مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید برگ آلوورا ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خاصیت های متفاوت برگ آلووراشرکت انواع برگ آلوورا ارزان
برگ آلوورا ارزان

برگ آلوورا ارزان می تواند تسکین بسیاری از دردهای جسمی باشد. گل آلوئه ورا از جمله گیاهانی است که تقریباً همه دوست دارند به آن نگاه کنند. تأمین محیط مناسب برای نگهداری از آن بسیار مهم است.

بازار خرید برگ آلوورا ارزان محصولات خود را تحت شرایطی کشت و پرورش می دهد که گیاه کاملا خاصیت محصولات ارگانیک را دارد و فواید بی شماری خواهد داشت.

بازار خرید برگ آلوورا ارزان

خاصیت های متفاوت برگ آلوورا

خاصیت های متفاوت برگ آلوورا 

آلوئه ورا به دلیل تسکین درد، اثرات ضد میکروبی و محرک سلولی با موفقیت در بریدگی، زخم و سوختگی استفاده می شود. در این قسمت به خاصیت های متفاوت برگ آلوورا می پردازیم. علاوه بر خواص معروف ضد التهاب و ترمیم زخم، تسریع در تکثیر سلولهای اپیتلیال و بهبود سریع زخم را فراهم می کند. در مواردی که آلوئه ورا پس از آسیب های پوستی استفاده می شود، تشکیل اسکار بد تقریباً دیده نمی شود. هر گونه محل بریدگی، زخم و سوختگی را درمان می کند.

زخم: آلوئه ورا در زخم های مختلف از تبخال روی لب گرفته تا اندام های تناسلی و زخم های شدید پا با موفقیت استفاده شده است. به دلیل اثر ضد ویروسی، در مدت زمان کوتاهی مانند ۳ روز در زخم های تبخال، زخم بهبود می یابد.

 

پوست: آلوئه ورا اثر بهبودی، نرم کنندگی، مرطوب کنندگی و ضد پیری روی پوست دارد. اثر آرایشی آلوئه ورا به ۴ دلیل اصلی بستگی دارد. اینها نقش مرطوب کنندگی آن، افزایش کلاژن، کاهش تشکیل رنگدانه ها و تقویت سیستم ایمنی پوست است. اثر ضد پیری آلوئه ورا همه کاره است: از آنجا که پاک کننده بسیار خوبی است، سلولهای مرده را از بین می برد و منافذ کوچک پوست را تمیز می کند. از یک طرف، ضمن از بین بردن زباله ها و سموم موجود در پوست، پوست را با ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه موجود در آن تغذیه می کند و تشکیل سلول های جدید را افزایش می دهد. اثر معروف ضد پیری آلوئه ورا به این دلیل است که گیاه ۶-۸ برابر بیشتر از حد طبیعی سرعت تکثیر سلولهای فیبروبلاست را تسریع می کند. سلول های فیبروبلاست با تولید کلاژن از افتادگی پوست جلوگیری می کنند.

آکنه: آکنه معمولاً به خوبی به کاربرد موضعی آلوئه ورا پاسخ می دهد.

آلرژی ، خارش ، اگزما: اسید سالیسیلیک موجود در آلوئه ورا به دلیل ترکیبات برادی کیناز ضد حساسیت است. برای تسکین درد و خارش موثر است. به دلیل اثر ضد آلرژی در اگزما نیز استفاده می شود.

تقویت سیستم ایمنی بدن: آلوئه ورا، یک خاصیت تقویت کننده سیستم ایمنی (محرک سیستم ایمنی بدن) است، به خصوص با استامان موجود در آن. علاوه بر این، لکتین های موجود در گیاه نیز دارای اثر تحریک ایمنی هستند. به دلیل اثر تحریک کننده آن بر سیستم ایمنی بدن، در ایدز، سرطان و تومورها آزمایش می شود. نکته قابل توجه در اینجا این است که آلوئه ورا سرطان را درمان نمی کند، بلکه سیستم ایمنی بدن را که سعی در مبارزه با سرطان دارد تقویت می کند.

شرکت انواع برگ آلوورا ارزان

شرکت انواع برگ آلوورا ارزان

شرکت آلوراکو انواع برگ آلوورا سالم و با کیفیت عرضه می نماید. وقتی آلوئه ورا برای مدت طولانی در معرض آفتاب قرار می گیرد، برگ های آن قهوه ای می شود. این به معنای از بین رفتن گیاه شما نیست. گیاه فقط با قرار گرفتن در معرض آفتاب برای مدت طولانی دچار تنش می شود.

می توانید از گیاه در گلدان انفرادی استفاده کنید. رطوبت خاک برای توسعه آن کافی است. باید آب را به طور مساوی به هر نقطه از گلدان برسانید. آلوئه ورا گیاهی مقاوم در برابر حرارت است و دمای زیاد تحت تأثیر آن قرار نمی گیرد. برگ آلوئه ورا ارزان به سراسر کشور عرضه می گردد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید