مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده انواع پودر آلوئه ورا قم

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد مصرف پودر خوراکی آلوئه ورافروش پودر آلوئه ورا در قیمت مناسب
پودر آلوئه ورا قم

پودر آلوئه ورا قم می توان پاسخ گوی نیاز مصرف کننده محترم باشد. این پودر طیف وسیعی از مصارف داروی و بهداشتی را به خود اختصاص داده است. استفاده از آلوئه ورا در ترکیب با سایر مواد ضد میکروبی و آنتی اکسیدانی برای افزایش اثربخشی آن استفاده می شود نیز گزارش شده است.

خرید عمده انواع پودر آلوئه ورا قم

موارد مصرف پودر خوراکی آلوئه ورا

موارد مصرف پودر خوراکی آلوئه ورا

پودر ژل آلوئه ورا، به تنهایی یا در نسبت های ۱۰% و ۲% با افزودن روغن گل محمدی به عنوان پوشش خوراکی بر روی انواع میوه ها مانند هلو، آلو، شلیل و گیلاس شیرین استفاده شده است. در میوه هایی که به مدت ۶ روز در دمای ۲۰ درجه سانتیگراد نگهداری می شوند.

روکش های روغن گل رز مبتنی بر آلوئه ورا اضافه می شود پارامترهایی مانند کاهش وزن، نرم شدن، تغییر رنگ و بلوغ در میوه ها به تاخیر می افتد و کاهش سرعت تنفس و تولید اتیلن. کلسیم و پوشش های احیا کننده مبتنی بر ژل آلوئه ورا با افزودن ۱% اسید سیتریک به مدت ۸۵ روز در دمای ۸۵ درجه سانتی گراد در ۴ درجه سانتی گراد که میزان اسید اسکوربیک موجود در انگورهای سرمیزی را ثابت نگه می دارد، کاهش وزن، تیره شدن و نشان داده شده است که واکنش های کم آبی را به تاخیر می اندازد. توت فرنگی پس از برداشت پوشش های خوراکی مبتنی بر ژل آلوئه ورا با اسید اسکوربیک اضافه شده در نسبت های ۱، ۳ و ۵ درصد اعمال می شود. کاهش وزن در توت فرنگی را به تاخیر می اندازد، مزوفیلی هوازی کل، مخمرها و جمعیت کپک ها را کاهش می دهد و مشخص شده است که محتوای جامدات محلول، غلظت ویتامین C و اسیدیته تیتراسیون را افزایش می دهد. نوشیدنی های تهیه شده با افزودن گیاه آلوئه ورا به عنوان طعم و ظاهر بر مصرف کننده تأثیر منفی می گذارد که ایجاد نشده و به همین دلیل به عنوان جایگزینی طبیعی و دوستدار محیط زیست برای ارزش غذایی، کلیدی و بیان شده است که می توان از آن برای افزایش امنیت استفاده کرد.

از جمله نوشیدنی های آماده مصرف که با مخلوطی از پاپایا و آب آلوئه ورا به نسبت های مختلف تهیه می شود، آلوئه ورا است. بدون تغییرات قابل توجه در ساختار شیمیایی این نوشیدنی ها، جایی که آب به بالاترین امتیاز لذت می رسد، گزارش شده است که می توان آن را با موفقیت در شرایط سرد به مدت ۳ ماه نگهداری کرد. در این مطالعه، مخلوطی از پرتقال و هویج به ژل آلوئه ورا به نسبت ۱۰% و ۴۰% به شهد اضافه شد. ۳ ماهه ویسکوزیته شهد، خاکستر، فیبر خام، قند کاهش یافته و ماده فنلی کل در طول ذخیره سازی و افزایش مهار همچنین با مکمل ژل آلوئه ورا مقادیر اسید اسکوربیک و بتا کاروتن که بر واکنش های برنزه شدن و تغییر رنگ تأثیر دارند. گزارش شده است که در طول ذخیره سازی پایدار می ماند. ژل آلوئه ورا علیه باسیلوس سرئوس و استافیلوکوکوس اورئوس ژل آلوئه ورا در شهد، که حداکثر منطقه بازدارندگی و به میزان ۴۰ درصد را در طول دوره نگهداری نشان می دهد. تاکید می شود که تعداد کل باکتری ها و سطح مخمر کپک را کاهش می دهد. 

فروش پودر آلوئه ورا در قیمت مناسب

فروش پودر آلوئه ورا در قیمت مناسب

فروش پودر آلوئه ورا قم در قیمت مناسب موجب شده تا همه بتوانند از این محصول بهره ببرند. مطالعه نوشیدنی های خوشمزه و کاربردی با استفاده از آلوئه ورا تولید و ساخته شده است، این محصولات مغذی هستند،

 

ویژگی های عملکردی و حسی مورد ارزیابی قرار گرفت. در نتیجه مطالعه، نوشیدنی تهیه شده آماده مصرف خواهد بود سایر محصولات خالص و شیرین شده آلوئه ورا و الکل تولید شده علیه اشریشیا کلی گزارش شده است که فعالیت ضد میکروبی دارد. همچنین آلوئه خالص با حداکثر منطقه مهار ۲۵٫۷ میلی متر است مشاهده شده در آب ورا؛ حداقل منطقه مهار ۱۲٫۱۰ میلی متر است که در الکل مشاهده می شود انجام شده است. به طور مشابه، آب خالص آلوئه ورا دارای بالاترین فعالیت آنتی اکسیدانی با ۷۱٫۸۱٪ است.

مشخص شده است که اگر نوشیدنی آماده مصرف کنید، کمترین فعالیت آنتی اکسیدانی را از خود نشان می دهد. همچنین توسط اعضای میزگرد تاکید شده است که آب آلوئه ورا شیرین شده در سطح بالایی قابل قبول است. فروش پودر آلوئه ورا در بسته بندی بهداشتی صورت می گیرد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *