مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات برگ آلوئه ورا به ترکمنستان

در برنامه های داخلی (توجه به بسته بندی، استفاده از محصول و توصیه های مارک تجاری
این لیست بی پایان است، و اگر یک دارو نباشد، این گیاه می تواند تعداد زیادی از ناراحتی های کوچک روزمره را برطرف کند، و باور کنید.
برای افرادی که مایل به استفاده از آلوئه ورا در حالت طبیعی خود هستند، اکنون برگها در معرض فروش هستند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که ژل را بخورید، آن را بچشید یا آن را بمالید.

آنچه برخی نمی دانند این است که برگ آلوئه ورا ، بین پوست و ژل ، آلوئین دارد ، ماده ای که نباید هضم شود ، سمی و تلخ ، تحریک کننده و ملین است. بنابراین باید قبل از هرگونه مصرف حذف شود. بنابراین ما اقدامات احتیاطی را انجام می دهیم. فقط باید از تفاله استفاده شود.
نحوه انتخاب آلوئه ورا:
اگر می خواهید همه شانس ها را به نفع خود بگذارید، به شرطی که یک گیاه را مصرف کنید، تا آنجا که ممکن است طبیعی باشد: ما آلوئه ورا باربادنسیس میلر را انتخاب می کنیم.

آلوئه ورا باید دارای گواهینامه شورای علمی بین المللی آلوئه باشد که کنترل کیفیت را از تمام مراحل تولید تا محصول نهایی تضمین می کند: بسته بندی، نگهداری، درصد ژل اعلام شده.
ایده آل بودن داشتن برچسب دوم، که تضمین می کند آلوئه ورا خواص مفید گیاه را حفظ می کند و از کشاورزی بدون علف کش یا آفت کش ها حاصل می شود.
فقط ژل باید حفظ شود، پوست آن از ژل جدا شود (و بنابراین آلوئین معروف)، و ژل ظرف ۴۸ ساعت پس از برداشت استخراج و برودت سرد می شود. این نکته آخر بسیار مهم است زیرا در صورت گرم شدن، قسمت زیادی از مواد مغذی را از دست می دهیم. ژل نباید پاستوریزه شود. در آنجا با این ۲ برچسب بالاترین کیفیت آلوئه ورا را دارید. ظرف باید مات باشد و شفاف نباشد، زیرا نور روی ژل تأثیر می گذارد.
بنابراین ، آنچه در بازار پیدا می کنیم چیست؟
مواد آرایشی ، مکمل های غذایی، مواد شوینده، غذا و نوشیدنی وجود دارد. به هر حال ، می توانید لیستی از مواد اولیه را بخوانید؟ زیرا این اساس همه چیز برای فهمیدن است.
اگر نمی دانید چگونه لیستی از مواد اولیه را بخوانید، من شما را به مقاله خود در اینجا ارجاع می دهم، درک آن بسیار آسان است. مواد تشکیل دهنده به ترتیب اهمیت کمیت ذکر شده اند.
توجه داشته باشید که برای دریافت مزایای آلوئه ورا، این محصول باید حداقل حاوی ۵۰٪ ژل آلوئه ورا باشد و فقط ژل باشد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید