مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات برگ و ژل آلوئه ورا اصل به چین

آنچه در این مقاله می خوانید...

برگ و پاجوش آلوئه وراآلوئه ورا چطور کاشته می شود؟خاک مناسب برای آلوئه ورازمان مناسب برای کاشت پاجوش آلوئه ورابرگ و ژل صادراتی آلوئه ورا برای چین
آلوئه ورا در ترکیه

برگ و ژل آلوئه ورا اصل با رسیدگی های فراوان، آبیاری منظم، خاک مناسب و … به دست می آید. از ژل و برگ این نوع گونه گیاهی استفاده های متعدد موضعی و خوراکی می توان انجام داد، به خصوص برای تهیه لوازم آرایشی و بهداشتی، دارویی، صنعتی، کاربرد دارند.

صادرات برگ و ژل آلوئه ورا اصل به چین در بسته بندی های ویژه صورت می گیرد و یکی از با کیفیت ترین نوع آلوئه ورا به شمار می رود.

برگ و پاجوش آلوئه ورا

برگ و نهال آلوئه ورا

آلوئه ورا گیاهی نیست که با بذر رشد کند و اما با پاجوشهای خاصی که دارد تکثیر می شود، اگر می خواهید بوته آن را پرورش دهید، باید ریشه های جوانه زده یا پاجوش ها را تهیه کنید. پاجوشها با سایز متوسط بعد از ۶ ماه برگ هایی پر از ژل می دهند و آماده استفاده می باشند. برگ و ژل آلوئه ورا اصل به کشورهای مختلف به خصوص چین صادر می گردد.

آلوئه ورا چطور کاشته می شود؟

آلوئه ورا چطور کاشته می شود؟

در این قسمت به پاسخ سوال آلوئه ورا چطور کاشته می شود؟ می پردازیم. خاک زهکشی شده  و گلدان را آماده کنید. اگر پاجوش آلوئه ورا را تازه بریده اید، آن را به مدت دو روز در یک اتاق کم نور بگذارید.

پس از اطمینان از تمیز بودن خاک، ریشه ها را در خاک قرار داده و روی آن را بپوشانید. استفاده ازخاک معدنی پرلیت برای غنی تر شدن خاک اهمیت زیادی دارد.

پاجوش ها را به مدت ۱ هفته آبیاری نکنید تا خاک رطوبت خود را از دست بدهد. سپس هفته ای یکبار آبیاری را به صورت بارانی شروع کنید. وقتی که گیاه در دوره بلوغ است، می توانید آن را به طور مرتب آبیاری کنید.

گیاه آلوئه ورا باید حداقل ۶ ساعت و حداکثر ۱۲ ساعت نور خورشید دریافت کند. دمای پایین باعث از بین رفتن گیاه آلوئه ورا نمی شود اما از رشد آن جلوگیری می کند.

خاک مناسب برای آلوئه ورا

خاک مناسب برای آلوئه ورا 

پرلیت نوعی سنگ آتشفشانی است، باعث افزایش هوادهی در خاک می شود. در عین حال، باعث زهکشی بهتر هم می شود. امکان بالای زهکشی در گیاهی مانند آلوئه بسیار مهم است.

خاک آلوئه ورا باید به گونه ای آماده شود که ریشه گیاه بتواند اکسیژن بگیرد. از رشد علفهای هرز جلوگیری می کنید تا بوته آلوئه ورا به خوبی رشد کند.

زمان مناسب برای کاشت پاجوش آلوئه ورا

زمان مناسب برای کاشت پاجوش آلوئه ورا

وقتی گیاه آلوئه ورا به بلوغ می رسد، از نزدیکی ریشه  پاجوش هایی می دهد. با این حال، به محض ظهور پاجوش، آنها را از گیاه مادری جدا نکنید. منتظر بمانید که طول آن حداقل به ۷٫۵ سانتی متر برسد. در غیر این صورت، در تأمین مواد معدنی مورد نیاز در یک گلدان جدا مشکل خواهد داشت.

 

پاجوشها را با کمک چاقوی استریل شده از ریشه ببرید و آن را به مدت ۲ روز در محیط کم نور و خنک نگه دارید، از آنجا که ریشه آسیب دیده است، در صورت تماس مستقیم با خاک یا آب کاملاً از بین می رود، بنابراین حداقل ۲ روز طول می کشد تا این ریشه بسته شود. پاجوش را بعد از این مدت در مخلوط خاک خشک قرار دهید و تا ۱ هفته پس از کاشت آبیاری نکنید.

پاجوش آلوئه ورا را که کاشته اید در مکانی آفتابی قرار دهید. این مکان باید در ضلع جنوبی یا غربی قرار داشته باشد. رطوبت موجود در خاک را با دست اندازه بگیرید و متناسب با نیاز آب دهید. وقتی پاجوش جدید بزرگتر شد، می توانید آن را از گلدان خارج کرده و در یک مکان بزرگتر بکارید.

برگ و ژل صادراتی آلوئه ورا برای چین

برگ و ژل صادراتی آلوئه ورا برای چین

برگ و ژل صادراتی آلوئه ورا به دلایل مختلف مانند وجود خاصیت مرطوب کنندگی، کاهش درد، درمان سوختگی و … در سراسر دنیا محبوبیت فراوان کسب کرده است.

خواص بی شمار گیاه موجب شده تا برای درمان بیمارها استفاده شود. ژل و برگ صادراتی در بالاترین میزان کیفیت به کشور چین صادر می شود.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *