مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ژل آلوئه ورا ایرانی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

رشد آلوئه ورا در خانهفروش ژل آلوئه ورا ایرانی قیمت استثنائی

ژل آلوئه ورا ایرانی از آنجایی که در داخل کشور تهیه می شود، هم از مواد اولیه با کیفیت تولید می شود، مرغوب است و قیمت کاملا مناسبی نسبت به انواع خارجی دارد.

با خرید ژل آلوئه ورا ایرانی درجه یک محصولات درجه یک آرایشی بهداشتی، دارویی و خوراکی می توان تهیه نمود.

خرید ژل آلوئه ورا ایرانی درجه یک

رشد آلوئه ورا در خانه

رشد آلوئه ورا در خانه

 

کسی که قصد رشد آلوئه ورا را در خانه را دارد، شاید باید به رطوبت توجه کند تا از توانایی آن برای تمیز کردن هوای داخل خانه استفاده کند. در خانه، به خصوص در فصل زمستان، خطر خشکی بیش از حد هوا برای آلوئه وجود دارد. آلوئه، زمانی که در خانه رشد می کند، به مقدار مشخصی رطوبت نیاز دارد.

نحوه پرورش آلوئه ورا پس از روشن شدن نیازهای اقلیمی گیاه ادامه می دهیم. گیاهان را می توان از یک فروشنده معتبر، که قبلا رشد کرده، از بذر بریده، رشد کرده یا رشد کرده است، تهیه کرد. زمان مناسب برای شروع رشد آلوئه ورا؟ کاشت برای نیمه اول مارس و آوریل ایده آل است. توصیه می شود برای کاشت در زمین باز، که فقط در جنوب ایتالیا امکان پذیر است، تابستان و جولای صبر کنید.

خاک باید شنی و زهکشی خوبی داشته باشد: تآلوئه وراسو نمی تواند رکود را حتی در نعلبکی ها تحمل کند! باید مراقب بود که برگها خیس نشوند که ممکن است دچار آن شوند. به این دلایل ممکن است آبیاری قطره ای توصیه شود.

آلوئه ورا چه زمانی دوباره کاشته می شود؟ اندازه گیاه سال به سال افزایش می یابد، بنابراین باید در بهار دوباره کاشت کنید. کاشت مجدد تآلوئه ورا باید هر ۲ تا ۳ سال یکبار بسته به سرعت رشد نمونه شما انجام شود. خاک گلکاری مجدد باید به موقع به طور کامل تجدید شود. تغییر موقعیت آلوئه ورا آسان نیست، زیرا خود گیاه بسیار سنگین است و شکل گسترده ای دارد. بهتر است در دو قسمت انجام شود و از دستکش های بسیار سالم استفاده شود. آلوئه ورا بوداما گیاه آلوئه وراهر نیازی به هرس ندارد و در صورت ظاهر شدن برگهای خشک یا پوسیده باید با احتیاط آن ها را جدا کرد.

فروش ژل آلوئه ورا ایرانی قیمت استثنائی

فروش ژل آلوئه ورا ایرانی قیمت استثنائی

درمان های شیمیایی یا کود دهی توصیه نمی شود: کودهای شیمیایی می توانند مفید باشند، اما ضروری نیستند و به کیفیت و تمیزی آسیب می رسانند. ژل آلوئه ورا از برگ ها به دست می آید. با ژل به دست آمده از برگ ها، می توان کرم های ضد سلولیت، مرطوب کننده ها، مخلوط های پس از آفتاب و موارد دیگر را دریافت کرد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *