مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پودر عصاره آلوئه ورا عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با برگ گیاه آلوئه ورافروشنده پودر آلوئه ورا انواع مختلف

پودر عصاره آلوئه ورا درمان بسیاری از بیماریها است و باعث التیام درد می شود. این پودر از گیاهی با ارتفاع آن ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر به دست می آید، گل های آن کوچک، گرد، نارنجی با نوک سبز دارد.

پوشش آلوئه یک گیاه و گیاهان باورنکردنی که برای مدت طولانی با افزایش سن رشد می کنند و به طول ۲ متر شاخه می شوند، خیلی سریع رشد می کنند. خرید پودر عصاره آلوئه ورا به صورت عمده است.

خرید پودر عصاره آلوئه ورا عمده

آشنایی با برگ گیاه آلوئه ورا

آشنایی با پودر برگ گیاه آلوئه ورا

آلوئه ورا دارای برگهای ضخیم، آبدار، مثلثی شکل، سبز یا صورتی، بدون حاشیه هستند. خوشه های کوتاه ضخیم به رنگ سفید یا زرد در ردیف هایی در لبه برگ ها قرار گرفته اند. پودر هم با آسیاب و خشک کردن همین برگها به دست می آید. گرد، باریک، برگی، منشعب. گلهای آن ماهی قزل آلا با نوک لوله ای، قهوه ای یا خاکستری است. گلدهی بسیار فراوان است.

آلوئه بلاتولا ساکولنت‌های ریشه‌دار کوچک با برگ‌های بلند، سبز تیره و تقریباً چین خورده، روزت‌های برگ پایه را تشکیل می‌دهند. سطح برگ ها با لکه های کوچک روشن پوشیده شده است. میخک های سفید کوچکی در لبه برگ ها وجود دارد. گل ها در بالای دمگل های لوله ای، مرجانی، ظریف و توکار قرار دارند.

 کوچکترین گونه آلوئه ریشه دار با برگهای پهن، مثلثی شکل، ضخیم و گوشتی، که در گل رزهای پایه جمع آوری شده است. برگها به رنگ سبز تیره و اغلب به طول ۴ سانتی متر با لکه های کوچک روشن می باشد.ساقه های گل بدون برگ، ایستاده به ارتفاع ۱۲-۱۸ سانتی متر است که هر کدام می تواند تا ۱۵ گل نارنجی و درخشان لوله ای داشته باشد.

 آلوئه تا شده، ساکولنت های بسیار باشکوه با پوست قدیمی، خاکستری مایل به قهوه ای، ساقه های ضخیم، قوی و منشعب. در زیستگاه های طبیعی ارتفاع این گونه به ۳-۵ متر می رسد.برگ های آن قوسی شکل، آبدار، مستقیم، سبز، اغلب با رنگ آبی پوشیده شده است. برگها به صورت جفتی در کنار هم قرار گرفته اند و به طول ۳۰ سانتیمتر می باشند.گلهای ضخیم، کوتاه، قوی، لوله ای به رنگ نارنجی در راس آنهاست. 

فروشنده پودر آلوئه ورا انواع مختلف

فروشنده پودر آلوئه ورا انواع مختلف

فروشنده پودر آلوئه ورا در انواع مختلف محصولی درجه یک آماده می کند. آلوئه هاورتیوئید گیاهان کم رشد جذابی که گل های رز پایه ای از برگ های ضخیم، شاداب و مثلثی شکل، با سایه های سبز تیره یا قهوه ای رنگ می کنند.

ارتفاع گیاه از ۱۰ سانتی متر تجاوز نمی کند برگ های فراوان، بلند، نازک، اغلب خمیده، پوشیده از مژک های سبک هستند. هر خروجی قادر است چندین دمگل اصلاحی با گل های روشن و نارنجی را آزاد کند.  فروش این پودر در حجم بالا صورت می گیرد.

 

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *