مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده پودر ژل آلوئه ورا طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تقویت دستگاه ایمنی با آلوئه ورافروش پودر آلوئه ورا سبز فله
پودر ژل آلوئه ورا

پودر ژل آلوئه ورا به صورت عمده به فروش می رسد. گل آلوئه در گلدان گیاهی زینتی است و  برگهای آن درمان گر بیمارها و آب آلوئه ورا دارای خواص مفید بسیاری است و در زیبایی و طب سنتی کاربرد فراوانی دارد. آب آلوئه دارای خواص مفید و دارویی بسیاری است. انواع پودر آلوئه به صورت فله و بسته بندی موجود است.

خرید عمده پودر ژل آلوئه ورا طبیعی

تقویت دستگاه ایمنی با آلوئه ورا

تقویت دستگاه ایمنی با آلوئه ورا

آلوئه ورا با عسل و لیمو سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و به عنوان خلط آور استفاده می شود. توجه داشته باشید. آب آلوئه ورا و به خصوص آلوئه ورا دارای خواص دارویی بسیاری است و در لوسیون ها، کرم ها، پمادها و شامپوهای آرایشی استفاده می شود. هنوز اعتقاد بر این است که کلئوپاترا از آن استفاده می کرده است.

آب آگاو دارای خواص مقوی، ضد باکتری، بهبود زخم و ضد التهاب است – دستور العمل های زیادی برای استفاده از آن وجود دارد، اما موارد منع مصرف وجود دارد. در بیماری های دستگاه تنفسی، آب آلوئه را به صورت مخلوط با عسل می نوشند، علاوه بر این، آب گیاه باعث تقویت سیستم ایمنی و افزایش تعداد گلبول های قرمز خون می شود – از آن برای کم خونی استفاده می شود.

این گیاه برای گربه ها و سگ ها سمی است. یکی از ویژگی های شگفت انگیز این گیاه این است که از آب برای بریدن قلمه ها و خیس کردن بذر گیاهان دیگر استفاده می شود – این درصد ریشه زایی و جوانه زنی بذرها است.  آلوئه آربورسنس رایج ترین گونه در فرهنگ اتاق با برگ های بلند، بسیار آبدار، سبز یا آبی پوشیده شده است. تقریباً ۹۹ درصد برگ های آلوئه را آب تشکیل می دهد. در لبه برگ ها خوشه های کوتاه اما قوی وجود دارد.

در شرایط طبیعی، این گونه با گل های بزرگ صورتی یا قرمز که در بالای دمگل ها قرار دارد شکوفا می شود، اما گلدهی در خانه نادر است. آلوئه سفید انواع آلوئه سفید خالص هنوز وجود ندارد، اما چندین زیرگونه با رنگ روشن وجود دارد که برگ های آنها تا حد امکان به سفید نزدیک است.

فروش پودر آلوئه ورا سبز فله

فروش پودر آلوئه ورا فله

زمانی که محصولی را به صورت فله می خرید، قیمت فروش آن کاهشی است. پودر آلوئه ورا سبز فله در شرایط بهداشتی تهیه می گردد. پودر آلوئه از گیاهان زینتی قدیمی، جذاب که اغلب یک ساقه در حال سقوط را تشکیل می دهند، به دست می آید.

برگها به طور گسترده مثلثی شکل، ضخیم، آبدار، به رنگ سبز یا سبز تیره، به طول ۸ سانتی متر با لکه های روشن کوچک، خوشه های کوچک نور در امتداد لبه برگ ها، گاهی اوقات در مرکز ظاهر می شود. فروش پودر آلوئه ورا تنها به صورت فله در قیمتهای استثنائی ارائه می شود.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *