مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش آلوئه ورا زاهدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز نگهداری آلوئه ورا در خانهنوع گلدان آلوئه وراچگونه می توان گیاه آلوئه ورا را کاشتخرید و فروش آلوئه ورا در زاهدان تضمینی
خرید و فروش آلوئه ورا زاهدان

خرید و فروش آلوئه ورا در زاهدان در قیمتهای استثنائی صورت می گیرد. گیاه آلوئه ورا یک گیاه آپارتمانی و دارویی جذاب است که یک همراه عالی را در خانه خواهد بود. گیاهان آلوئه ورا همچنین مفید هستند، زیرا می توان از آب برگ آنها برای تسکین درد خراش و سوختگی به صورت موضعی استفاده کرد. در اینجا نحوه رشد و مراقبت از گیاهان آلوئه ورا در خانه آورده شده است.

خرید و فروش آلوئه ورا زاهدان

طرز نگهداری آلوئه ورا در خانه

طرز نگهداری آلوئه ورا در خانه

قبل از خرید آلوئه، توجه داشته باشید که، نیاز به مکانی دارید تا نور خورشید را مستقیم یا غیرمستقیم (یا نور مصنوعی) داشته باشد. با این حال، گیاه از نور مستقیم خورشید استقبال نمی کند، زیرا بیش از حد خشک می شود و برگ های آن زرد می گردد.
گیاه آلوئه ورا را برای استفاده دوره ای در گلدان نزدیک پنجره آشپزخانه نگه دارید اما از برخورد مستقیم اشعه خورشید به آن خودداری کنید.
لطفا توجه داشته باشید ژل برگ آلوئه ورا می تواند به صورت موضعی استفاده شود، اما نباید توسط افراد و حیوانات خانگی به صورت خوراکی مصرف شود، زیرا می تواند علائم ناخوشایندی مانند حالت تهوع یا سوء هاضمه ایجاد کند.

نوع گلدان آلوئه ورا

نوع گلدان آلوئه ورا

انتخاب نوع مناسب گلدان مهم است. یک گلدان ساخته شده از سفال پر از ماسه توصیه می شود، زیرا به شما اجازه می دهد خاک بین دو آبیاری کاملاً خشک شود و همچنین به قدری سنگین خواهد بود که، از اوج گیری گیاه جلوگیری می کند. از گلدان پلاستیکی یا لعاب دار هم می توان استفاده کرد، گرچه رطوبت بیشتری را در خود نگه می دارد.
هنگام انتخاب یک گلدان، حتماً نوعی را انتخاب کنید که حداقل یک سوراخ تخلیه در پایین داشته باشد. این یک نکته کلیدی است، زیرا سوراخ اجازه می دهد آب اضافی تخلیه شود. گیاهان آلوئه ورا مقاوم هستند اما کمبود زهکشی مناسب باعث پوسیدگی و پژمردگی می شود و شایع ترین علت مرگ این گیاه است.
گلدانی با عرض عمیق انتخاب کنید. اگر گیاه آلوئه شما ساقه دارد، گلدانی را انتخاب کنید که به اندازه کافی عمیق باشد، تا بتوانید کل ساقه را در زیر خاک بکارید.
گیاهان آلوئه ورا ساکولنت هستند، بنابراین از خاک مخلوط گلدان قابل تخلیه، مانند نمونه هایی که برای کاکتوس ها و ساکولنت ها ساخته شده استفاده کنید. از خاک باغبانی استفاده نکنید. یک ترکیب خوب باید حاوی پرلیت، سنگ ریزه یا شن، خاک برگ یا هر سه باشد.
یک لایه ماسه، سنگ یا هر ماده دیگر برای زهکشی در ته گلدان نیاز خواهد بود.
در صورت تمایل برای ترغیب آلوئه به ریشه زایی پس از کاشت، ساقه گیاه را با پودر هورمون ریشه زایی آغشته کنید. هورمون ریشه زایی را می توان در یک مرکز باغی خریداری کرد.

چگونه می توان گیاه آلوئه ورا را کاشت

چگونه می توان گیاه آلوئه ورا را کاشت

اگر گیاه آلوئه شما رشد کرده است، خیلی بزرگ شده یا به گلدان جدید نیاز دارد، وقت آن است که دوباره گیاه بکارید.

گلدان را آماده کنید. بعد از اینکه یک گلدان جدید آماده کردید، آن را بشویید و اجازه دهید کاملا خشک شود، یک تکه کوچک از سنگ را روی سوراخ زهکشی قرار دهید این باعث می شود خاک از ته آن خارج نشود و باعث می شود آب به درستی تخلیه شود.
گیاه خود را آماده کنید. گیاه آلوئه ورا را از گلدان فعلی آن خارج کرده و هرگونه آلودگی اضافی ریشه ها را بشویید و مراقب باشید که به ریشه آسیب نرسد. اگر گیاه شما پاجوش دارد، آنها را حذف کنید.
اگر گیاه شما ساقه دوکی بسیار بلندی دارد که در گلدان قرار نمی گیرد، می توان ساقه را تا حدی کوتاه کرد. توجه داشته باشید این کار را با دقت انجام دهید، زیرا خطرناک است و می تواند گیاه را از بین ببرد.
برای اصلاح ساقه، بخشی از ساقه را برش بزنید و تا آنجا که ممکن است ساقه را حفظ کنید. بعد، گیاه را بردارید و آن را در یک منطقه گرم قرار دهید که نور غیر مستقیم دارد.

خرید و فروش آلوئه ورا در زاهدان تضمینی

خرید و فروش آلوئه ورا در زاهدان تضمینی

آلوئه ورا یک گونه گیاهی آبدار از تیره آلوئه است، که خریداران بسیاری دارد. گیاهی بدون ساقه یا ساقه بسیار کوتاه با برگهای ضخیم، سبز و گوشتی است که از مرکز گیاه خارج می شوند. حاشیه برگ دندانه دار است. خرید و فروش آلوئه ورا زاهدان تضمینی انجام می شود.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید