مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع برگ آلوئه ورا گوشتی مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

ناگفته هایی درباره آلوئه ورا گوشتیآلوئه ورا چه شکلی است؟مزایای گیاه آلوئه ورا چیست؟شرکت تولید برگ آلوئه ورا گوشتی
برگ آلوئه ورا گوشتی

برگ آلوئه ورا گوشتی در محلی سالم، مرطوب و پاک رشد می کند، به همین دلیل دارای بالاترین کیفیت هست و در بازارهای صادراتی بیشترین طرفداران را دارا هستند.

برگ آلوئه ورا گوشتی مرغوب دارای بیشتری میزان ژل است، ترکیبات دارویی بیشتری دارد و وجود ژل بیشتر نشان دهنده کیفیت بی نظیر برگها می باشد. صادرات انواع برگ آلوئه ورا در فصول مختلف و به تمامی نقاط جهان صورت می گیرد.

صادرات انواع برگ آلوئه ورا گوشتی مرغوب

ناگفته هایی درباره آلوئه ورا گوشتی

به احتمال زیاد در مورد گیاه آلوئه ورا اطلاعاتی کسب کرده اید اما ناگفته هایی هم درباره برگ آلوئه ورا گوشتی وجود دارد که در این قسمت به بخشی از آنها خواهیم پرداخت.

این نوع آلوئه ورا را، که هندی ها آن را “عصای بهشت” و مصری ها “گیاه جاودانگی” می نامند، با نام هلو زرد هم شناخته می شود که یک گیاه دارویی است.

از خانواده Asphodelaceae به شمار می رود. وطن آن جنوب آفریقا است. به جز آفریقای جنوبی، در باربادوس، خلیج عدن، آنتالیا دمره و در کشور ما هم رشد زیادی می کند.

آلوئه ورا چه شکلی است؟

آلوئه ورا چه شکلی است؟

این یک گیاه همیشه سبز است که بیش از حد رشد نمی کند و حدود ۳۰-۶۰ سانتی متر طول دارد. برگهای آن بلند و گوشتی است. این برگهای آبدار که حاوی ژل هستند، به سمت نوک مخروطی می شوند. گل دهی بالایی ندارند.

مزایای گیاه آلوئه ورا چیست؟

شناخته شده ترین فواید این گیاه روی پوست انسان به اثبات رسیده است. پوست را مرطوب کرده و تعادل pH آن را تنظیم می کند. برای بسیاری از بیماری های پوستی مانند پسوریازیس، تبخال و قارچ مفید است.

همچنین به طور گسترده ای در درمان زخمها استفاده می شود، رخم پوست را ترمیم می کند. به موها لطافت و براقیت می بخشد و آنها را تقویت می کند.

همچنین به بازسازی سلولها کمک می کند، گفته می شود پیری پوست را به تأخیر می اندازد و حتی آن را متوقف می کند. دقیقاً به همین دلیل است که روی تاثیر آلوئه ورا در محتوای کرم ها و ماسک های پوستی در بخش لوازم آرایشی بسیار تأکید می شود.

شرکت تولید برگ آلوئه ورا گوشتی

شرکت تولید برگ آلوئه ورا گوشتی

شرکت آلووراکو تنها تولید کننده برگ آلوئه ورا گوشتی است. مراقبت از گیاه آلوئه ورا برای داشتن بالاترین کیفیت مهم است. آلوئه ورا گیاهی است که عاشق آفتاب می باشد، مهم است که از آفتاب استفاده کند تا برگهای آن قائم و آبدار باشند، اما قرار گرفتن در معرض آفتاب سوزان در تمام طول روز باعث تیره شدن برگ ها می شود.

برای محافظت در برابر اثر سوزش خورشید، به ویژه در تابستان، می توانید از سایه بان استفاده کنید. شرکت تولید برگ آلوئه ورا گوشتی محصولی درجه یک در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید