مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع برگ آلوورا خوراکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

محبوبیت برگ آلوئه را خوراکیخرید جدیدترین برگ آلوورا خوراکی
تولید انواع برگ آلوورا خوراکی

برگ آلوورا خوراکی یک غذای مغذی است. این نوع برگ در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارد. گسترش تولید انواع آلوئه ورا به قاره آمریکا با ورود اسپانیایی ها به قاره آمریکای جنوبی آغاز شد.

با فتح امپراتوری آزتک توسط اسپانیایی ها، آلوئه ورا به آمریکای مرکزی و مکزیک گسترش یافت. کاهنان یسوعی استفاده گسترده از این گیاه و استفاده خوراکی از آن در پزشکی در قاره تازه کشف شده را فراهم کردند.

محبوبیت برگ آلوئه را خوراکی

طرز تهیه برگ آلوورا خوراکی

محبوبیت برگ آلوورا خوراکی حیرت آور است. در حال حاضر اکثر افراد ارزش آلوئه ورا و طرز استفاده از آن را می دانند، کشیش ها گذشته، در شاخه های آموزشی و پزشکی آموزش می دیدند و با کاشت نهال ها، آلوئه ورا در سراسر قاره آمریکا گسترش یافت.

۲-۳ سال بعد از میلاد مسیح، آلوئه ورا به طور مكرر توسط پزشكان غربي مورد استفاده قرار مي گرفت و جايگاه خود را در ميان داروهاي اروپايي یافت.

گزارش های زیادی وجود دارد که از آن در آسیب دیدگیها، زخم، بواسیر، زخم معده، ریزش مو، بی خوابی، بیماری های دهان و لثه، سوختگی، یبوست، گلوکوم، سو هاضمه  و بیماری های کلیوی استفاده می شود.

پزشکان و دانشمندان یونانی، که در دانشکده پزشکی در اسکندریه تحصیل کرده اند، از آلوئه ورا نیز به طور گسترده استفاده می کردند. داروساز یونانی سلسیوس (۲۵ قبل از میلاد – ۵۰ میلادی) نوشت که آلوئه ورا اثر پاکسازی دارد.

اعتقاد بر این است که نام آلوئه ورا از کلمه عربی “آلوئه” آمده است. آلوئه در عربی به معنای ماده تلخ و براق است که با خواص آلوئه مطابقت دارد. اعراب آن را صبر یا بردباری و اعراب سوریه آن را صبرا یا سبارا می نامیدند. ترجمه دره صبرا در لبنان دره آلولر است. در کشور ما به آلوئه صبر زرد گفته می شود.

هنگامی که تجزیه و تحلیل شیمیایی آلوئه ورا بررسی می شود، مشاهده می گردد که عناصر زیادی مانند لیگنین، ساپونین، آنتراكینون، آنزیم، ویتامین، مواد معدنی، مونوساكاریدها، پلی ساكاریدها، اسیدهای چرب، اسید سالیك و اسیدهای آمینه وجود دارد.

توانایی آلوئه ورا در نفوذ به بافت های بدن، ضد میکروب، اثر قارچی و ویروس کشی، ایجاد سلول جدید و ترمیم زخم، اثر آرام بخشی آن بر سیستم عصبی، افزایش عملکرد روده ها و آزاد سازی مواد مضر ناخواسته از بدن، تقویت سیستم ایمنی بدن، برای مدت طولانی، این مسئله باعث کنجکاوی شده است که چگونه اثرات همه کاره خود را مانند اثر (تسکین دهنده درد) و از بین بردن بافت های مرده نشان می دهد.

 

خرید جدیدترین برگ آلوورا خوراکی

خرید جدیدترین برگ آلوورا خوراکی

جدیدترین برگ آلوورا خوراکی را در کمترین قیمت خرید کنید. بیش از ۷۵ عنصر غذایی فقط در ۱٪ ترکیب گیاه آلوئه وجود دارد. دانشمندان علاقه مند بوده اند که چگونه چنین مقادیر کمی از این ترکیبات می توانند چنین اثرات مفیدی داشته باشند.

امروزه درک شده است که این اثرات معجزه آسا به دلیل ماده ناشناخته در ساختار گیاه نیست، بلکه به دلیل “هم افزایی” (یکی برای افزایش مقاومت یکدیگر) با مخلوط عناصر مختلف موجب قدرت درمانی گیاه شده است. خرید جدید ترین برگهای آلوئه در قیمتهای مناسب امکان پذیر است.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *