مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تضمینی آلوئه ورا در یزد

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه ی نگهداری از گیاه آلوئه وراچگونه ژل آلوئه ورا را استخراج کنیمقیمت خرید تضمینی آلوئه ورا در یزد
آلوئه ورا در یزد

آلوئه ورا در یزد دارای شرایط کشت فوق العاده ای است. این شهر با وجود آب و هوای کویری و قناتهای پر آب می تواند محل مناسبی برای کشت آلوئه ورا که یک گیاه بی نظیر درمانی است، باشد.

وجود صنایع تبدیلی مرتبط با آلوئه ورا موجب شده تا بازار آن از رونق زیادی برخوردار باشد. خرید تضمینی آلوئه ورا در یزد موجب شده تا کشاورزان بسیاری اقدام به کشت این محصول نمایند.

نحوه ی نگهداری از گیاه آلوئه ورا

نحوه ی نگهداری از گیاه آلوئه ورا

در این بخش با نحوه ی نگهداری از گیاه آلوئه ورا آشنا خواهیم شد. برای سالم ماندن گیاه از آبیاری زیاد خودداری کنید. در هر بار آبیاری خاک گلدان نباید مرطوب باشد.

برگها را بررسی کنید تا متوجه شوید گیاه به اندازه کافی آب دریافت کرده است یا خیر. اگر هنگام لمس برگها دست سرد و مرطوب شود، به این معنی است که آلوئه ورا آب کافی دریافت کرده است.

به طور کلی، قبل از اینکه خاک واقعاً خشک شود، نباید آلوئه ورا را آبیاری کنید. معمولاً آبیاری بیش از یک بار در هفته به این گیاهان توصیه نمی شود. در ماه های سردتر گیاه به آب زیادی احتیاج ندارد.

اگر برگ های آلوئه ورا خشک و شکننده هستند، قبل از آبیاری گیاه میزان دریافتی نور خورشید را بررسی کنید، به خصوص اگر خاک هنوز مرطوب است.

نور زیاد خورشید باعث خشک شدن برگها می شود. برگهای ضخیم و بلند زیر گیاه را ببرید. با استفاده از چاقوی تیز و تمیز، برگها را تا حد ممکن از نزدیکی ساقه جدا کنید.

برگهای ضخیم تر حاوی ژل آلوئه ورا خواهند بود. سعی نکنید ژل آلوئه ورا را از گیاهی با برگهای خشک و شکننده برداشت کنید. در صورت خشکی برگها گیاه را جابجا کنید و منتظر بمانید تا سلامتی دوباره به دست آورد.

چگونه ژل آلوئه ورا را استخراج کنیم

چگونه ژل آلوئه ورا را استخراج کنیم

آیا می دانید چگونه می توانیم  ژل آلوئه ورا را استخراج کنیم؟ می توانید ژل آلوئه ورا را با برداشتن ۳ یا ۴ برگ از یک گیاه سالم هر ۶ تا ۸ هفته جمع آوری کنید. بعد شست و شو برگها را زیر و رو کنید تا آب آن گرفته شود. برگ ها را به صورت بریده شده در یک کاسه شیشه ای کوچک قرار دهید.

پس از چند دقیقه، مایع قرمز یا مایل به زرد از برگها شروع به تخلیه می کند. ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید تا برگها از این مایع زرد رنگ تخلیه شوند.

این مایع سمی است و در صورت نوشیدن می تواند باعث درد معده شود. حتی اگر فقط قصد دارید از ژل آلوئه ورا به صورت موضعی روی صورت خود استفاده کنید، باز هم بهتر است که صبر کنید تا مایع تخلیه شود.

لایه بیرونی برگ آلوئه ورا را جدا کنید. با استفاده از یک چاقوی تمیز و تیز ، لبه های تند و تیز برگ را با دقت جدا نمایید. سپس قسمت سبز برگ را بریده و از ژل شفاف داخل آن جدا کنید.

ممکن است انجام این کار سخت باشد، اما باید بتوانید ژل را به صورت نواری صاف استخراج کنید. قبل از شروع این روند دستان خود را بشویید. برای جلوگیری از کثیف شدن ژل آلوئه ورا، روی تخته برش تمیز، کار کنید. ژل آلوئه ورا در یزد و سایر استانها فراوری می شود. 

قیمت خرید تضمینی آلوئه ورا در یزد

قیمت خرید تضمینی آلوئه ورا در یزد

همانطور که بیان شد خرید تضمینی یک فرصت عالی برای تمامی افرادی هستند که می خواهند تولید این گیاه را آغاز کنند. کشت گیاه مخارج زیادی را در بر نمی گیرد. همچنین قیمت خرید تضمینی آلوئه ورا در یزد کاملا مقرون به صرفه است.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید