مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید پاجوش آلوئه ورا گوشتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع آلوئه ورا خوراکی و غیر خوراکیعرضه عمده پاجوش آلوئه ورا

پاجوش آلوئه ورا از کناره های گیاه مادری رشد می کند و اندازه آن بستگی به گیاه مادر دارد. پاجوش آلوئه ورا گوشتی برگ هایی درشت دارد همچنین از سرعت بالایی در رشد برخوردار است.

پاجوش برای کاشت در گلخانه و فضای باز مناسب است. قیمت خرید پاجوش با توجه به اندازه، نوع بوته، سلامت محصول و … تعیین می گردد.

خرید پاجوش آلوئه ورا گوشتی

آشنایی با انواع آلوئه ورا خوراکی و غیر خوراکی

آشنایی با انواع آلوئه ورا خوراکی و غیر خوراکی
آلوئه ورا از جمله گیاهانی است که گونه های مختلفی دارد. آشنایی با انواع آلوئه ورا کمک می کند تا نوع خوراکی آن را کشت کنید. اگرچه انواع آلوئه وراها متعلق به یک جنس هستند، اما از نظر ظاهری شبیه هم نیستند. قدیمی یا غیر آن – آلوئه درخت مانند، درختی با تنه توسعه یافته، برگ های متوسط، که بالای آن به سمت بالا نگاه می کند.
آلوئه ورا دارای ساقه ای بسیار کوتاه، ساقه ای پهن با برگ های صاف و گوشتی به سمت بالا خم شده است.
آگاو بیشتر در خانه ها دیده می شود که در پنجره های بسته بیشتر دیده می شود. اما آلوئه درخت مانند پالپ کمتر و آب سالم تری دارد. هر دو نوع گیاه دارای خواص دارویی هستند.
ویژگی ها و کاربردهای مفید برگ‌های این سبزی شفابخش در مجموعه کاملی از ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند زیرا تأثیر پیچیده‌ای بر بدن دارند. هم دارو و هم فرآورده آرایشی و هم داروی پیشگیری کننده است.
در پزشکی از قسمت‌های بیرونی تنه (صنوبر) و برگ‌هایی که از آن آب استخراج می‌شود استفاده می‌شود. گل ها و میوه های گیاه ساکولنت هیچ خاصیت درمانی ندارند. شیره گیاه در صورت مصرف خوراکی دارای اثر باکتری کش، سیستم ایمنی، کلرتیک و ضد باکتری است و همراه با باسیل های دیفتری و اسهال خونی در برابر استرپتوکوک ها و استافیلوکوک ها موثر است.

عرضه عمده پاجوش آلوئه ورا

عرضه عمده پاجوش آلوئه ورا
عرضه عمده پاجوش در اندازه های مختلف صورت می گیرد. کاشت پاجوش به دلیل محبوبیت بالای گیاه آلوئه ورا و خواص درمانی آن صورت می گیرد.
این گیاه به مقابله با عواقب ناشی از بیماری تشعشع و کم خونی کمک می کند. هنگامی که آب میوه خورده می شود، ایمنی فعال می شود و تمام نیروهای بدن شروع به مبارزه با التهاب می کنند.
در صورت استفاده خارجی، آب دارای اثر مرطوب کننده، مغذی و ترمیم کننده است و به بریدگی، سوختگی و نیش حشرات کمک می کند. ترکیب شیمیایی تفاله یک کوفته دارای ترکیب شیمیایی خاصی است.
علاوه بر آب، برگ ها حاوی بسیاری از مواد مختلف هستند: ۲۰ اسید آمینه، ۱۰ آنزیم، ۱۲ آنتراکینون، مونو و پلی ساکارید، مواد معدنی، ویتامین ها. هر چه گیاه مسن تر باشد میزان ریز مغذی ها و درشت مغذی ها بیشتر می شود که بیشتر آنها ارزش بیولوژیکی را برای بدن انسان افزایش می دهند.
محتوای درشت مغذی (میلی گرم در گرم): پتاسیم (K)، کلسیم (Ca)، منیزیم (Mg)، آهن (آهن)، ترکیب عناصر کمیاب: لیتیوم (Li)، استرانسیوم، باریم (Ba)، سلنیوم (Se)، روی،  (Cu)، منگنز (Mn)، نیکل، آلومینیوم (Al)، کروم، کبالت (Co)، محتوای پروتئین آب آلوئه شامل موارد زیر است: ۱۸ اسید آمینه؛ ویتامین های A، B2، B3، B6، C، E؛ مواد معدنی – کلسیم، پتاسیم، سدیم، منیزیم، روی، مس، کروم؛ فیتونسیدها و آنزیم ها. از این رو آلوئه ورا یک گیاه درمانی بی نظیر است. پاجوش آلوئه ورا در تعداد بالا به سراسر کشور پخش می شود.
سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید