مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات برگ آلوئه ورا به عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با برگ گیاه آلوئه وراتاریخچه آلوئه ورابازار صادرات برگ آلوئه ورا در خوزستان
صادرات برگ آلوئه ورا

صادرات برگ آلوئه ورا سابقه طولانی دارد. انواع برگ آلوئه ورا در بسته بندی های متنوع و سایزهای مختلف صادر می گردد. این نوع گیاه به دلیل وجود خاصیت درمانی مشکلات پوستی توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین برای از بین بردن محل سوختگی به کار می رود. صادرات برگ آلوئه ورا به عراق و به کشورهای همسایه انجام می شود.

صادرات برگ آلوئه ورا به عراق

آشنایی با برگ گیاه آلوئه ورا

آشنایی با صادرات برگ آلوئه ورا

آلوئه ورا چیست؟ در این بخش در مورد آشنایی با برگ گیاه آلوئه ورا نکاتی را بیان می کنیم. آلوئه ورا، گیاهی شبیه کاکتوس متعلق به خانواده سوسن ها، سابقه طولانی در طب عامیانه دارد. از مایع شفاف و متراکم موجود در برگها از زمان مصر باستان در درمان مشکلات پوستی استفاده می شده است.

فرم های خوراکی و تزریق در قرن گذشته مورد توجه قرار گرفته است. اگر چه در مطالعات از روش های استاندارد درمانی برتر نیست، اما آلوئه ورا که روی پوست قرار می گیرد در سوختگی و جای زخم استفاده می شود.

آلوئه ورا که از طریق خوراکی مصرف می شود در درمان یبوست موثر شناخته شده است. اخیراً برجسته ترین جنبه آلوئه ورا خاصیت ضد سرطانی آن است.

در برخی مطالعات آزمایشگاهی مشاهده شده است که از تکثیر سلولهای سرطانی جلوگیری کرده و باعث مرگ آنها می شود. با این حال، یافته های تعداد کمی از مطالعات بالینی این اثرات آلوئه ورا را تأیید نمی کند.

شواهد موجود نشان می دهد که آلوئه ورا، برخلاف آنچه ادعا می شود، در مرحله پیشگیری و درمان مشکلات پوستی مربوط به رادیوتراپی موثر نیست.

تاریخچه آلوئه ورا

آلوئه ورا، همچنین به عنوان Aloe barbadensis و Aloe capensis شناخته می شود، تاریخچه طولانی دارد. گیاه آلوئه ورا چند ساله است، از خانواده گل سوسن می باشد، برگ های ضخیم دارد، گیاهی شبیه کاکتوس و متعلق به تیره آلوئه است.

اگر چه منشا آن آفریقای جنوبی است، اما در قرن هفدهم چین و کشورهای اروپای جنوبی نیز از گونه های آلوئه کشت می کردند. آلوئه ورا، بیش از ۲۰۰۰ سال در طب عامیانه استفاده می شود.

برخی از فرهن گهای معاصر مانند چین، ژاپن و هند جایگاه مهمی در طب سنتی دارند. برای اولین بار در دهه ۱۹۳۰ در ایالات متحده با مطالعاتی که نشان داد در درمان سوختگی ناشی از اشعه ایکس (رادیوتراپی) موثر است محبوبیت پیدا کرد.

بازار صادرات برگ آلوئه ورا در خوزستان

بازار صادرات برگ آلوئه ورا در خوزستان

بازار برگ آلوئه ورا در خوزستان یکی از مراکز صادرات این محصول به شمار می رود. بازار صادرات برگ آلوئه ورا در سراسر جهان رونق دارد زیرا استفاده از آلوئه در طب سنتی سابقه ای دارد که به مصر باستان برمی گردد و در درمان مشکلات پوستی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است و هم اکنون هم استفاده های دارویی فراوانی از آن انجام می گیرد.

محصولات آلوئه ای که به پوست زده می شود محصولاتی است که از مایع شفاف و متراکم حاصل از برش برگها آزاد می شود و اغلب در محصولات آرایشی و بهداشتی و محصولات جایگزین استفاده می شود.

این محصولات در درمان بسیاری از مشکلات پوستی و مخاطی مانند زخم، سوختگی، سرمازدگی، خشکی پوست، پسوریازیس، اگزما (التهاب پوست)، تبخال دستگاه تناسلی (تبخال دستگاه تناسلی)، استوماتیت آفتی (بیماری که با زخم های دهان مشخص می شود)، موثر است. صادرات این نوع برگها توسط شرکت آلووراکو انجام می گیرد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید