مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان برگ آلوورا تازه

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص برگ آلوورا برای پوست چیست؟محل توزیع برگ آلوورا تازه

برگ آلوورا تازه به دلیل خواص بیشماری که دارد میزان تقاضا زیادی در بازار های کشور پیدا کرده است. گیاه آلوورا برای مصارف گوناگون به کار می رود و از این رو خواهان زیادی دارد. این محصول بیشتر به صورت تازه یا فرآورده های حاصل از آن قابل مصرف می باشند. توزیع برگ آلوورا در کیفیت بالا و با قیمت مناسب از طریق این مرکز انجام می گیرد.

توزیع کنندگان برگ آلوورا تازه

خواص برگ آلوورا برای پوست چیست؟

خواص برگ آلوورا برای پوست چیست؟ گیاه آلوورا از لحاظ فیزیولوژیکی بوته ای با برگ های گوشتی و آبدار می باشد که بدون ساقه هستند و بستگی به نوع رقمی که دارند روی برگ های آن ها انواع مختلف لکه ها و زواید مختلفی دیده می شود. بیش از 300 گونه از گیاه آلوورا در طبیعت یافت می شود که تنها چهار گونه از آن ها ارزش غذایی دارند و قابل مصرف می باشند.

گیاه آلوورا مناسب برای کاشت در مناطق نیمه خشک و گرمسیری می باشد از این رو استان های جنوب کشور ما بسیار مساعد برای پرورش این گیاه می باشند. این گیاه سطح زیرکشت زیادی در استان های اصفهان، بوشهر و هرمزگان دارد که نیاز مردم ایران به این گیاه را تامین می کنند. این گیاه با نام های زیاد دیگری نظیر صبر زرد، صبر تلخ، چادروا و غیره نیز شناخته می شود. کشت و پرورش آلوررا علاوه بر اراضی دیمی در گلخانه نیز انجام می گیرد و هدف از کاشت آن، استخراج ژل است.

قسمت مورد برداشت گیاه آلوورا، برگ های گوشتی آن می باشند که به منظور استخراج صمغ یا عصاره آن، برگ ها را روی هم انباشته کرده و عصاره برگ ها به تدریج از کف جاری می شوند. همچنین برگ های آلوورا ممکن است به صورت دست نخورده بسته بندی شوند و برای فرآوری به کارخانه تبدیلی منتقل گردند.

ژل موجود در برگ های آلوورا را می توان در منزل نیز استخراج کرد و این کار تنها با برش دادن این محصول قابل انجام می باشد. این ژل، آبرسانی مناسب برای پوست و مو می باشد که از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند. عصاره این برگ ها برای همه پوست های چرب یا خشک مناسب می باشند و در صورت استفاده منظم از این محصول می توان به پوست صاف و نرم دست پیدا کرد.

محل توزیع برگ آلوورا تازه

محل توزیع برگ آلوورا تازه گیاه آلوورا برگ های بسیار حساسی دارد که ممکن است در اثر تابش نور خورشید فاسد یا تغییر رنگ پیدا کنند، از این رو بسته بندی مناسب این محصول برای ماندگاری بالا آن بسیار مهم است. پس از خریداری بهتر است این برگ ها را داخل کاغذ های آلومینیومی پیچیده و در یخچال محافظت شوند. ثبت سفارش برگ آلوورا مرغوب به صورت عمده از طریق این سایت انجام می گیرد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید