مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تضمینی پودر آلوئه ورا در قزوین

آنچه در این مقاله می خوانید...

آلوئه ورا گیاه دارویی باستانیخرید پودر آلوئه ورا با کیفیت ایرانی
خرید تضمینی پودر آلوئه ورا در قزوین

پودر آلوئه ورا محصولی از گیاه دارویی است که هزاران سال توسط تمدن های باستانی استفاده می شده است. آلوئه به اولین استفاده مستند در پاپیروس های مصری نوشته شده در ۳۵۰۰ سال پیش توسط کریستکی و فلور پانری است.

ریشه کلمه آلوئه از کلمه عربی «الوئه» گرفته شده است که به معنای «ماده تلخ براق» است. خرید تضمینی پودر آلوئه ورا در شهر قزوین صورت می گیرد.

خرید تضمینی پودر آلوئه ورا در قزوین

آلوئه ورا گیاه دارویی باستانی

آلوئه ورا گیاه دارویی باستانی

همانطور که می دانید آلوئه ورا گیاه دارویی باستانی است. vera در لاتین به معنای “راست” است. ۲۰۰۰ سال پیش، دانشمندان یونانی آلوئه ورا دادند او این گیاه را “نوشاده جهانی” به معنای “درمان همه بیماری ها” نامید. مصریان آلوئه ورا را جاودانگی می نامند از آن به عنوان گیاه نام برد. آلوئه ورا علاوه بر خواص دارویی که دارد به عنوان یک گیاه زینتی در دنیا به طور گسترده کشت می شود. آلوئه ورا در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری رشد می کند. در رنگ های مختلف از خاکستری تا سبز روشن، مثلثی دارای برگ های گوشتی و دندانه های کوچک سفید رنگ در لبه برگ ها می باشد.

خرید پودر آلوئه ورا با کیفیت ایرانی

خرید پودر آلوئه ورا با کیفیت ایرانی

در حال حاضر پودر آلوئه ورا با کیفیت ایرانی مورد توجه خریداران قرار گرقته است. پودر آلوئه ورا یک محصول گیاهی است. برگ آلوئه ورا ترکیبات زیست فعال با خواص آنتی اکسیدانی و مانان ها که به طور گسترده در صنایع غذایی از نظر عواملی مانند آنتراکینون، سی گلیکوزید و لکتین استفاده می شود. برگ آلوئه ورا این ماده به دو جزء اصلی یعنی لاتکس و ژل تقسیم می شود. لاتکس، به نام “آب آلوئه” یا “خود آلوئه” و حاوی حدود ۲۰-۳۰٪ از کل برگ می باشد.

 

مایعی تلخ و زرد رنگ است که از لوله های دور حلقه ای زیر اپیدرم در برگ ها خارج می شود. لاتکس آلوئه ورا حاوی مقادیر بالایی از ترکیبات فنلی و همچنین باکتری های گرم مثبت است. دارای خواص ضد باکتریایی است. ژله آلوئه ورا است؛ به دست آمده از سلول های پارانشیمات در برگ های تازه و وزن تقریبی برگ این یک ژل بی رنگ و چسبنده است که ۷۰-۸۰٪ تشکیل می شود.

این ژل اثرات درمانی، ضد باکتریایی و ضد قارچی، بیولوژیکی به دلیل خواص فاسد شدنی، معطر و محافظ آن؛ در نوشیدنی، بستنی و شیرینی به عنوان یک منبع غذایی کاربردی استفاده می شود. پودر ژل آلوئه را می توان برای انواع مختلف غذا خورد و از نظر بیولوژیکی به عنوان یک فیلم محافظ و مواد پوشش قابل اعتماد است می توان استفاده کرد.

 

ژل پودر آلوئه ورا موکوپلی ساکاریدها، آنزیم ها و استرول ها مانند ۷۵ ارجح؛ سالیسیلات ها، بسیاری از ترکیبات زیست فعال مانند لاکتات منیزیم و حداقل هفت ترکیب با فعالیت آنتی اکسیدانی سوپراکسید دیسموتاز شناسایی شده است. با خرید پودر آلوئه ورا آن را درب منزل تحویل بگیرید.

 

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *