مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات آلوئه ورا ایرانی درجه یک به دبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحو رشد آلوئه وراچگونه از گیاه آلوئه ورا مراقبت کنیمصادرات آلوئه ورا با کیفیت به دبی

صادرات آلوئه ورا ایرانی رونق بسیاری دارد. آلوئه ورا گونه ای گیاهی از خانواده سوسن است که خواص درمانی خود را در درمان زخم و سوختگی ثابت کرده است.

برای از بین بردن کپک و قارچ خاصیت ضد عفونی کننده بالایی دارد. در این بخش، ما اطلاعات دقیق در مورد نحوه پرورش آلوئه ورا، کشت، ریشه زایی و مراقبت از آن را آموزش می دهیم.  صادرات آلوئه ورا ایرانی درجه یک به دبی به صورت عمده انجام می شود.

صادرات آلوئه ورا ایرانی درجه یک به دبی

نحو رشد آلوئه ورا

آلوئه ورا به صبر زرد نیز معروف است. آلوئه ورا گیاهی است که از طریق ریشه تولید مثل می شود نه با بذر. بنابراین، نهال های آماده را تهیه کنید. آلوئه ورا یک گیاه دوستدار آفتاب و آب است.

اگر می خواهید آلوئه ورا را در گلدان یا مزارع پرورش دهید، خاک شما باید به خوبی تخلیه شود. آبی که در ریشه ها یا روی سطح آن جمع می شود از تنفس آلوئه ورا جلوگیری می کند. بنابراین، گیاه شروع به پوسیدگی می کند. پس از کاشت پرلیت یا ذغال سنگ نارس را به آرامی روی خاک بپاشید.

بعد از این فرآیند، به مدت ۱ هفته به گیاه آب ندهید، در این فرآیند، هم به خاک آن عادت می کند و هم از آب درون خود را استفاده می کند، البته اگر تغییر شکل ریشه ایجاد شود، گیاه در طول زمان بهبود پیدا می کند، در غیر این صورت، در صورت تماس با آب پوسیده خواهد شد.

پس از ۱ هفته می توانید آبیاری گیاه آلوئه ورا را شروع کنید، در طی این فرآیند، هنگام آبیاری با دست خود خاک را چک کنید، در صورت وجود رطوبت، نیازی به آبیاری ندارید. در طول زمستان، گیاه آلوئه ورا به خواب می رود. از طرف دیگر، باید آبیاری را در پاییز و زمستان کاهش دهید و هر ۲ هفته وارد دوره آبیاری شوید.

چگونه از گیاه آلوئه ورا مراقبت کنیم

چگونه از گیاه آلوئه ورا مراقبت کنیم

اگر در خانه گیاه آلوئه ورا می کارید، توصیه می کنیم از گلدان های ساخته شده از خاک رس استفاده کنید. این گلدان ها خاصیت حفظ رطوبت را دارند، با این وجود مطمئن شوید که ته این گلدان سوراخ های زهکشی داشته باشد.

بهترین دما برای آلوئه ورا بین ۱۵ تا ۲۸ درجه سانتیگراد است گرچه در برابر -۴ درجه سانتیگراد مقاوم است اما رشد آن را کند می کند. 

اگر می خواهید گیاه شما سریع رشد کند، می توانید در بهار کود دهید، هنگام کود دادن از مواد معدنی کم نیتروژن و پتاسیم و فسفر زیاد استفاده کنید. 

علف های هرز به عنوان بدترین دشمن گیاه آلوئه ورا قلمداد می شوند، همانطور که در خاک پخش می شود، مانع از تنفس  گیاه می شود و در نهایت بدون وجود اکسیژن از بین خواهد رفت.

علاوه بر همه اینها، بیایید یک اطلاعات مهم برای کسانی که می گویند چگونه می توان آلوئه ورا پرورش داد، ارائه دهیم. برگهای گیاه آلوئه ورا در مورد محیط رشد به شما اطلاعات می دهند.

به طور معمول این برگها باید در جهت نور خورشید به صورت قائم رشد کنند. اما اگر این برگها کم بیرون می آیند ، بدانید. که به نور خورشید بیشتر احتیاج دارد البته وضعیتی وجود دارد که برگها زرد و قهوه ای می شوند. صادرات آلوئه ورا ایرانی پس از کشت آغاز می شود.

صادرات آلوئه ورا با کیفیت به دبی

صادرات آلوئه ورا با کیفیت به دبی

تنها در صورتی گیاه آلوئه ورا کیفیت بالا خواهد داشت که به خوبی از آن مراقبت شده باشد. صادرات آلوئه ورا به عنوان یک گیاه دارویی مقوی طرفداران بسیاری دارد. صادرات آلوئه ورا ایرانی پس از رسیدن برگها به بلوغذ آغاز می گردد. دبی یکی از مقاصد صادراتی در زمینه آلوئه ورا به شمار می رود.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید