مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان ژل ضدچروک آلوئه ورا

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص اعجاب انگیز ژل آلوئه ورامراکز فروش ژل ضدچروک آلوئه ورا

ژل ضدچروک آلوئه ورا برای استفاده تمامی افراد مفید است، به خصوص افرادی که در نواحی گرمسیری زندگی می کنند. این گیاه که از هزاران سال پیش برای درمان بیماری های مختلف پوستی استفاده می شود.

خرید ژل آلوئه ورا در بسته بندی های استاندارد موجب می شود تا از کیفیت محصول مطلع شوید. خرید ارزان ژل ضدچروک آلوئه ورا به صورت عمده، مقرون به صرفه خواهد بود.

خواص اعجاب انگیز ژل آلوئه ورا

خواص اعجاب انگیز ژل آلوئه ورا

ژل آلوئه ورا خواص اعجاب انگیز بسیاری دارد. آلوئه ورا خوراکی می تواند به کاهش چین و چروک کمک کند.
آلوئه ورا را می توان به صورت خوراکی به عنوان مکمل ژل یا قرص مصرف کرد. برخی شواهد نشان می دهد که استفاده از مکمل های آلوئه ورا می تواند باعث کاهش چین و چروک شود.

در مطالعه ای که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد، دانشمندان چین و چروک و انعطاف پذیری پوست ۳۰ زن سالم بالای ۴۵ سال را مورد بررسی قرار دادند.

نیمی از زنان از دوز کم ژل آلوئه  (۱۲۰۰ میلی گرم در روز) و نیمی دیگر از دوز بالا (۳۶۰۰ میلی گرم در روز) استفاده کردند.

زنان به مدت ۹۰ روز از مکمل های ژل آلوئه ورا استفاده کردند. در پایان مطالعه، دانشمندان بهبودهایی را در چین و چروک، میزان کشش و تولید کلاژن در هر دو گروه مشاهده کردند.

نتایج مشابهی در مطالعه دیگری که در سال ۲۰۱۵ انجام شد گزارش شده است. شرکت کنندگان شامل ۵۴ زن بین سنین ۲۰ تا ۵۰ سال بودند.

به مدت ۸ هفته، نیمی از زنان هر روز پنج قرص پودر ژل آلوئه ورا مصرف می کردند. نیمی دیگر از محصول دارونما استفاده کرده است. زنانی که از مکمل های آلوئه ورا استفاده می کردند، بهبود چشمگیری در چین و چروک صورت داشتند.

به گفته محققان، آلوئه ورا حاوی مولکولهایی به نام استرول است. این استرول ها باعث تولید کلاژن و اسید هیالورونیک می شوند که به پوست در حفظ رطوبت کمک می کند. در نتیجه، چین و چروک ها کمتر می شوند.

این یافته ها به این معنی نیست که آلوئه ورا فرد را از چین و چروک نجات می دهد. یافته ها نشان می دهد که آلوئه ورا با بهبود بافت پوست می تواند از چین و چروک پوست بکاهد. مطالعات فوق بر روی مصرف آلوئه ورا به صورت یک مکمل خوراکی تاکید داشت.

مراکز فروش ژل ضدچروک آلوئه ورا

مراکز فروش ژل ضدچروک آلوئه ورا

فروش ژل آلوئه ورا ضدچروک توسط مراکز اصلی گیاه انجام می شود. این نوع ژل را در هوای گرم بر روی صورت خود قرار دهید تا پوستی شاداب داشته باشید. دست و صورت خود را تمیز و خشک کنید.

با انگشتان خود یک لایه نازک از ژل آلوئه ورا را روی صورت خود بمالید. بگذارید ۵-۱۰ دقیقه روی پوست بماند. سپس با آب سرد بشویید و خشک کنید. از مرطوب کننده معمولی خود استفاده کنید. این کار را روزی یک بار تکرار کنید.

مراکز فروش، انواع ژل شفاف موجود در برگهای آلوئه ورا را برای تسکین پوست سوخته یا تحریک شده، از بین بردن چین و چروک، درمان جوش های و آکنه ارائه می کند. فروش محصول در حجم عمده صورت می گیرد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *