مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اینترنتی عمده صابون آلوئه ورا

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش های نگهداری آلوئه ورا در منزلتولید کننده صابون آلوئه ورا دارویی
صابون آلوئه ورا

صابون آلوئه ورا می تواند تسکین دهنده امراض پوستی باشد. این محصول از گیاه آلوئه به دست می آید. گیاه را می توان درون گلدان کشت نمود. در پایین، زهکشی را که ممکن است از قطعات کوچک آجر یا خاک رس منبسط شده تشکیل شده باشد، پر کنید. این کار برای اینکه رطوبت گلدان راکد نشود لازم است.

خرید یک کیسه خاک با مکمل می تواند به رشد آن کمک کند. اما می توانید یک مخلوط مغذی در خانه درست کنید. ۱ قسمت از خاک برگ، هوموس، ماسه را بردارید و آنها را با ۲ قسمت خاک علفزار ترکیب کنید. خرید اینترنتی عمده صابون آلوئه ورا به سراسر کشور صورت می گیرد.

خرید اینترنتی عمده صابون آلوئه ورا

روش های نگهداری آلوئه ورا در منزل

روش های نگهداری آلوئه ورا در منزل

با رعایت روش های نگهداری آلوئه ورا در منزل، گیاهی شاداب خواهید داشت.خاک را کاملاً مخلوط کنید، در گلدان بگذارید، یک فرورفتگی کوچک ایجاد کنید و در آنجا آلوئه ورا بکارید. خاک را در گلدان دفن کنید، آب را بریزید و با یک لایه خشک کوچک روی آن اسپری کنید.

 

روشنایی و آبیاری چون گیاهی استوایی است به گرما و نور زیادی نیاز دارد. با این حال، آفتاب سوزان می تواند لایه های ظریف را بسوزاند و لکه های تیره روی آنها ظاهر شود. بنابراین گلدان گل را در مکانی روشن و به دور از نور مستقیم خورشید قرار دهید. در بهار، گیاه در هوای تازه احساس خوبی دارد. راحت ترین درجه حرارت برای او در این دوره ۲۳-۲۶ درجه سانتیگراد است. در زمستان، آلوئه تا ۱۳ درجه سانتیگراد را تحمل می کند، اما آبکشی را تحمل نمی کند. در نتیجه، گل می تواند بیمار شود و بمیرد.

 

برگ های آبدار با محتوای گوشتی آب را به خوبی جذب می کنند. بنابراین گیاه به رطوبت کمتری نیاز دارد. خاک گلدان باید زمانی که خشک است آبیاری شود. در تابستان انجام هر ۷ روز یک بار با آب بدون توقف مفید است. دقت کنید که دمای مایع چند درجه بالاتر از دماسنج اتاق باشد. تماس با آب باید در پاییز و زمستان بسیار کاهش یابد.

 

تولید کننده صابون آلوئه ورا دارویی

تولید کننده صابون آلوئه ورا دارویی

تولید کننده صابون آلوئه ورا یک محصول دارویی عرضه می کند. این گیاه دارویی ماهی یک بار به اندازه کافی آبیاری می شود. آلوئه ورا نیازی به رطوبت اضافی ندارد، لایه ها را با مایع اسپری و رطوبت اضافی اسپری کنید. بدون چنین جدایی در خانه، سیستم ریشه آن شروع به پوسیدگی می کند، برگ ها خراب می شوند و خشک می شوند.

 

چگونه تغذیه و کود دهی کنیم؟ برای بهره مندی از کودها، باید قوانین خاصی را هنگام استفاده از آنها رعایت کنید. نیازی به تغذیه گیاه کاشته شده در خاک جدید نیست. عناصر کمیاب مفید زیادی روی زمین وجود دارد. کوددهی را حداکثر ۶ ماه پس از کاشت شروع کنید. یک روز ابری را انتخاب کنید و قبل از عمل کف را مرطوب کنید. کود را در آب رقیق کرده و در ماهیتابه ته گلدان بریزید. با آبیاری از بالا می توانید خاک را بارور کنید. صابون آلوئه ورا خواص گیاه اصلی را داراست و در شرایط استاندارد تهیه می شود.

 

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *