مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات برگ آلوئه ورا به استرالیا

صادرات برگ آلوئه ورا

به دنبال اظهارات مختلف مصرف کننده، درب بطری توسط تولید کننده برداشته شد و بطری پت با بطری شیشه ای و پاستوریزاسیون جایگزین شد. این تأثیری در حفظ ژل و مواد مغذی گرانبها ندارد. با تشکر از این تغییر، هیچ بسته بندی / انتقال محصول، بازیافت کل و بی نهایت و ارائه با کیفیت تر وجود ندارد.

علاوه بر این ، مطالعاتی انجام شده است تا مشخص شود آیا مقدار مواد فعال: پلی ساکاریدها ، گلوکز و اسید مالیک بین نسخه “زنده” و نسخه پاستوریزه یکسان بوده و در واقع دوزها یکسان است، بنابراین نشان می دهد که پاستوریزاسیون به هیچ وجه بر کیفیت محصول تأثیر نمی گذارد.

تفاله آلوئه ورا آلی (۹۹٫۲۷٪) ۱ لیتر مواد لازم: آلوئه ورا بومی ارگانیک، ماده غلیظ کننده: صمغ زانتان، آنتی اکسیدان: اسید اسکوربیک ، اسید سیتریک

مقدار انرژی: ۱۱٫۵ کیلو کالری پروتئین ها: ۰٫۰۳٪ کربوهیدرات ها: ۰٫۸۳٪ چربی: ۰٫۹۰٪ خاکستر: ۰٫۲۴٪ رطوبت: ۹۸٪
اطلاعات: ماده اولیه، پوست آلوئه ورا ، به صورت دستی از برگهایی که تازه در مزارع تولیدکنندگان اطراف اتاق استخراج پالپ برداشت شده است، استخراج می شود. این تضمین طراوت و شادابی است. سپس این پوسته از طریق دریا به فرانسه منتقل می شود و در آنجا تحت آزمایش قرار می گیرد تا محصولی با کیفیت غیرقابل دسترس بدست آید، خصوصاً از نظر باکتری شناسی و از بین بردن آلوئین، ماده طبیعی تشکیل دهنده گیاه که نامطلوب است.
این محصولات مطابق با مشخصات کشاورزی ارگانیک و محصولات آرایشی ارگانیک تحت تابش قرار نمی گیرند و گرم نمی شوند، اما این فقط نتیجه انتخاب یک محصول با کیفیت است.
تضمین قیمت منصفانه به علاوه حق بیمه “تجارت عادلانه” تا کلیه همکاران محلی سود درستی داشته باشند. از پروژه های تولیدی و روابط تجاری پایدار با تولیدکنندگان کوچک محلی در کشورهای جنوبی برای بهبود شرایط زندگی حمایت کنید. مطابق با کنوانسیون بین المللی حقوق کودک از کودکان در برابر استثمار کار محافظت کنید. همچنین از شرایط زندگی و سلامت کارگران محافظت کنید
برای پیشگیری ، ۳۰ میلی لیتر در روز ، صبح با معده خالی یا در طول روز با کمی آب مصرف کنید.
به عنوان پشتیبانی ، ۳۰ میلی لیتر ۲ تا ۳ بار در روز ، قبل از غذا یا بین وعده های غذایی مصرف کنید.
دوز روزانه توصیه شده
۳۰ میلی لیتر ۱ تا ۳ بار در روز
مدت زمان درمان
۱۰ روز قابل تمدید

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید