مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پودر و برگ آلوئه ورا به آذربایجان

آنچه در این مقاله می خوانید...

تهیه ماسک مو از پودر آلوئه وراقیمت پودر چاقی آلوورا صادراتی چقدر است؟
صادرات پودر آلوورا

صادرات پودر و برگ آلوئه ورا به آذربایجان یکی از مقاصد مهم است. از این پودر به عنوان ماسک صورت / مو استفاده می شود. از هم گسیختگی در آماده سازی رنگهای گیاهی را تسهیل می کند.

به عنوان ماسک صورت: ۱ قاشق چایخوری آلوئه ورا را در آب ولرم مخلوط کنید. با اجتناب از ناحیه چشم، آن را اعمال کنید. بگذارید ۲۰ دقیقه بماند و بشویید.

صادرات پودر و برگ آلوئه ورا به آذربایجان

تهیه ماسک مو از پودر آلوئه ورا

تهیه ماسک مو از پودر آلوئه ورا

به عنوان ماسک مو می توان از پودر آلوورا صادراتی بهره برد. برای ترکیب با سایر پودرهای مراقبت و / یا روغن های گیاهی مناسب است. بگذارید به مدت ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت بماند و سپس بشویید.

به عنوان شامپو تا ۲ قاشق چای خوری پودر آلوئه ورا را با ۳ قاشق غذاخوری جوش شیرین و آب مخلوط کنید. به موهای خیس بزنید، موها را ورز دهید و آبکشی کنید.
برای رنگ آمیزی موها: پودر آلوئه ورا را به دستور خود اضافه کنید. آلوئه پس از شستشو، راحت تر از بین خواهد رفت.
روی موهای سفید یا خیلی روشن ، بعضی از پودرها ممکن است کمی رنگ یا تیره شوند. از انجام آزمایش مقدماتی بر روی فتیله دریغ نکنید. ما به شما توصیه می کنیم ۴۸ ساعت قبل یک آزمایش مقدماتی روی پوست (خم آرنج) انجام دهید تا خطر آلرژی رد شود. برای ساختن مخلوط خود از ظروف فلزی استفاده نکنید و در نتیجه خواص هر گیاه سالم بماند. ظروف چوبی یا شیشه ای را به پلاستیک ترجیح دهید.

از آلوئه باربادنسیس یک مکمل غذایی به دست می آید. این ماده حاوی کنسانتره آلوئه ورا با دوز ۲۰۰ میلی گرم در هر کیسه، دوز روزانه است. به شما امکان می دهد یک برنامه ۱۴ روزه را دنبال کنید.

آلوئه ورا به طور سنتی در داروهای گیاهی برای کمک به هضم استفاده می شود. روزانه ۱ کیسه آلوئه ورا میل کنید، در یک لیوان آب رقیق شده است. عامل حجیم کننده: مالتودکسترین، کنسانتره آلوئه ورا، شیرین کننده: استیول گلیکوزیدها.

در چه ساعتی از روز بهتر است کیسه را مصرف کنید، قبل، بعد از غذا یا خارج از وعده های غذایی؟ می توانید آن را در هر زمان از روز مصرف کنید. ما به شما توصیه می کنیم فقط کیسه آلوئه ورا را بدون وعده های غذایی مصرف کنید.

قیمت پودر چاقی آلوورا صادراتی چقدر است؟

قیمت پودر چاقی آلوورا صادراتی چقدر است؟

آیا می دانید قیمت پودر چاقی آلوورا صادراتی چقدر است؟ صادرات پودر آلوورا مرسوم است. پودر آلوئه ورا به دلیل خاصیت تسکین دهنده و مرطوب کنندگی شناخته شده است، به ویژه برای پوست های حساس و در درمان پوست سر مناسب است. فواید آلوئه ورا آن را به یک محصول مرطوب کننده و تسکین دهنده طبیعی تبدیل می کند، مخصوصاً برای پوستهای حساس. در بطری ۵ گرم با درپوش و مهر و موم هوا برای حفظ بهتر پودر کیفیت خود را حفظ می کند.

 

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید