مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده برگ آلوئه ورا مرغوب و تازه

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحو مراقبت از گیاه آلوورافروشنده برگ تازه آلوئه ورا
برگ آلوئه ورا

برگ آلوئه وراعمده عرضه می وشود. آلوئه ورا در مواقع لزوم برای برداشت از برگ های پایینی یا جداسازی از شاخه اصلی انجام می شود.

تیغه های برگ های آسیب دیده نیز باید هرس شوند زیرا مانع رشد و نمو گیاه می شوند. باید با چاقوی تیز برگ ها را از بالا به پایین هدایت کنید و محل برش را با زغال خرد شده روی گیاه بپاشید. خرید عمده برگ آلوئه ورا به صورت مرغوب و تازه خواهد بود.

خرید عمده برگ آلوئه ورا مرغوب و تازه

نحو مراقبت از گیاه آلوورا

نحو مراقبت از گیاه آلوورا

نحو مراقبت از گیاه آلوورا با رعایت چند نکته انجام می شود. روش اسپری در طبیعت آلوئه یک گزروفیت است یعنی در مناطق خشک رشد می کند.

بنابراین نیازی به پاشیدن هوا و رطوبت اضافی برای گل های یک اتاق نیست. مراقبت از زمستان در زمستان، گیاه خواب نسبی طبیعی خود را آغاز می کند، بنابراین گیاه را در مکانی روشن و خنک با دمای هوای حدود ۱۴ درجه قرار می دهند. پانسمان بالا تا ماه مارس متوقف می شود و آبیاری به یک بار در ماه کاهش می یابد. آب باقیمانده روی پالت ناموفق تخلیه می شود.

 

اولین مراقبت بعد از خرید به عنوان یک قاعده، میوه های آبدار در فروشگاه های تخصصی در ظروف کوچک هستند، بنابراین گیاه باید پس از خرید حمل شود. برای پرورش یک نمونه سالم و زیبا و حفظ ظاهر زیبایی آن باید شرایط زیر رعایت شود: گلدانی را برای کاشت و کاشت مناسب انتخاب کنید. نسبت های صحیح را در تهیه بستر رعایت کنید یا از مخلوط آماده استفاده کنید. گیاه را در مکانی روشن اما دور از نور مستقیم خورشید قرار دهید. در ۳ ماه اول غذا نخورید؛ آن را جدا از سایر گل های داخلی نگهداری کنید.

 

گل را باز کن نمونه های وحشی این گیاه تا سن چهار سالگی هر سال شکوفا می شوند. متأسفانه آلوئه ورا داخلی، به ندرت صاحبان خود را با شکوفه های عجیب و غریب خوشحال می کند. برای رسیدن به گلدهی در خانه، مهم است که گیاه را بیش از حد کود ندهید، از رژیم دما و آبیاری پیروی نکنید و گل را برای زمستان تنها نگذارید. انتقال کی لازماش داری؟ پیوند مورد نیاز: هنگامی که گیاه در یک گلدان کوچک گرفته می شود.

فروشنده برگ تازه آلوئه ورا

فروشنده برگ تازه آلوئه ورا

فروشنده برگ تازه آلوئه ورا تمامی موارد کیفی را در نظر می گیرد. زمانی که گیاه رشد می کند و به دلیل کمبود مواد مغذی شروع به از دست دادن برگ های پایینی خود می کند. با این حال، در مورد آلوئه ورا، این بسیار نادر است. به لطف تامین مواد مغذی ذخیره شده در برگ ها، حتی گیاهی که از زمین برداشته شده است حدود یک ماه زنده می ماند. اگر خاک اسیدی باشد یا آفات وارد شوند.

پیوند به گلدان جدید هر سه سال یک بار در بهار مطلوب است. تقاضا برای خاک و گلدان برای اینکه خاک آبدار نباید مغذی باشد، نکته اصلی این است که در رطوبت قرار نگیرید. باید از اجزای شل کننده مانند پرلیت، ماسه، تراشه های آجری، خاک رس منبسط شده تشکیل شده باشد. برای کاشت گیاه باید گلدان های پهن را انتخاب کنید، نه خیلی عمیق. آنها می توانند از هر دو سرامیک و پلاستیک ساخته شوند.فروش گیاه آلوورا در قیمتهای عمده است.

 
 
 
 
 
 
 
سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید