مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات آلوئه ورا در خاورمیانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص درمانی آلوئه ورادرمان آکنه با آلوئه وراصادرات آلوئه ورا به سراسر جهان
صادرات آلوئه ورا

صادرات آلوئه ورا توسط کشورهای منطقه خاورمیانه صورت می گیرد. آلوئه ورا به دلیل خواص دارویی قابل توجه آن بسیار مشهور است. این گیاه یکی از غنی ترین منابع طبیعی سلامتی برای انسان است.

محققان شیمی این گیاه، وجود بیش از ۲۰۰ ماده مختلف فعال بیولوژیکی را در آن ثابت کرده اند. بسیاری از خواص بیولوژیکی مرتبط با گونه های آلوئه توسط ژل داخلی برگ ها ایجاد می شود.

صادرات آلوئه ورا در خاورمیانه

خواص درمانی آلوئه ورا

خواص درمانی آلوئه ورا

از خواص درمانی آلوئه ورا چه می دانید؟ گیاه آلوئه بیش از ۴۰۰ گونه دارد اما تعداد کمی از آنها مانند آلوئه ورا باربادنسیس، در سطح جهان برای صادرات استفاده می شود. آلوئه ورا دارای خواص دارویی مختلفی است و ضد تومور، ضد آرتریت، ضد روماتوئید، ضد سرطان و ضد دیابت است.

علاوه بر این، آلوئه ورا برای درمان یبوست، اختلالات دستگاه گوارش و نقص سیستم ایمنی نیز مفید می باشد. صادرات این گیاه رو به افزایش است.

بیشتر تحقیقات دارویی بر روی فعالیت های بیولوژیکی گونه های مختلف آلوئه متمرکز شده است که شامل فعالیت های ضد باکتری و ضد میکروبی مواد غیر فرار ژل برگ است. گونه های آلوئه به طور گسترده ای در قاره های آفریقا و شرق اروپا توزیع می شوند و تقریباً در سراسر جهان کشت می شوند.

درمان آکنه با آلوئه ورا

درمان آکنه با آلوئه ورا

آکنه را می توان با گیاه آلوئه ورا درمان کرد. آلوئه ورا را با روغن درخت چای مخلوط کنید تا خاصیت ضد آکنه آن را افزایش دهد. برای هر ۱۵ میلی لیتر ژل آلوئه ورا از ۶ تا ۱۲ قطره روغن درخت چای استفاده کنید.

با ۶ قطره شروع کنید و اگر مخلوط حساسیت یا تحریک بر روی پوست ایجاد نکرد به تدریج این میزان را افزایش دهید. بعد از شستشو و خشک کردن صورت، از این مخلوط به عنوان درمان لکه های باقی مانده ناشی از آکنه استفاده کنید.

صادرات آلوئه ورا به سراسر جهان

صادرات آلوئه ورا به سراسر جهان

شرکت آلووراکو بزرگترین صادر کننده این گیاه در خاورمیانه می باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت ارتباط بگیرید و یا پیام ارسال کنید.

 

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید