مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازرگانی انواع برگ آلوئه ورا باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاشت پاجوش آلوئه ورا باکیفیتشرکت تولید برگ آلوئه ورا باکیفیت
قیمت برگ آلوئه ورا باکیفیت

قیمت برگ آلوئه ورا باکیفیت با توجه به ارزش دارویی بالا که دارد، ارزان است. برای پرورش این گیاه، پاجوشهایی که از گیاه مادری به دست آمده اند و به اندازه حداقل ۴ سانتی متر رسیده اند، به مکان دیگری انتقال می دهند تا به طور جداگانه برگ تولید کند، با این کار سریع تر رشد خواهد کرد. بازرگانی برگ آلوئه ورا همواره محصولاتی تازه و سالم تزیع می نماید.

بازرگانی انواع برگ آلوئه ورا باکیفیت

کاشت پاجوش آلوئه ورا باکیفیت

کاشت پاجوش آلوئه ورا باکیفیت

در این قسمت به نحو کاشت پاجوش آلوئه ورا باکیفیت خواهیم پرداخت. برای یافتن پاجوش اگر می توانید، کل گیاه را از گلدان بیرون بیاورید. با این کار یافتن محل ساقه با گیاه اصلی آسان تر خواهد شد.

ممکن است لازم باشد خاک ریشه را پاکسازی کنید تا دید بهتری از پاجوش داشته باشید. پاجوش ممکن است به گیاه اصلی چسبیده باشد، اما باید ریشه های خاص خود را داشته باشد.

شاخه را از گیاه والد جدا یا قطع نمایید، اما سعی کنید هنگام انجام این کار به ریشه ها آسیب نرسد. پاجوش را می توان به راحتی از گیاه اصلی جدا کرد. اگر به راحتی جدا نشود، باید آن را با چاقوی تیز و استریل برش دهید (ابتدا تیغه را با الکل اتیل استریل کنید تا به گیاه آسیب نرساند).

قبل از کاشت چند روز صبر کنید تا ترمیم ایجاد شود. به این ترتیب از بروز هرگونه عفونت جلوگیری می کنید. پاجوش باید ریشه داشته باشد. هنگامی که پاجوش را از گیاه والد برداشتید، می توانید گیاه بزرگتر را دوباره در گلدان قرار دهید.

یک گلدان گل با سوراخ هایی در پایین آن پیدا کنید. این خیلی مهم است. مانند بسیاری از گیاهان، آلوئه ورا آب را دوست دارد، اما دوست ندارد در آن غوطه ور شود.

اگر هیچ حفره ای در زیر گلدان وجود نداشته باشد، آب موجود در خاک از بین نمی رود، بنابراین خاک آبکی می ماند. این می تواند باعث پوسیدگی آلوئه ورا و از بین رفتن آن شود.

گلدان را با خاک کاکتوس پر کنید. اگر خاک کاکتوس ندارید، می توانید با افزودن شن و ماسه به مقداری گلدان و مقداری خاک به آن، خاک کاکتوس خود را درست کنید.

شرکت تولید برگ آلوئه ورا باکیفیت

شرکت تولید برگ آلوئه ورا باکیفیت

تولید برگ آلوئه ورا زمانی ایجاد می شود ک پاجوشهایی سالم کاشته شوند. در شرکت تولید برگ آلوئه ورا تنها از پاجوشهایی باکیفیت بالا استفاده می گردد. این در صورتی هست که آلوئه ورا گیاهی کویری می باشد، بنابراین به آب زیادی احتیاج ندارد و کم هزینه است.

استفاده از کودهای طبیعی حیوانی موجب می شوند تا برگها بهتر رشد نمایند و در نتیجه تولیدات بهتری به بازار عرضه می شوند.

 

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید