مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تضمینی آلوئه ورا در اراک

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید تضمینی آلوئه ورا در استان اراکنحو تکثیر گیاه آلوئه وراخرید آلوئه ورا در استان اراک
تضمینی آلوئه ورا در اراک

خرید تضمینی آلوئه ورا در اراک و سایر نواحی استان انجام می شود. آلوئه ورا که از نظر طب سنتی به نام صبر زرد معروف بوده است، در گروه گیاهان آلوئه قرار دارد.

این گروه از گیاهان با لایه ژل درمانی معمولاً در آفریقا رشد می کنند.  این گیاه که به ندرت شکوفا می شود اما با یافتن محیط مناسب بسیار سریع تولید مثل می کند، از ریشه پاجوش می دهد. آلوئه ورا دارویی که در طول زندگی خود فقط ۲ یا ۳ بار شکوفا می شود دارای گلهای زردی است.

 

خرید تضمینی آلوئه ورا در استان اراک

نحو تکثیر گیاه آلوئه ورا

نحو تکثیر گیاه آلوئه ورا کار راحتی هست. حتی اگر آلوئه ورا بسیار کوچک باشد، از طرفین پاجوش های زیادی به وجود می آورد. اگر قصد تکثیر آنها را ندارید، باید هنگام رؤیت آن را از گیاه جدا کنید. اگر می خواهید پرورش دهید، دقت کنید که هر پاجوش حداقل سه برگ داشته باشد.

ابتدا پاجوشهای ریشه دار آلوئه ورا را به مدت دو روز بدون پوشش بگذارید. اگر ریشه داشته باشند، ممکن است ریشه آنها خشک باشد. مهم نیست. سپس آن را در خاکی ماسه ای و کاملاً مرطوب بکارید. گیاه را آب ندهید تا زمانی که خاک به خوبی خشک شود. 

خرید آلوئه ورا در استان اراک

خرید آلوئه ورا در استان اراک

خرید آلوئه ورا در استان اراک

آلوئه ورا به عنوان سوسن کویر، گیاه جاودانگی یا گیاه دارویی نیز شناخته می شود و در اکثر استانهای کشور از جمله اراک کشت می شود. خرید تضمینی آلوئه ورا در استان اراک به صورت عمده است. این گیاه که خیلی بلند نمی شود اما برگهای آن ضخیم است، ساختاری گوشتی دارد.

برگهای آن آبدار می باشد، داخل آن با ژل پوشانده شده است. برگهایی با ظاهری مانند شمشیر مستقیم از خاک رشد می کنند. این گیاه فاقد تنه و شاخه است. گیاه آلوئه ورا به لطف ژل به دست آمده از برگهای گوشتی خریداران بسیاری دارد.

استفاده از گیاه آلوئه ورا به دوران باستان برمی گردد. این گیاه به طور مستقیم در معالجه سوختگی و عفونت در مصر باستان مورد استفاده قرار گرفت. این گیاه که در از بین بردن بیماری های انگلی نیز استفاده می شو ، برای مراقبت از پوست زنان ضروری است.

شناخته شده است که کلئوپاترا که به زیبایی خود مشهور است، با ماسک های پوستی که با آلوئه ورا درست کرد به این زیبایی دست یافته است. فواید آلوئه ورا از جمله گیاهانی است که در ناحیه وسیعی پخش می شوند. این گیاه در بسیاری از موارد مانند زیبایی تا درمان سوختگی، از زخم های پوستی تا عفونت های پوستی کاربرد دارد. 

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید