مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده برگ آلوورا خوراکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دما و رطوبت صحیح برای نگهداری آلوئهآبیاری آلوئه وراتغییر گلدان آلوئه ورافروشنده عمده برگ آلوورا خوراکی
برگ آلوورا خوراکی

برگ آلوورا خوراکی دارای ژل ارزشمندی است که مصارف زیادی در صنایع غذایی از آن به عمل می آید. تولید کننده برگ آلوورا همواره تلاش می کند تا محصولی پر از ژل کشت کند.

عصاره آلوئه برای درمان برخی از بیماریهای گوارشی کاربرد فراوانی دارد و تاثیرات خود را به خوبی نمایان ساخته است. برگ خوراکی در حجم عمده و در اندازه های مختلف به فروش می رسد.

تولید کننده برگ آلوورا خوراکی

دما و رطوبت صحیح برای نگهداری آلوئه

آلوئه ورا در ترکیه

برای نگهداری صحیح آلوئه نیاز است تا دما و رطوبت مناسب این گیاه را فراهم کنیم. هنگام مراقبت از آلوئه ورا، باید به عناصر دما و رطوبت صحیح توجه کنید. زیرا این گیاه با احراز این شرایط خیلی سریع رشد می کند. اول از همه، شما باید گلدان گیاه خود را در یک مکان روشن از خانه قرار دهید. ایده آل ترین رشد برای این گیاه در محیط های روشن است.

گرچه هوای سرد را دوست ندارد اما می تواند تا -۷ درجه مقاومت کند. با این وجود مدت طولانی ماندن در هوای سرد از رشد گیاه شما جلوگیری می کند. دمای اتاق باید حداقل ۱۵ درجه باشد. علاوه بر این، گیاه شما می تواند در بادهای کم وزش زنده بماند، اما شما نباید آن را در معرض باد شدید قرار دهید.

گلدان گیاهی را که در یک اتاق آفتابی پرورش می دهید می توانید هر از گاهی به دور خودش بچرخانید تا هر قسمت از گیاه به طور مساوی خورشید را دریافت کند. در اتاقی که آلوئه ورا قرار داده اید، باید مراقب باشید که همزمان دو پنجره باز نکنید (برای جلوگیری از وزش باد).

آبیاری آلوئه ورا

برگ تازه آلوئه ورا

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، آلوئه ورا یک گیاه دوستدار آب نیست. بنابراین ، آبیاری باید با دقت زیادی انجام شود. نیازی نیست که هر روز به گیاه خود آبیاری کنید. فواصل مشخصی برای نیاز آبیاری وجود ندارد. بررسی خاک کافی است که آیا به آب نیاز دارد یا خیر.

اگر وقتی انگشت خود را به بخشی از خاک که نزدیک ریشه نیست و داخل آن قرار می دهید احساس رطوبت نمی کنید ، می توانید گیاه خود را آبیاری کنید. با این حال ، اگر خاک هنوز مرطوب است ، نیازی به آبیاری ندارید.

در ماههای بسیار گرم تابستان ، آبیاری حداقل ۲ بار در هفته صحیح خواهد بود. با این وجود ، نباید از کنترل خاک غافل شوید ، زیرا ممکن است زمان خشک شدن بسته به نوع خاک متفاوت باشد. این گیاه در زمستان نسبت به تابستان به آب کمتری نیاز دارد.

در طول فرایند آبیاری ، باید اطمینان حاصل کنید که آب به برگها لمس نمی کند. آب نباید با پاشش داده شود و نباید به طور ناگهانی در خاک ریخته شود. آبیاری آهسته کافی خواهد بود تا فقط خاک مرطوب باشد. اگر آب به برگ های گیاه شما برخورد کند ، ممکن است پوسیدگی ایجاد شود.

تغییر گلدان آلوئه ورا

گلخانه آلوئه ورا در شیراز

وقتی از آلوئه ورا مراقبت شود به سرعت رشد می کند. با رشد قسمت ساقه گیاه، قسمت ریشه نیز رشد خواهد کرد، بنابراین لازم است گلدان را تغییر دهید تا گیاه بیشتر رشد کند.

بسته به سرعت رشد گیاه، تعویض گلدان یک بار در سال کافی خواهد بود. نکته ای که نباید فراموش کنید این است که شما باید هر بار که گلدان را عوض می کنید خاک را تجدید کنید. فصل ایده آل برای تولید مجدد بهار است.

هنگام تهیه مجدد آلوئه ورا، باید با گیاه آرام باشید و فقط از دستان خود استفاده کنید. ابزارهای تیز مانند چاقو به ریشه گیاه آسیب می رسانند. باید گیاهی را که از خاک برداشته اید به آرامی تکان دهید، ریشه های آن را تمیز کرده و با احتیاط در گلدان جدید قرار دهید.

فروشنده عمده برگ آلوورا خوراکی

فروشنده عمده برگ آلوورا خوراکی

فروشنده برگ آلوورا تمامی محصولات را در بسته بندی بهداشتی عرضه می کند. از این نوع گیاه می توان برای تهیه خوراکی هایی مانند سالاد، دسر، نوشیدنی و … بهره برد.

مواد معدنی موجود در آن ارزش غذایی گیاه را افزایش داده است. فروشندگان عمده برگ آلوورا محصولات خوراکی خود را به سراسر کشور ارسال می نماید.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید