مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار پودر آلوئه ورا در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحو نگهداری از آلوئه ورا در گلدانتولید پودر آلوئه ورا در مشهد

پودر آلوئه ورا در مشهد توسط تولیدی ها فرآوری می شود. آوئه ورا در دمای معین، در سایه و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

آلوئه زمانی که گلدان پر شد، گیاهان آلوئه داخل خانه را در بهار یا اوایل بهار در ظرفی با قطر کمی بزرگتر می کارند. خریدار پودر آلوئه ورا در مشهد می تواند محصول را در بسته بندی و یا فله سفارش دهد.

خریدار پودر آلوئه ورا در مشهد

نحو نگهداری از آلوئه ورا در گلدان

نحو نگهداری از آلوئه ورا در گلدان

نحو نگهداری از آلوئه ورا در گلدان با رعایت چند نکته جزئی آسان می شود. ریشه هایی که در سوراخ های زهکشی گلدان ظاهر می شوند ممکن است نشان دهنده نیاز به پیوند باشد. گیاهان جوان هر سال پیوند می شوند، نمونه های بالغ – هر ۲-۳ سال. برای کاشت، یک گلدان کمی متراکم تر با سوراخ های زهکشی بزرگ که قطر آن باید نصف طول برگ ها باشد، بردارید. نمونه هایی که به شدت رشد کرده اند به سختی از گلدان خارج می شوند – چنین گیاهانی را می توان به مدت ۱ تا ۲ ساعت در آب گرم خیس کرد و قبل از کاشت در گلدان جدید کمی سیستم ریشه را در هوا خشک کرد.

 

دیواره های ظروف پلاستیکی با ریشه های محکم بافته شده با پوسته زمین کمی با دستان شما فشرده می شود. سیستم ریشه با دقت از خاک کهنه پاک می شود و گیاه در یک ظرف جدید در همان عمق قبلی قرار می گیرد. هنگام کاشت گیاه در انتهای گلدان، ارزش آن را دارد که یک لایه زهکشی به اندازه کافی ضخیم از تراشه های آجری، پلی استایرن یا خاک رس منبسط شده قرار دهید و خاک اطراف ریشه را به آرامی با نوک انگشتان خود فشرده کنید تا کیسه های هوا از بین برود. به جای پیوند، می توانید از پیوند نازک استفاده کنید – برای حفظ بخشی از خاک و سیستم ریشه – خاک تازه را روی لبه های گیاه بپاشید.

 

آبیاری را به مدت ۷ تا ۱۰ روز پس از کاشت در خاک تازه متوقف کنید و گیاهان را در سایه و در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید. در حین پیوند، ریشه های قدیمی و پوسیده با یک ابزار استریل تیز بریده می شوند. ۱٫۵٫ زمین برای کاکتوس ها و ساکولنت ها با pH کمی اسیدی یا خنثی از ۵٫۰ تا ۷٫۰، برای بهبود خاک و زهکشی، مقدار زیادی ماسه درشت رودخانه یا پرلیت اضافه کنید.

 

خاک ممکن است شامل خاک های علفزار و سبک، ذغال سنگ نارس باشد. برای رشد می توان مقدار کمی زغال چوب را به خاک اضافه کرد – این باعث ضد عفونی کردن بستر و شل شدن آن می شود. ۱٫۶٫ افزایش دما آلوئه داخلی – گیاهان مقاوم در برابر هر گرمای ساختمان های مسکونی. دمای مطلوب ۲۱ – ۲۶ درجه سانتیگراد است، می تواند تا ۱۰ درجه سانتیگراد افت را تحمل کند. آلوئه گرمای شدید در خانه را دوست ندارد، زمستان باید در یک بازدید خنک در دمای حدود ۱۲ درجه سانتیگراد انجام شود.

تولید پودر آلوئه ورا در مشهد

تولید پودر آلوئه ورا در مشهد

تولید پودر آلوئه ورا در مشهد صورت می گیرد. زمستان خنک برای شروع گلدهی آلوئه بسیار مهم است.نورپردازی نور بسیار روشن را ترجیح می دهد، اما نه نور مستقیم خورشید. در پاییز و زمستان، زمانی که دوره خواب وجود ندارد، ممکن است گیاه به نور اضافی با لامپ های فلورسنت نیاز داشته باشد. گیاهان را فوراً به بیرون از اتاق نکشید و در آفتاب باز قرار نگیرید – اجازه دهید برگها با نور تدریجی در حال تغییر سازگار شوند. ۱٫۸ آفات و بیماری ها اغلب، آلوئه ورا در داخل خانه مشکلی ندارد. گیاهان می توانند تحت تأثیر شپشک های آرد آلود قرار گیرند.

برای یافتن این آفات به طور مرتب برگ ها را بررسی کنید و اگر گیاه ضعیف به نظر می رسد، ۱ تا ۳ سانتی متر از سطح زیرین جدا کنید و مطمئن شوید که ریشه ها تحت تأثیر قرار نگرفته اند. دلیل ظهور برگ های بسیار کوچک و باریک می تواند بسیار نزدیک به گلدان باشد – کاشت نوزاد از یک گیاه بالغ در طول پیوند.پودر آلئه ورا در بالاترین کیفیت به دست مصرف کننده می رسد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *