مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت داروسازی عصاره آلوئه ورا خوراکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه مصرف عصاره خوراکی آلوورافواید عصاره آلوئه ورا چیست؟تولید کننده جدیدترین عصاره خوراکی آلوئه ورا
عصاره خوراکی آلوئه ورا

عصاره خوراکی آلوئه ورا برای درمان انواع بیماریها مفید است. این عصاره حاوی ویتامین های A  C و E و همچنین ویتامین B12 ، اسید فولیک و کولین است.

شرکت داروسازی برای تهیه محصولی ارگانیک، از عصاره آلوئه بهره می برد، زیرا این ماده دارای آنزیم های آلیازاز، آلکالین فسفاتاز، آمیلاز، برادی کیناز، کربوکسی پپتیداز، کاتالاز، سلولاز، لیپاز و پراکسیداز است.

شرکت داروسازی عصاره آلوئه ورا خوراکی

نحوه مصرف عصاره خوراکی آلوورا

نحوه مصرف عصاره خوراکی آلوورا

در طب سنتی به نحوه مصرف عصاره خوراکی آلوورا اشاره شده است. این نوع عصاره برای درمان یبوست، بیماری های پوستی، آلودگی (گال، کنه و سایر انگل های خارجی روی پوست)، عفونت ها و قولنج استفاده می شود.

این ماده اغلب در طب چینی برای درمان بیماری های قارچی توصیه می شود و به طور گسترده ای در صنایع آرایشی، دارویی و غذایی در جهان غرب مورد استفاده قرار می گیرد. ساخت عصاره آلوئه ورا یکی از بزرگترین صنایع گیاه شناسی در جهان است.

فواید عصاره آلوئه ورا چیست؟

این عصاره دارای دو ماده برای تولید است: ژل از سلولهای مرکز برگ به دست می آید و لاتکس (شیره) که در سلولهای زیر پوست برگ قرار دارد.

اکثر افراد از ژل آلوئه به عنوان درمانی برای بیماری های پوستی، از جمله سوختگیهای سطحی، آفتاب سوختگی، دستگاه گوارش، پسوریازیس و لرز استفاده می کنند، اما این عصاره مزایای دیگری نیز دارد. از این ماده در درمان آرتروز (کلسیفیکاسیون)، بیماری های روده ای، تب، خارش و التهاب استفاده می شود.

همچنین به عنوان یک درمان طبیعی برای کاهش عوارض جانبی در آسم، زخم معده، دیابت و پرتودرمانی استفاده می گردد. از عصاره آلوئه به طور طبیعی برای درمان افسردگی، یبوست، آسم و دیابت استفاده می شود.

تولید کننده جدیدترین عصاره خوراکی آلوئه ورا

تولید کننده جدیدترین عصاره خوراکی آلوئه ورا

جدیدترین عصاره خوراکی آلوئه ورا توسط تولید کننده، در قیمتهای مناسب و به صورت مستقیم ارائه می شود. این عصاره بیش از ۷۵ ماده فعال دارد، از جمله ویتامین ها، مواد معدنی، ساکاریدها، اسیدهای آمینه، آنتراکینون ها، آنزیم ها، لیگنین، ساپونین ها و اسیدهای سالیسیلیک است. این ماده حاوی ۲۰ مورد از ۲۲ اسید آمینه و ۸ مورد از ۸ اسید آمینه ضروری مورد نیاز انسان را دارا است.

عصاره آلوئه ورا حاوی ویتامین ها و مواد معدنی بسیاری است که برای رشد و عملکرد مناسب کلیه سیستم های بدن بسیار حیاتی هستند. شرکت تولیدی آلووراکو تولید کننده برتر عصاره آلوئه است و در حجم بالا عرضه می کند.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *