرمزی و اگزما در ناحیه خاصی از پوست است.

ژل آلوورا دارای خواص ضد قارچ بسیار قوی است به طوری که وجود شش ترکیب ضد قارچ در این ماده شناسایی شده است. این ژل باید روزانه سه تا چهار بار بر روی پوست مورد استفاده قرار گیرد تا بتواند اثر ضد قارچی خود داشته باشد.

مطالعات نشان داده اند که ژل گیاه آلوورا توانایی فعال سازی ماکروفاژها را دارد و به این ترتیب در افزایش قدت سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با قارچها نقش دارد.

به علاوه آلوئه ورا حاوی حداقل هفت دیسموتاز سوپر اکسید با فعالیت آنتی اکسیدانی است که در سلامت پوست و جلوگیری از گسترش قارچ ها روی پوست نقش دارند.

قارچ ها در واقع بر روی بافت های مرده رشد می کنند. ژل آلوورا با تاثیر بر پوست و افزایش فعالیت سلول های پوستی باعث تکثیر آنها شده و عملا باعث از بین رفتن بافت مرده و جایگزین شدن آن با بافت زنده و سالم می شود.

قیمت عمده ژل آلوورا قارچ پوستی

قیمت عمده ژل آلوورا قارچ پوستی

با توجه به خواص بسیار زیاد ژل آلوورا و به خصوص خاصیت قارچ کشی آن، این ماده مصرف بسیار زیادی به عنوان یک گیاه دارویی دی مراکز فروش داروهای گیاهی دارد. همچنین کسانی که در زمینه صادرات گیاهان دارویی فعالیت دارند می توانند برای توسعه تجارت خود این ماده دارویی را به لیست محصولات صادراتی خود اضافه کنند.

برای خرید این محصول با ارزش می توانید با مسئول فروش ارتباط برقرار کرده و ضمن اطلاع از قیمت ژل آلوورا و سایر مشخصات این محصول همچون نوه بسته بندی آن، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.


سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید