مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگ ترین مرکز اینترنتی فروش برگ آلوئه ورا

آلوئه ورا در خانه
می توانید آلوئه ورا را از مراکز اینترنتی بزرگ خریداری کنید – بنابراین می توانید آن را در گلدان در خانه پرورش دهید. در این صورت شما همیشه یک داروی طبیعی در دسترس خواهید داشت. انواع آلوئه ورا به خاک شنی و قابل نفوذ نیاز دارند. این گیاه کویری با غرقابی و آبیاری زیاد کنار نمی آید. علاوه بر این، ترجیح می دهد در مناطقی که آفتاب دارند تا نیمه سایه رشد کند.
اگر گیاه حداقل ۱۲ برگ دارد و اگر به اندازه کافی بزرگ باشد، می توانید یکی از برگهای پایین را قطع کنید. بگذارید بقیه برگها رشد کنند. بعد از ظاهر شدن برگه جدید، می توانید دوباره از یک برگ پایین دیگر استفاده کنید. در طی سه ماه، حدود چهار برگ دریافت خواهید کرد. بنابراین گیاه آلوئه ورا می تواند تا ۱۰ سال رشد کند.
اثر التیام بخش
مطالعات بالینی اثر ژل آلوئه ورا را در بیماری های التهابی پوستی، زخم ها، سوختگی ها، آفتاب سوختگی، سرما زدگی و همچنین آکنه، پسوریازیس، اگزما و گزش حشرات نشان داده است. اثر بخشی گیاه در تقویت سیستم ایمنی بدن و سایر اثرات مفید بر بدن هنوز اثبات نشده است. قبل از استفاده از ژل حاوی آلوئه ورا، باید با پزشک خود صحبت کنید، زیرا همه افراد نمی توانند اثرات آن را تحمل کنند.
طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی (WHO) ژل تازه از گیاه آلوئه ورا بهتر از غذاهای فرآوری شده مانند کرم های زیبایی و موارد مشابه است. ترکیب کرم ها می تواند روی مواد فعال گیاه آلوئه ورا تأثیر بگذارد.
بعدی چیست؟
بعد از اینکه برگ را بریدید، صبر کنید تا جریان آب زرد کاملاً متوقف شود. این مایع صمغی است که حاوی ماده فعال بسیار آزار دهنده “آلوئین” است، که به عنوان ملین عمل می کند و کمی سمی است.

بعد از اینکه آب زرد کاملاً تخلیه شد، می توانید یک قطعه کافی از برگ را ببرید. باقیمانده ورق را در یک کیسه پلاستیکی قرار داده و در یخچال قرار دهید. در آنجا می توان برگ را برای چند روز ذخیره کرد.

برای استفاده خارجی
قطعه مورد نیاز ورق را برش دهید. ژل را می توان در ناحیه آسیب دیده پوست قرار داد. احساس خنک شدن و نرم شدن خواهید کرد.

برای مصارف داخلی
همانطور که در بالا ذکر شد، شما باید قبل از مصرف خوراکی آلوئه ورا با پزشک خود صحبت کنید. اگر اجازه گرفتید، با استفاده از چاقو ژل را از داخل برگ خارج کنید. می توانید آن را به صورت طبیعی بخورید یا با مقدار کمی غذا مخلوط کنید. آن را گرم نکنید و از غذای گرم برای مصرف استفاده نکنید، زیرا مواد بهبود دهنده از بین می رود. برگ آلوئه ورا تازه ارگانیک برای مصارف خانگی است. این گیاه در مزارع دوستدار محیط زیست در جنوب اسپانیا، اندلس، رشد و برداشت می شود.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید