مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده آلوئه ورا با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

خاک مناسب رشد گیاه آلوئه ورافروش عمده گیاه آلوئه ورا ارگانیک
خرید عمده آلوئه ورا

خرید عمده آلوئه ورا همواره موجب می شود تا در قیمتهای پایین سفارش بگیرید. رطوبت برای پرورش این گوشت آبدار مهم نیست، اما گیاه از دوش در دمای اتاق بهره می برد که هر ۲ هفته یک بار در بهار و تابستان گرد و غبار را از برگ ها پاک می کند.

زمین آلوئه ورا یک گیاه بسیار بی تکلف است، بنابراین تقریباً در هر خاکی رشد می کند. خرید عمده گیاه به صورت اینترنتی صورت می گیرد.

خرید عمده آلوئه ورا

خاک مناسب رشد گیاه آلوئه ورا

خاک مناسب رشد گیاه آلوئه ورا

 با این حال، خاک های خنثی یا کمی اسیدی با pH 6.5-7 برای گلدهی مناسب هستند. خاک باید به اندازه کافی سست و هوا و آب قابل نفوذ باشد. می توانید خاک آماده برای پرورش کاکتوس ها و ساکولنت ها بخرید، راه حل خوبی برای پرورش دهندگان بی تجربه خواهد بود.

زمین های این گونه مارک ها به شرح زیر به فروش می رسد: مادر زمین … یک بسته ۳ لیتری ۵۵-۷۰ روبل است. این یک مخلوط خاک متعادل است که با میکرو فلور مفید خاک، کود هوموس و بیکینگ پودر خاک رس منبسط شده غنی شده است.

مزیت این خاک این است که کاملا آماده کاشت گیاه ساکولنت است. فلوریکا کاکتوس-آلوئه … بسته ۳ لیتری ۱۹۰ روبل. این مخلوط یک بستر سبک برای رشد گوشت آبدار است.

همچنین کاملا آماده استفاده است و نیازی به ضدعفونی ندارد. می توانید خاک را خودتان آماده کنید. اجزای اصلی در قسمت های مساوی مورد نیاز خواهند بود: خاک برگریز، خاک علفزار، ماسه، هوموس، و همچنین اجزای سست کننده (اختیاری): زغال سنگ، ورمیکولیت، خاک رس ریز منبسط شده یا تراشه های آجری.

مخلوط خاک در مخزن کاشت باید به ترتیب زیر قرار گیرد: لایه زهکشی ۲-۲٫۵ سانتی متر؛ وسط گلدان مخلوط بستر است. لایه بالایی – ماسه درشت یا شن؛ مهم است! برای آلوئه ورا نباید ذغال سنگ نارس را به خاک اضافه کرد، زیرا باعث افزایش اسیدیته می شود که بر روی ریشه های گوشتی اثر مضر می گذارد. دیگ بخار گلدان ها از پلاستیک و سفال ساخته شده اند که هر نوع مزایا و معایبی دارد.

ظروف پلاستیکی ارزان، سبک هستند و در صورت دور ریختن نمی شکنند. گلدان های سفالی گران تر، اما بادوام هستند و ساختار متخلخل دیوارها اجازه نمی دهد آب بایستد.

اندازه مورد نیاز ظرفیت کاشت توسط تاج آلوئه تعیین می شود. در یک کاسه به درستی انتخاب شده، قطر ۲ برابر کمتر از فاصله بین لبه های برگ های مقابل است. هر چه گیاه مسن تر باشد، ریشه قوی تر است. بنابراین، گلدان هر بار بیشتر و بیشتر گرفته می شود. لباس بیرونی و کود می توانید برای اولین بار ۲ ماه پس از کاشت کود بدهید.

فروش عمده گیاه آلوئه ورا ارگانیک

فروش عمده گیاه آلوئه ورا ارگانیک

فروش عمده گیاه آلوئه ورا به صورت ارگانیک می باشد. گل با هر بار آبیاری مواد معدنی خاک را مصرف می کند. تاپ کت به شکل مایع، حل شده در آب اعمال می شود. بهتر است یک کود معدنی پیچیده برای ساکولنت ها مصرف کنید، آنها نسبت بهینه تمام عناصر مفید را دارند. مجتمع های تغذیه ای زیر برای گوشت های آبدار خود را به خوبی ثابت کرده اند: “گیله” بونا فورته “اتیسو” بدون نیاز به خوراک آلوئه ورا ارگانیک.

شما فقط می توانید در آب اصرار کنید تا محصولاتی مانند پوست موز، پوسته تخم مرغ، پوست پیاز، خاکستر چوب را آبیاری کنید. مهم است! محلول کود طبیعی باید با احتیاط در خاک ریخته شود و روی برگ های گیاه نیفتد. فروش آلوورا عمده است.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید