مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازرگانی برگ آلوورا دارویی تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص شگفت انگیز برگ آلوورا را بشناسیدعرضه برگ آلوورا دارویی
برگ آلوورا دارویی

برگ آلوورا دارویی به دلیل خواص فراوان مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. انواع برگ آلوورا فواید بی نظیری دارند. آلوئه ورا گیاهی است که طی سالهای اخیر در کشور ما مد شده است.

اما این گیاه که از زمان های بسیار قدیم توسط مردم شناخته شده و مورد استفاده قرار می گرفته است، بازرگانی برگ آلوورا دارویی در تهران محصولاتی درجه یک ارائه می کند.

بازرگانی برگ آلوورا دارویی تهران

خواص شگفت انگیز برگ آلوورا را بشناسید

خواص شگفت انگیز برگ آلوورا را بشناسید

در این قسمت سعی می کنیم تا خواص شگفت انگیز برگ آلوورا را بشناسید. سالانه کتابهای زیادی در سراسر جهان در مورد آلوئه ورا منتشر می شود و تعداد تولیدکنندگان این گیاه در حال افزایش است.

استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی به قدری افزایش یافته است که فروشگاههای مختص فروش محصولات آلوئه ورا در بسیاری از کشورها در اروپا و آمریکا افتتاح شده است.

گیاه آلوئه ورا گیاهی است که از خانواده “aloaceae” است. این گیاه که تصور می شود در طبقه بندی قدیمی در خانواده “liliaceae” باشد، به دلیل خواص دارویی گیاهانی که دارای ارزش دارویی مانند سیر، پیاز و مارچوبه در خانواده سوسن هستند، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این گیاه از نظر ظاهر خارجی مانند کاکتوس به نظر می رسد. در خانواده آلوئه تا ۳۵۰ گونه وجود دارد که چهار گونه از آنها دارای ارزش دارویی هستند. آلوئه ورا دیگر با ارزش پزشکی: آلوئه آربورسنس “آلوئه درختی” ، آلوئه فروکس “آلوئه خاردار” ، آلوئه ساپوناریا “آلوئه خالدار” و آلوئه پری “آلوئه جزیره کوراسائو” می باشند.

موطن آلوئه ورا دقیقاً مشخص نیست. گفته شده که ممکن است از آفریقای شمالی، آفریقای جنوبی، بین النهرین و یمن منشا گرفته باشد. احتمالاً اولین مکان مبدا آفریقای شمالی یا یمن است.

آلوئه ورا گیاهی است آبدار و چند ساله. همانطور که در عکس دیده می شود. وقتی جوان است، برگها خالدار هستند، سپس به رنگ سبز خاکستری در آمده و طول هر برگ به ۶۰-۹۰ سانتی متر می رسد.

ساقه گل می تواند تا ارتفاع ۱۵۰ سانتی متر رشد کند، که روی آن گل های خوشه ای لوله ای و زرد تشکیل می شود. از آنجا که گل آلوئه ورا نابارور است، تولید آن با جدا کردن پاجوشهای داده شده از پهلو انجام می شود.

گیاهان به طور کلی ۱۲-۱۶ برگ دارند، طول عمر آنها حدود ۱۲ سال است. وقتی گیاه به سن ۴ سالگی رسید، بالغ در نظر گرفته می شود، طول برگ به ۶۰-۹۰ سانتی متر و وزن هر برگ به ۱.۵ تا ۲ کیلوگرم می رسد.

برگهای گیاه از نظر محتوای بالاترین کیفیت را دارند تا برای مصارف پزشکی یا صنایع آرایشی مورد استفاده قرار گیرند. برای استفاده پزشکی، برگهای بزرگ و گوشتی ۲-۳ بار در سال بریده می شوند.

این گیاه توانایی بهبود سریع خود را دارد. زخمهایی که در محل برش برگ ایجاد می شوند در عرض چند ثانیه با لایه پوشانده می شوند و از ریزش مایعات درون برگ جلوگیری می کنند.

عرضه برگ آلوورا دارویی

عرضه برگ آلوورا دارویی

عرضه برگ آلوورا در کیفیت های فوق العاده انجام می پذیرد. آلوئه ورا گیاه کشورهای گرم است. زیر ۰ درجه سانتی گراد برگها آسیب می بینند، زیر ۴ درجه سانتیگراد معمولاً مرگ رخ می دهد.

اگر خاک نفوذپذیر نباشد و یا در محیط های بسیار مرطوب باشد، می تواند در درجات بالاتر به گیاه آسیب برساند. در حالت ایده آل، نفوذ پذیری پیش شرط خاک خوب و نور خورشید فراوان است و می تواند برگهایی درشت در قیمتهای مناسب به مصرف کننده عرضه کند.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید