مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات مستقیم برگ آلوئه ورا به آلمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی در مورد شکل ظاهری گیاه آلوئه وراخواص دارویی گیاه آلوئه وراتاریخچه آلوئه ورا در جهانصادرات برگ آلوئه ورا درجه یک به آلمان
برگ آلوئه ورا به آلمان

برگ آلوئه ورا به آلمان صادرات می گردد. آلوئه ورا گیاهی دارویی است و دارای گلهای زرد و سه گوش می باشد. در کشور ما، این گیاه را صبر زرد هم می نامند.

گیاه صبر زرد در برخی مناطق به آزوای نیز معروف است. گیاه آلوئه ورا انواع مختلفی دارد، اما نوع آلوئه باربادنسیس است که علاقه مندان بسیاری دارد. صادرات برگ آلوئه ورا به آلمان به صورت مستقیم و در حجم تناژ بالا انجام می گیرد.

صادرات مستقیم برگ آلوئه ورا به آلمان

اطلاعاتی در مورد شکل ظاهری گیاه آلوئه ورا

اطلاعاتی در مورد شکل ظاهری گیاه آلوئه ورا

آلوئه ورا دارای برگهای کشیده و گوشتی و نوک تیز به رنگ سبز کم رنگ است و دارای خارهای نوک تیزی در لبه های وجود دارد. بخش داخلی برگها حاوی عصاره گیاه ژلاتینی شفاف است.

پایه گیاه دارای یک ساقه است که مانند یک گل باز می شود. این خارهای نوک تیز، گلهای آویزان و شاخه های جانبی هستند که امکان تولید مثل را برای گیاه فراهم می کنند.

ساقه گل از وسط گیاه خارج می شود و می تواند تا ۱۳۵ سانتی متر رشد کند، در انتهای آن یک گل آذین مانند زیبا وجود دارد. میوه آن یک کپسول مثلثی شکل است که دارای دانه های زیادی است.
این گیاه بیشتر سال شکوفه می دهد. رنگ گلهای آویزان آن از زرد تا نارنجی و بنفش است.

عصاره برگ گیاه معطر و تلخ است. موطن اصلی آلوئه ورا آفریقا و یمن است. این گیاه به طور طبیعی در مکان های گرمسیری واقعی از جمله آفریقای جنوبی، آمریکای لاتین و کارائیب رشد می کند.

خواص دارویی گیاه آلوئه ورا

خواص دارویی گیاه آلوئه ورا

آلوئه ورا یکی از رایج ترین داروهایی بود که در قرون ۱۸ و ۱۹ تجویز می شد. این گیاه یکی از گیاهان دارویی است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

گیاه آلوئه ورا توسط ملکه های مصر و پزشکان یونان و روم به عنوان یک منبع دارویی برای سلامتی و زیبایی مورد توجه بود. قدیمی ترین منبع در نسخه خطی مربوط به ۳۵۰۰ سال قبل از میلاد مسیح دیده می شود.

از آنجا که آلوئه ورا در تمدن مصر باستان به عنوان “گیاه جاودانگی” شناخته می شد، آن را به عنوان هدیه در مقبره فراعنه قرار می دادند.

تاریخچه آلوئه ورا در جهان

تاریخچه آلوئه ورا در جهان

از گیاه آلوئه ورا در الواح سفالی سومریان به عنوان “چشمه جوانی” یاد شده است. طبق شواهد تاریخی کلئوپاترا که برای زیبایی خود بسیار تلاش کرده است، کارهای زیادی روی این گیاه انجام داده است. این گیاه از ۴۰۰۰ سال قبل استفاده می شده است.

گیاه آلوئه ورا، که در کتاب مقدس و تورات از آن یاد شده است، توسط الکساندر بزرگ برای التیام زخم ها پس از جنگ استفاده می شد. در آیورودا هندی ها نوشته شده است که یکی از ۱۶ گیاه مقدس است.

صادرات برگ آلوئه ورا درجه یک به آلمان

صادرات برگ آلوئه ورا درجه یک به آلمان

صادرات برگ آلوئه ورا درجه یک به آلمان در حال انجام است. گیاه آلوئه ورا با ذخیره آب در داخل برگها، می تواند به طول ۴ متر برسد. از برگهای آلوئه ورا برای بریدگی و سوختگی پوست انسان استفاده می شود، از همین رو افراد زیادی در صادرات آن به نواحی مختلف جهان نقش دارند.

بسیاری از انواع آلوئه ورا به صورت گسترده پرورش می یابند. به عنوان یک ماده غذایی گیاهی برای اهداف بهداشتی استفاده می شوند. از ژل موجود در برگها به عنوان مرطوب کننده استفاده می کنند و صادرات آن رونق بسیاری دارد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید