مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تضمینی آلوئه ورا از کردستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی بخش های مختلف برگ گیاه آلوئه وراافراد مشهور که آلوئه ورا استفاده می کردندآلوئه ورا و مصری هافروش عمده آلوئه ورا در کردستان
آلوئه ورا از کردستان

آلوئه ورا از کردستان هم طرفداران بسیاری به خود جذب کرده است زیرا ژل ارزشمندی دارد. ژل را از داخل برگ خارج کنید. این کار توسط یک چاقوی تیز و تمیز امکان پذیر است.

می توانید تمام ژل های برگ را به صورت نواری صاف بردارید. اما نیازی نیست که ژل یک تکه باشد. از این ژل برای مصارف دارویی و بهداشتی استفاده می شود. خرید تضمینی آلوئه ورا از کردستان در قیمتهای مناسب و استثنائی انجام می شود.

خرید تضمینی آلوئه ورا از کردستان

معرفی بخش های مختلف برگ گیاه آلوئه ورا

گیاه آلوئه ورا برگهای زیادی دارد. برگها از ۲ قسمت، یک قسمت پوسته سبز و قسمت دیگر از ژل تشکیل شده است و در قسمت پوسته سبز موادی به نام آنتراکینون وجود دارد و به عنوان پودر استفاده می شود. ژل آلوئه ورا یک ژل فوق العاده با ویسکوزیته بالا و ژلاتینوز فراوان است. 

افراد مشهور که آلوئه ورا استفاده می کردند

افراد مشهور که آلوئه ورا استفاده می کردند

در این بخش با افراد مشهوری که در طول تاریخ آلوئه ورا استفاده می کردند، آشنا خواهیم شد. آلوئه ورا گیاهی بوده است که توسط تمدنهای بزرگ مورد استفاده بوده است. در ادامه برخی از این تمدنها را معرفی خواهیم کرد.

اولین اسناد مربوط به آلوئه ورا روی لوح های سفالی در شهر باستان نیپور باستان در مرزهای عراق قبل از میلاد یافت شده است. این لوح بر اساس ۲ هزار و ۲۰۰ سال پیش نگاشته شده است.

در اسناد متعلق به سومری ها، اثرات گیاه آلوئه ورا در پاکسازی روده ذکر شده است. با توجه به لوح، بیماری های مرتبط با روده، یک شیطان است و تنها گیاهی که آن را دفع می کند آلوئه ورا نام دارد.

آلوئه ورا و مصری ها

آلوئه ورا و مصری ها
طبق شواهد آلوئه ورا تا ۶ هزار سال قبل از میلاد در تمدن مصری ها استفاده می شده است. در مورد قداست این گیاه، آب مغذی که دارد، اکسیر زیبایی و جوانی و منبع جاودانگی آلوئه ورا کتیبه هایی وجود دارد.

از آنجا که کلئوپاترا و نفرتیتی، ملکه های مشهور مصر به زیبایی خود اهمیت زیادی می دادند، به ویژه از آلوئه ورا در مراقبت های شخصی روزانه خود استفاده می کردند. در اسنادی که یافته شده، نومیدیا، برده نزدیک کلئوپاترا، نوشت که او روشنایی چشم ملکه را از این گیاه گرفته است.

از طرف دیگر، در مورد نفرتیتی نوشتند که او برای حفظ زیبایی پوست خود در حوض ساخته شده با آلوئه ورا غسل داده است. هنگامی که آنها مردند و مومیایی شدند، در آلوئه ورا پیچیده شدند.

زیرا برای از بین بردن باکتری ها و آفات مناسب است. در پاپیروسی به نام Eber که قدمت آن به ۱۵۵۰ سال قبل از میلاد برمی گردد، اثر ضد التهابی و تسکین دهنده درد گیاه آلوئه ورا ذکر شده است.

فروش عمده آلوئه ورا در کردستان

فروش عمده آلوئه ورا در کردستان

آلوئه ورا از کردستان به سایر نواحی کشور ارسال می شود. آلوئه ورا گیاهی است که در زمینه های مختلفی از آن بهره می برند و خواستاران بسیاری دارد. فروش عمده آلوئه ورا در کردستان در قیمتهای استثنائی صورت می گیرد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید