مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ژل خوراکی آلوئه ورا خالص

خرید ژل خوراکی آلوئه ورا

دمای آب نباید زیر ۱۸ + ۲۱ درجه باشد. آلوئه آبیاری سرد را تحمل نمی کند. آب باید تنظیم شود. آبیاری گیاهان با آب لوله کشی. وقت ندارید به موقع از آب خود دفاع کنید – مهم نیست! می توانید آب آب پز (خنک شده) یا مقطر را بریزید. ما نباید فراموش کنیم که به طور منظم برگ های آلوئه را از گرد و غبار و کثیفی تمیز کنیم. این امر در فتوسنتز طبیعی و در نتیجه رشد طبیعی گیاه اختلال ایجاد می کند. می توانید برگ ها را با یک پارچه معمولی آغشته به آب معمولی یا یک اسفنج غیر ساینده تمیز کنید. مهم است! رکود آب می تواند آگاو را از بین ببرد. اجازه ندهید رطوبت بیش از حد در خاک وجود داشته باشد و گیاه از رشد عالی و حتی گلدهی احتمالی شما تشکر خواهد کرد. onwomen.ru رطوبت آلوئه نسبت به رطوبت کاملا بی تفاوت است و نیاز به سمپاشی خاصی ندارد. اما اگر در هوای گرم از بطری اسپری برای او اسپری ترتیب دهید، به نفعش خواهد بود. فقط هنگام سمپاشی، از تجمع رطوبت در خروجی جلوگیری کنید.

برای رشد و نمو کامل آلوئه، گیاه اساساً به مواد مغذی کافی روی زمین نیاز دارد، اما برای به دست آوردن گیاهی که توسعه یافته ترین و غنی ترین گیاه است، باید به طور دوره ای تغذیه شود. برای این منظور از تغذیه مخصوص گیاهان آبدار به صورت مایع و جامد استفاده می شود. اگر می دانید چگونه به درستی از آلوئه در خانه مراقبت کنید، این گیاه بی تکلف می تواند چندین دهه بدون هیچ مشکلی زندگی کند.

آلوئه سالم اغلب با تشکیل برگ‌ها، گل‌ها و حتی شاخه‌های جوان رشد سریعی را نشان می‌دهد. به همین دلیل، چنین گیاهانی نیاز به توجه مداوم دارند. در حالی که آلوئه نسبت به سایر گیاهان به هرس ظریف تری نیاز دارد، پیروی از برخی قوانین هرس به محافظت از گیاه کمک می کند. با حذف به موقع قسمت های آسیب دیده آلوئه و فرآیندهای اضافی، رشد سالم گیاه خود را تضمین می کنید و حتی به دکوراسیون واقعی اتاق تبدیل خواهید شد. کاشت زمین قابل مشاهده آلوئه

ابزار برش را بردارید. شما به چیزی نیاز دارید که بتواند برگ، ساقه و ریشه آلوئه را با دقت برش دهد، مانند یک چاقوی معمولی آشپزخانه. شما همچنین می توانید از قیچی معمولی برای کوتاه کردن گیاهان استفاده کنید، اما اگر آلوئه قبلا بزرگ و قوی شده است، ممکن است به هرس باغ نیاز داشته باشید. برگ های آسیب دیده را جدا کنید. اول از همه به برگ های بی مصرف گیاه توجه کنید. در صورت لزوم، برگ ها و ساقه های آلوئه را با احتیاط پخش کنید تا به برگ های مرده، پژمرده یا قهوه ای گیاه برسید. برگ های بیماری که به شدت تغییر رنگ می دهند نیز می توانند حذف شوند. تمام این برگ ها را مستقیماً با چاقو یا قیچی ببرید.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *