مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دمنوش آلوئه ورا مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی دمنوش آلوئه ورا معجزه لاغری با دمنوش آلوئه ورامواد تشکیل دهنده دمنوش آلوئه ورا بررسی فواید مصرف دمنوش آلوئه ورابسته بندی شیک دمنوش آلوئه ورامدت زمان نگهداری دمنوش آلوئه ورامراکز خرید دمنوش آلوئه ورا مرغوب

درباره ی گیاه آلوئه ورا 

زیست‌گاه بومی گیاه آلوئه ورا در جنگل های آفریقای شمالی است ولی امروزه در اکثر کشور های گرمسیری و مرطوب پرورش می یابد. 
اکثر قریب به اتفاق گونه های گیاه آلوئه ورا بدون ساقه و دارای برگ های ضخیم و گوشتی هستند، هرچند که آلوئه ورا برای رشد به میزان خیلی کمی از آب احتیاج دارد ولی تنها 4 درصد از تمام وزن برگ های گیاه آلوئه ورا، املاح معدنی و پروتئین و آنزیم های گیاهی تشکیل می دهد و باقی وزن برگ های گیاه آلوئه ورا از آب است.

در طب سنتی ایران به علت فواید بی نظیر این گیاه به آن لقب گیاه هزار درمان نیز داده اند و امروز هم یک دمنوش آلوئه ورا مرغوب می تواند درمان خانگی موثری برای بسیاری از درد های شما باشد. 

خرید دمنوش آلوئه ورا مرغوب

معرفی دمنوش آلوئه ورا

معرفی دمنوش آلوئه ورا آشنایی با دمنوش گیاهی آلوئه ورا 

دمنوش ها از گذشته تا به امروز بسیار مورد توجه انسان ها قرار گرفته اند و به جزئی جدایی ناپذیر از طب سنتی اکثر ملت ها و پزشکی نوین تبدیل شده اند. 
در کنار این موضوع، انسان ها از هزار سال پیش تا کنون از مزایا و فواید بی شمار گیاه آلوئه ورا نیز استفاده کرده اند و نتیجه بسیار خوبی هم دیده اند و به همین سبب، در حال حاضر شاهد افزایش اهمیت و استقبال از دمنوش آلوئه ورا در نظر مصرف کنندگان و بیماران هستیم تا جایی که امروز توانسته ایم به کمک استفاده از ویژگی ها و فواید بی نظیر دمنوش های فوق العاده ی گیاه آلوئه ورا، به درمان بسیاری از بیماری های مزمن و اختلالات عصبی فائق آییم. 

گیاه آلوئه ورا سرشار از ویتامین های A و C و D و E است و هم چنین شامل گروهی از ویتامین های خانواده ی B می باشد که در کنار برخورداری از پروتئین ها و مواد معدنی، این گیاه به یکی از قطب های اصلی درمان طبیعی انواع مریضی ها تبدیل شده است، به نحوی که شما پس از مطالعه و جست و جو در مورد درمان بسیاری از بیماری ها به نحوی با اسم گیاه آلوئه ورا برخورد خواهید کرد. 

دمنوش های آلوئه ورا نیز با توجه به این که به صورت مستقیم از گیاه آلوئه ورا تولید و تهیه می شوند از فایده های بسیار زیاد گیاه آلوئه ورا بهره مند هستند و می توانند راه حل درمانی و خانگی بسیار ساده و البته موثری برای انواع بیماری ها و معضلات شما باشند.
از درمان چاقی گرفته که یکی از شایع ترین بیماری های قرن اخیر است تا درمان بیماری های نهان درون انسان ها مانند دیابت و قند خون با دمنوش های آلوئه ورا ممکن است.
هم چنین بازگشت و حفظ سلامت پوست و مو، می تواند توسط گیاه آلوئه ورا در طی مدت مشخصی مصرف برای شما به ارمغان آید اما با این تفاوت که این بار بازیابی سلامتی خود را با استفاده از معجزه های دمنوش گیاه آلوئه ورا بدون هیچ عوارض جانبی خواهید داشت. 

معجزه لاغری با دمنوش آلوئه ورا

دیگر نگران صرف هزینه و زمان بیهوده برای لاغری نباشید ! 

معجزه لاغری را با دمنوش های بی نظیر آلوئه ورا تجربه کنید.
دمنوش های گیاهی آلوئه ورا با توجه به برخورداری از میزان زیادی ترکیبات چربی سوز، یکی از موثر ترین و بهترین درمان ها حتی در زمینه ی چاقی مزمن در افراد به شمار می آیند.
ترکیبات موجود در دمنوش های آلوئه ورا پس از مصرف، به سراغ تنظیم سیستم متابولیسم بدن و سوخت و ساز بدن شما می رود و باعث اثر گذاری و تحریک بیش تر این فعالیت ها می شوند که در نهایت انرژی و کالری ذخیره شده ی بیش تری در بدن شما، صرف این سوخت و ساز ها خواهد شد. 
این سوخت و ساز اضافه توسط کربوهیدرات های انباشته در بدن و توده های چربی که باعث چاقی شما شده است انجام می شود و مصرف این دمنوش علاوه بر از بین بردن آن توده ها و به ارمغان آوردن نتیجه ی لاغری برای شما، باعث افزایش سطح انرژی در بدن شما و از بین رفتن کرختی و خستگی مزمن نیز در بدن شما خواهد شد. 

افزون بر موارد گفته شده در بالا در مورد دمنوش آلوئه ورا، خود این دمنوش با توجه به دارا بودن میزان زیادی پروتئین و مواد معدنی مورد نیاز بدن، یک مکمل فوق العاده برای افرادی که تصمیم جدی برای لاغری دارند قلمداد می شود. 
هم چنین تهیه و مصرف دمنوش آلوئه ورا برای درمان چاقی، برعکس دیگر دارو ها و مکمل های لاغری که در بازار به وفور یافت می شوند، هیچ ضرر و اثرات مخرب جانبی بر هیچ کدام از عملکردها و اعضای بدن شخص نمی گذارد و در کنار لاغری، این دمنوش در بهبود عملکرد تک تک عضو های بدن انسان نیز نقش مثبتی را ایفا می کند. 
این دمنوش ها توسط پزشک ها، متخصصین طب گیاهی و سنتی معمولا برای همه ی افرادی که از چاقی رنج می برند تجویز می شود که با توجه به میزان چاقی و میزان توده های چربی موجود در بدن هر شخص می توانند طول درمان و میزان مصرف متفاوتی داشته باشند، اما به طور کلی معمولا همه ی مصرف کنندگان دمنوش آلوئه ورا، در دوره های 40 روزه، 80 روزه و یا 120 روزه می توانند نتیجه دلخواه خود را برای لاغری، از این دمنوش های معجزه آسا دریافت کنند. 

مواد تشکیل دهنده دمنوش آلوئه ورا

مواد تشکیل دهنده دمنوش آلوئه ورا دمنوش های آلوئه ورا از چه موادی تشکیل می شوند؟ 

دمنوش های گیاهی آلوئه ورا از مواد گوناگونی در ترکیب خود با توجه به نوع مصرف تشکیل شده اند.
به طور مثال دمنوش گیاهی که برای لاغری توسط متخصصین طب سنتی تجویز می شود، دارای ترکیبات خاصی در کنار آلوئه ورای موجود در دمنوش است که مواد مکمل در دمنوش به چربی سوزی بیش تر و کاهش کربوهیدرات ها و توده های چربی در بدن کمک کرده و در عین حال پروتئین و مواد معدنی مورد نیاز بدن را نیز برای دوره ی کاهش وزن تامین می کنند اما در دمنوش هایی که برای سلامت پوست و مو تهیه و مصرف می شود، دیگر از ترکیبات مکمل که در دمنوش های لاغری استفاده می شد خبری نیست و در عوض ترکیباتی که برای سلامت و شفافیت پوست صورت مفید هستند مانند انواع مختلف ویتامین ها به دمنوش آلوئه ورا اضافه خواهد شد.

به طور کلی هر برند و کارخانه با توجه به میزان برخورداری از علم و دانش متخصصین خود در زمینه ی پزشکی و طب گیاهی و سنتی، ترکیباتی را به این دمنوش ها اضافه یا کم می کند که این امر باعث می شود ویژگی های دمنوش های آلوئه ورای تولید شده توسط هر کارخانه، با وجود شباهت در ویژگی ها و عملکرد های کلی دارای تفاوت هایی در شدت و ضعف عملکرد و همچنین تاثیر گذاری بیش تر یا کم تر و یا تفاوت در تاثیرات جانبی دمنوش ها باشد. 

اما رکن اساسی در تهیه ی همه ی این دمنوش ها، شیره ی گیاه آلوئه ورا است که مهم ترین ماده ی تشکیل دهنده دمنوش های آلوئه ورا است. 
به طور کلی در تمام دمنوش های آلوئه ورا با هر نوع مصرف، این شیره ی گیاه آلوئه ورا است که سهم عمده ای در اثر گذاری درمانی این دمنوش دارد که این شیره پس از جدا سازی از برگ گیاه آلوئه ورا، خشک شده و در کنار مواد مکمل اضافه شده، پس از حل کردن در مقداری آب به صورت دمنوش مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از این ترکیبات که به دمنوش اضافه می شوند شامل: فلفل شیرین، عصاره ی نارنج، عسل، مقداری زنجیبل ( برای سوخت و ساز بیشتر ) و در مواردی میخک می باشند. 

بررسی فواید مصرف دمنوش آلوئه ورا

چرا باید از دمنوش های آلوئه ورا استفاده کنیم؟ 

همانطور که در ابتدا گفته شد دمنوش های گیاه آلوئه ورا دارای فواید و مزیت های بی شماری می باشند که ما در اینجا به صورت کامل تر به این فواید می پردازیم.

1. چربی سوزی و لاغری: دمنوش های آلوئه ورا یک چربی سوز فوق العاده و داروی بی همتای لاغری می باشند. ( ما در ابتدای مقاله به صورت مفصل به آن پرداختیم و در صورت نیاز می توانید مجددا ابتدای مقاله را مطالعه بفرمایید. ) 
2. درمان اختلالات روانی: دمنوش های آلوئه ورا با دارا بودن ترکیبات انرژی زا و نشاط آور برای درمان کم خوابی، افسردگی و درمان استرس بسیار مناسب هستند. 
3. تسکین درد: از دیگر فایده دمنوش آلوئه ورا می توان به تسکین درد اشاره کرد که این دمنوش با وجود ویژگی های تسکینی در محتویات و ترکیبات خود، به کم شدن درد ( به خصوص درد های دوره ی عادت ماهانه ی بانوان ) کمک می کند و هم چنین عملکرد جنسی افراد را نیز بهبود می بخشد. 
4. دمنوش آلوئه ورا با دارا بودن ویتامین های A ، C ، E که نقش کاملا مثبتی در حفظ سلامت و رشد پوست و مو دارند که به شما در داشتن پوستی و مویی سالم و با طراوت کمک کرده و از پیری زود رس در میان جوانان و میانسالان جلوگیری می کند. 
5. ضد سرطان: افزون بر موارد بالا این دمنوش خاصیت آنتی باکتریال دارد و در بدن به صورت که یک سرباز ضد سرطان قوی عمل می کند. 
6. بهبود بیماری های درونی: همچنین دمنوش آلوئه ورا وظیفه تنظیم کلسترول خون و بهبود عملکرد دستگاه گوارش را نیز بر عهده دارد. 

بسته بندی شیک دمنوش آلوئه ورا

بسته بندی شیک دمنوش آلوئه وراانواع بسته بندی دمنوش های آلوئه ورا

بسته بندی دمنوش ها تاثیر به سزایی در علاقه و جذب مشتری برای شرکت ها دارد. 
بسته بندی دمنوش های آلوئه ورا علاوه بر این که باید به طور کامل ویژگی ها و اثرات این دمنوش بی نظیر را به علاوه ی نحوه ی معمول مصرف محصول را به خریدار منتقل کند باید دارای بسته بندی زیبا و چشم نوازی نیز باشد تا مشتری علاقه مند به مطالعه در مورد فواید  و مزیت های دمنوش و سپس خرید دمنوش آلوئه ورا شود.

به طور کلی بسته بندی دمنوش آلوئه ورا وابسته به سلیقه ی شرکت تولید کننده می باشد اما در عین حال باید اصول بهداشتی را نیز در بسته بندی دمنوش ها رعایت کنند که دمنوش داخل بسته بندی در برابر میزان خاصی از افزایش دما و همچنین احتمال ورود میکروب و باکتری، در محافظت کامل باشد تا محصول سالم، با کیفیت و مرغوبی به دست مصرف کننده برسد. 

مدت زمان نگهداری دمنوش آلوئه ورا

چه مدت می توانیم از دمنوش آلوئه ورا نگه داری کنیم؟

معمولا شخصی که دمنوش آلوئه ورا را تهیه می کند برای طول دوره ی مشخص درمانی می خواهد از این محصول استفاده کند و در حالت عادی این دوره ی استفاده و درمان بیش تر از چهار یا پنج ماه طول نمی کشد که شخص نگران اتمام تاریخ انقضای دمنوش خریداری شده باشد اما برای فروشندگان و عمده فروشان و یا کسانی که در حجم زیاد این دمنوش ها را تهیه می کنند و سپس به صورت جزئی به فروش می رسانند طبیعتا مدت زمان نگه داری حائز اهمیت می شود.

مدت زمان نگهداری دمنوش آلوئه ورا با توجه به ترکیبات و مواد به کار رفته در دمنوش نهایی، متفاوت است. 

خالی از لطف نیست که ذکر کنیم به طور مثال در دمنوش هایی که در فرآیند تولید آن از مقدار کافی عسل استفاده شده است با توجه به ویژگی های ضد فساد عسل، می توانند مدت زمان طولانی تری نگه داری شوند و به همین شکل استفاده از برخی دیگر از مواد در کنار این دمنوش ها مدت زمان نگه داری این دمنوش ها را کوتاه تر می کند ولی به طور متوسط مدت نگه داری دمنوش های آلوئه ورا بین دو تا سه سال است که با توجه به ترکیبات و افزودنی های داخل دمنوش، متغیر است. 

مراکز خرید دمنوش آلوئه ورا مرغوب

مراکز خرید دمنوش آلوئه ورا مرغوب دمنوش های آلوئه ورا را از کجا می توانیم تهیه کنیم؟ 

در ابتدا شما باید پس از گرفتن مشاوره ی تخصصی در زمینه ی مصرف دمنوش گیاهی آلوئه ورا و شناختن بهترین دمنوش مناسب با بیماری و یا اختلال خود، به فکر تهیه این محصول بیافتید. 

گرفتن مشاوره تنها از پزشک و یا متخصص طب گیاهی و سنتی که با تمام ویژگی های دمنوش آلوئه ورا آشنایی دارد امکان پذیر است و این مشاوره می تواند از مسیرهای مشاوره ی حضوری یا غیر حضوری انجام شود که این تفاوت در نحوه ی گرفتن مشاوره در نتیجه ی نهایی که تجویز دمنوش مناسب برای شما است، تاثیر گذار نیست. 

پس از گرفتن مشاوره از فرد مطلع و انتخاب مناسب ترین دمنوش آلوئه ورا، شما می توانید برای تهیه ی این دمنوش به صورت آنلاین و یا خرید حضوری اقدام کنید.
البته برای تهیه و خرید دمنوش آلوئه ورا باید علاوه بر خرید از یک برند خوب، به فروشگاه ها و مراکز خرید معتبر مراجعه کرد تا از سلامت و کیفیت محصول ارائه شده اطمینان کامل داشته باشیم. 
متخصصین حاضر در مجموعه ی ما می توانند ضمن دادن مشاوره و اطلاعات کامل در مورد محصولات و پیشنهادات مناسب شما، محصول با کیفیت و مرغوب را از بهترین برند های حال حاضر ایران برای شما فراهم کنند تا از کیفیت و مرغوبیت این دمنوش های فوق العاده ی آلوئه ورا، خیالی آسوده داشته باشید. 

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید