مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش پودر آلوئه ورا خوراکی ۱۴۰۰

خواص پودر آلوورا چیست؟
آماده سازی آلوئه و سابور (آب آلوئه تغلیظ شده) دارای اثر ملین است. در صورت تجویز خوراکی، آنتراگلایکوزیدها در یک محیط قلیایی و در حضور صفرا به آرابینوز و آلوئه-امودین تقسیم می شوند ، که پس از ۸-۱۰ ساعت باعث مدفوع نرم فراوان می شود و به طور انتخابی روده بزرگ را تحت تأثیر قرار می دهد. آماده سازی های گالنی آلوئه و سبور ترشح غدد هاضمه را افزایش می دهد، دارای اثر کلریتیک، بهبود اشتها و هضم غذا است، دارای خواص ضد التهابی و ضد سوختگی است. آب آلوئه یک اثر ضد باکتری و باکتریواستاتیک در برابر بسیاری از گروه های میکروب دارد: استافیلوکوک، استرپتوکوک، دیفتری، حصبه و اسهال خونی.
کاربرد
آلوئه به دلیل توانایی نفوذ عمیق آن در بافتهای مختلف بدن اغلب “وسیله نقلیه” نامیده می شود. نفوذ در اعماق سلول ها ۳-۴ برابر سریعتر از آب ، آلوئه ورا سموم و سموم را از بین می برد، خون و لنف را تمیز می کند. خواص پاکسازی آلوئه ورا بدون خواص ضد باکتری، ضد ویروسی، ضد قارچی آن چندان زیاد نخواهد بود.
آب آلوئه سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی به شکل قابل هضم است. علاوه بر این، حاوی آنزیم هایی است که به بهبود سوخت و ساز بدن، فیبر پاک کننده روده کمک می کند، که خواص مفید آن را توضیح می دهد. مواد فعال سابور باعث افزایش تحرک روده کوچک می شود، بنابراین از مدت ها قبل از آلوئه ورا به عنوان ملین استفاده می شده است.
آلوئه برای یبوست آتونیک و مزمن تجویز می شود. در دوزهای کم ، هضم و ترشح صفرا را بهبود می بخشد.
همچنین، آلوئه ورا اثر ضد التهابی و ترمیم زخم خوبی دارد، محصولات پرتوی را از بین می برد. آب آلوئه ورا مقاومت غشای مخاطی را در برابر عوامل آسیب رسان افزایش می دهد و روند بازسازی را تسریع می کند.
آلوئه ورا به افزایش خواص محافظتی بدن در مبارزه با عفونت ها کمک می کند، یک ماده محرک بیوگرافی عالی است که به سلامت کلی بدن کمک می کند.
برگها از یک گیاه بالغ از ۳-۵ ساله برای برگهای گوشتی بریده و آبدار، طول برگ از ۱۵-۲۰ سانتی متر تا ۱۰۰، ۲۰-۳۰ سانتی متر، عرض از ۲-۳ سانتی متر، قیمت ۱۵۰ برگ برای هر برگ، برگ ۳۵ -۴۵ سانتی متر عرض ۳-۴ سانتی متر
عرض ۵-۶ سانتی متر، طول برگ ۴۰-۵۰ سانتی متر

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید