مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع برگ تازه آلوورا به مالزی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی فواید برگ آلووراپخش عمده برگ تازه آلوورا در ایران

برگ تازه آلوورا را می توان به سراسر جهان صادر نمود. صادرات برگ آلوورا نیاز به برنامه ریزی گسترده دارد. این نوع برگها در کشور در سطح وسیعی کشت می شود.

این محصولی است که به احتمال زیاد با ترکیبات موثری که دارد، می تواند مشکلات مرتبط با سلامتی را برطرف کند. انواع برگ تازه آلوورا به مالزی و کشورهای آسیایی ارسال می گردد.

بررسی فواید برگ آلوورا

بررسی فواید برگ تازه آلوورا

در این مطلب به بررسی برخی از فواید نادر برگ آلوورا می پردازیم. در برخی از مطالعات مقدماتی، گفته شده است كه آلوئه ورا اثر كاهش قند خون دارد و به بیماران دیابتی كه از آلوئه ورا استفاده می كنند، مفید است.

همچنین طی مطالعاتی  به اثر تازه نگه داشتن میوه ها توسط یک لایه از ژل آلوئه پرداخته شده است، این کشف می تواند استفاده از نگهدارنده های غیر طبیعی را به حداقل برساند، زیرا این گیاهی طبیعی و فاقد مواد مضر است.

آلوئه ورا دارویی نوعی آلوئه ورا است که برای اهداف دارویی استفاده می شود.
برگ از دو قسمت تشکیل شده است. قسمت پوست سبز حاوی موادی است که به عنوان ملین استفاده می شود و آنتراكینون نامیده می شود و قسمت موسیلاژ، ژل آلوئه است.

در قسمت ژل، ۱۸ اسید آمینه، ۲۰ ماده معدنی، ۱۲ ویتامین و پلی ساکارید مانند استمانان، گلوکومنان، مانوز-۶ فسفات  آلوئیدر، که در مطالعات مختلف علمی نشان داده شده است که محرک های ایمنی هستند، وجود دارد. آنزیم های آلپروژن، به طور تجربی نشان داده اند که ضد هیستامین هستند.

استرول هایی مانند لوپول، بتا-سیتوسترول و كمپسترول و موادی مانند لیگنین و سالیسیلات وجود دارد كه گزارش شده است در مطالعات مختلف بر روی سطح كلسترول خون و هیپرتروفی خوش خیم پروستات موثر است.

به بخشی که در اثر تبخیر آب قسمت پوسته حاوی آنتراكینون بدست آمده و به عنوان ملین استفاده می شود، آلوین گفته می شود.

به قسمت موسیلاژ بی رنگی که در داخل برگ قرار دارد و توسط سلولهای پارانشیمی تولید می شود ، ژل آلوئه ورا گفته می شود.

تهیه ژل آلوئه ورا هم به صورت سطحی و هم به عنوان یک مکمل غذایی به شکل یک نوشیدنی به روش های خاصی نیاز دارد و محصولات با روش های بسیار پیشرفته آنالیز امروزی کنترل می شوند.

گیاه آلوئه ورا ریشه آفریقایی دارد و سوابق وجود دارد که مصریان از ۱۵۰۰ سال قبل از میلاد از این گیاه دارویی برای درمان گیاهان استفاده می کردند.

پخش عمده برگ تازه آلوورا در ایران

پخش عمده برگ تازه آلوورا در ایران

پخش برگ آلوورا به عنوان یک داروی گیاهی معمول است و توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. از مدت ها قبل توسط فرهنگ های باستان به دلیل تنوع گسترده ای از خواص درمانی طبیعی مورد استفاده قرار می گرفته است.

این گیاه که به ویژه در درمان سوختگی و ترمیم زخم ها مورد استفاده قرار می گیرد، امروزه به عنوان یکی از گیاهان دارویی موجود در گیاه درمانی مورد توجه قرار می گیرد و تحقیقات بسیار روی آن انجام می شود. آلوئه ورا گیاهی مغذی است که حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و آنزیم ها است.

اگرچه آلوئه ورا از خانواده سوسن ها است، اما گیاهی پرپشت و شبیه کاکتوس است. رشد آن در خانه آسان است و می توان آن را حتی برای سوختگی جزئی، بریدگی و خراشیدگی نیز با برش دادن نصف برگ و قرار دادن پالپ روی زخم استفاده کرد. پخش عمده برگ تازه آلوورا در ایران، از سالهای بسیار دور رواج داشته است.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید