مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین مارک ژل آلوئه ورا ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص دارویی ژل آلوورافروش بهترین مارک ژل آلوئه ورا ارگانیک
بهترین مارک ژل آلوئه ورا ارگانیک

بهترین مارک ژل آلوئه ورا ارگانیک بدون ترکیبات مواد شیمیایی مضر است. از ژل موجود در برگها بعنوان ماده تشکیل دهنده ژله های خوراکی، نوشیدنی ها و بستنی استفاده می شود.

به عنوان یک مکمل غذایی، گفته می شود که ژل این برگ، هضم غذا را تسهیل می کند، گردش خون لنفاوی، عملکردهای مثانه و صفرا را بهبود می بخشد. بهترین مارک این نوع ژل، از برگهای با کیفیت به دست می آید.

بهترین مارک ژل آلوئه ورا ارگانیک

خواص دارویی ژل آلوورا

خواص دارویی ژل آلوورا

آلوئه ورا یک داروی گیاهی شناخته شده با سابقه طولانی برای استفاده است. این ماده به طور گسترده ای در داروهای مدرن استفاده می شود. از تمام قسمتهای گیاه می توان استفاده کرد، اما دو قسمت رایج ژل شفاف موجود در برگها و ترشحات تلخ در قاعده برگ است.

ژل آلوئه ورا به عنوان داروی معجزه گر شهرت پیدا کرده است. به دلیل خواص ضد التهابی و ترمیم زخم، در درمان سوختگی موثر است. خواص درمانی آن ممکن است به دلیل فعالیت های آبرسانی، عایق بندی و محافظتی باشد که از وجود آب زیاد حاصل می شود.

مواد اصلی تشکیل دهنده آن پلی ساکاریدها (عمدتا استمانان)، لکتین ها، استرول ها و آنزیم ها هستند و فرض بر این است که این گیاه یک هم افزایی بین پایه پلی ساکارید و اجزای مختلف باشد. علاوه بر این، ماده آكماننان اثرات تحریک ایمنی، ضد سرطانی و ضد ویروسی را نشان داده است.

چندین مطالعه در مورد درمان موضعی و خوراکی با ژل تأثیر مثبتی بر سنتز گلیکوزامینو گلیکان نشان داده است، در نتیجه بهبود زخم را تسهیل می کند.
یک مطالعه کنترل شده با دارونما نشان داد که ژل ۰/۵٪ موضعی که در کرم هیدروفیل استفاده می شود برای بیمارانی که از پسوریازیس رنج می برند مفید است و عوارض جانبی ندارد.
یک آزمایش بالینی در بیماران مبتلا به تومورهای جامد پیشرفته، که هیچ درمان موثری برای آنها در دسترس نبود، نشان داد که ژل، در ترکیب با ملاتونین نوروهورمون تنظیم کننده سیستم ایمنی، ممکن است دارای مزایای درمانی باشد.
ترشحات خشک آلوئه تلخ حاوی ۱۵ – ۴۰٪ مشتقات آنتراكینون مانند آلوئین و هیدروکسی آلوین ها است. بعلاوه، ترشحات حاوی مشتق پیرون آلوئنین و آلوئرسین است.

ترکیبی که مسئول خواص ملین است، آلوئین نام دارد که خود به عنوان ملین غیرفعال است، اما با فعالیت گونه های اوباکتریوم به آنترون آلوئه-امودین در بدن فعال می شود. ادعا شده است که آلوئین مسئول آنتی هیستامین و فعالیت ضد التهابی است.
هر دو نوع آلوئین و آلوئرین B عامل سفید کنندگی پوست هستند. محتوای آلوئین تنوع زیادی یافته شده است، این ماده بیشتر از برگهای جوان تر ترشح می شود.

فروش بهترین مارک ژل آلوئه ورا ارگانیک

فروش بهترین مارک ژل آلوئه ورا ارگانیک

با پیشرفت علم و آگاهی از ترکیبات شگفت انگیز ژل آلوئه ورا مارک های بسیاری اقدام به تولید این محصول ارگانیک نموده اند. فروش بهترین مارک این محصول به صورت عمده است.

ژل شفاف موجود در برگ باعث درمان زخم ها، سوختگی ها و سایر اختلالات پوستی، ایجاد پوشش محافظ بر روی ناحیه آسیب دیده، تسریع در سرعت بهبود و کاهش خطر عفونت می شود. این ژل همچنین برای بهبود بواسیر به صورت موضعی استفاده می شود.

برای بدست آوردن این ژل می توان برگها را از طول، به دو نیم کرد و پالپ داخلی را روی ناحیه آسیب دیده پوست مالید.
این اثر تسکین دهنده فوری بر روی انواع سوختگی ها و سایر مشکلات پوستی دارد.

استفاده از ژل در ایالات متحده برای درمان سرطان خون در گربه ها، فیبروسارکوما در سگ ها، برای بهبود زخم در انسان تأیید شده است. برگهای پوست کنده که حاوی ژل تازه هستند، برای تسکین گلودرد و سرفه و به عنوان ملین ملایم، خورده می شوند. فروش ژل در قیمت های مقرون به صرفه انجام می شود.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید