مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ژل آلوئه ورا قیمت استثنائی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آلوئه ورا کدام مناطق رشد می کندژل آلوئه ورا دارویی قیمت استثنائی
ژل آلوئه ورا

ژل آلوئه ورا در قیمتهای استثنائی قابل خریداری است. خرید این محصول دارویی مورد توجه بسیاری از افراد می باشد.

گیاه آلوئه معمولی نیست، با گل‌دهی شگفت‌انگیز خود جلب توجه نمی‌کند و خانه شما را مانند بسیاری از گل‌های دیگر تزئین نمی‌کند، اما پیوندی عجیب و غریب به ارمغان می‌آورد. این واقعیت که ماداگاسکار از جزیره ای دور به ما آمده است بسیار سرگرم کننده است. خرید ژل به صورت عمده در قیمت استثنائی خواهد بود.

خرید ژل آلوئه ورا قیمت استثنائی

آلوئه ورا کدام مناطق رشد می کند

آلوئه ورا کدام مناطق رشد می کند

آیا می دانید آلوئه ورا در کدام مناطق رشد می کند. خود این گیاه نه تنها به دلیل خواص دارویی، بلکه به دلیل بی تکلف بودن آن مشهور است و پرورش پزشک خانواده برای بسیاری دشوار نخواهد بود. در مورد نحوه مراقبت از آن و نحوه اعمال آن و موارد دیگر بخوانید. توصیه شده در آفریقا، شبه جزیره عربستان، خاورمیانه و آمریکای جنوبی و ماداگاسکار گسترده است.

این گیاه گرمسیری است، میل غیر قابل تعویض به نور خورشید و توانایی خلاص شدن از هر گونه خشکسالی را توضیح می دهد. در طبیعت، آلوئه گیاهی، درختچه یا درخت چند ساله است که ارتفاع آن به ۱۰-۱۵ متر می رسد. برگ های بیشتر گونه ها گوشتی، کشیده، صاف یا مارپیچی در لبه ها هستند که به صورت مارپیچی قرار گرفته اند. بسیاری از گونه های آلوئه در قسمت پایین تعداد زیادی شاخه می دهند و بوته های آبدار گسترده ای را تشکیل می دهند. فقط تعداد کمی از گونه های آلوئه در خانه رشد می کنند.

گونه ها آلوئه اسپینوس – یک روزت پایه بزرگ را تشکیل می دهد. برگ ها گوشتی، میخک سفید با لکه های سفید – خوشه است. یکی از بهترین انواع آن است. آلوئه خالدار گیاهی کوچک (حدود ۳۰ سانتی متر) با برگ های مثلثی سبز تیره است که به صورت مارپیچی چیده شده اند.

هر برگ با نوارهای سفید عرضی، بدون سنبله تزئین شده است. آلوئه آلوئه عالی یا وحشتناک – گیاهی قدرتمند که در خانه به ارتفاع ۴۵ سانتی متر می رسد و در طبیعت تا ۲ متر رشد می کند.

ژل آلوئه ورا دارویی قیمت استثنائی

ژل آلوئه ورا دارویی قیمت استثنائی

قیمت ژل بستگی به کیفیت آن دارد. به دلیل خوشه های تیز قرمز مایل به قهوه ای که با برگ های سبز خاکستری گوشتی حاشیه ای دارد، ظاهری ترسناک دارد. وجود آلوئه ورا یا آلوئه رایج ترین نوع آن است که نه تنها خواص مفید زیادی دارد، بلکه در خواص تزئینی آن نیز متفاوت است.

برگ‌های آلوئه‌ورا یک روزت آبدار و غلیظ تشکیل می‌دهند و رنگ سبز خاکستری دارند. ژل آلوئه ورا دارویی قیمت استثنائی در بسته های عمده پخش می گردد.

 

 

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *