مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پالپ آلوئه ورا ارگانیک به برزیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

شواهد تاریخی استفاده از آلوئه وراقیمت انواع پالپ آلوئه ورا ارگانیک
پالپ آلوئه ورا ارگانیک

پالپ آلوئه ورا ارگانیک به عنوان ماده اولیه برای تهیه نوشیدنی، کمپوت و … به شمار می رود. این ماده غذایی می تواند اثرات ضد التهابی و تسکین دهنده درد باشد.

پالپ به نوعی از گیاه ژل آلوئه هست. قدمت استفاده از این گیاه به ۱۵۵۰ سال قبل از میلاد برمی گردد. صادرات پالپ آلوئه ورا در سایزهای گوناگون و به کشورهای سراسر جهان به خصوص برزیل انجام می گیرد.

 

صادرات پالپ آلوئه ورا ارگانیک به برزیل

شواهد تاریخی استفاده از آلوئه ورا

اطلاعات مختصری درباره پالپ آلوئه ورا

طبق شواهد تاریخی استفاده از آلوئه ورا، اسکندر بزرگ به طور گسترده ایستاد و از آلوئه ورا برای سربازان خود که در هنگام اعزام به کشورهای آسیایی مجروح شده بودند، استفاده کرد. این مورد در اسناد مربوط به ۳۵۰ سال پیش دیده شده است.

در حقیقت، در اسناد نوشته شده است كه اسكندر در محاصره غزه با تیر زخمی شده و به کمک آلوئه ورا، كه هنگام جنگ در مسیر مصر و لیبی در دام آلودگی گرفتار شده بود، نجات یافت. منتور ارسطو است که این ایده را به او داد. الكساندر با شنیدن سخنان معلم خود راهی فتح جزیره سقطرا در اقیانوس هند شد، منبع بزرگی از آلوئه ورا کشف کرد. گفته شده است که آب آلوئه ورا باعث شکست ناپذیری سربازان می شود.

دیوسکوریدس دانشمند و پزشکی است که در دوران امپراتوری روم، خصوصاً موارد مرتبط با ارتش، خدمات پزشکی انجام می داد و در طبقه بندی داروهای مورد استفاده در درمان نقش داشت. وی به ویژه از نوشته های دانشمندان مصری و یونانی، قدرت بهبود گیاه آلوئه ورا را آموخت.

قبل از میلاد مسیح وی تحقیقات جدیدی را به عنوان پزشک و طبیعت شناس در دوره امپراطور نرو در سال ۵۰ قبل از میلاد انجام داد. درمان بیماری های متعدد و نام های گیاهی که توسط وی نوشته شده توسط موسسات داروسازی خوانده می شود.

همچنین کریستوفر کلمبوس، یک کاوشگر، مسافر و استعمارگرای جنوایی که به دنبال دنیاهای جدید بود، با کمک آلوئه ورا که در گلدان کشت می کرد، زخم های خود را ترمیم می کرد.

 

قیمت انواع پالپ آلوئه ورا ارگانیک

قیمت انواع پالپ آلوئه ورا ارگانیک

قیمت پالپ آلوئه ورا با توجه به کیفیت، اندازه، نوع بسته بندی و … تعیین می شود. استفاده از پالپ آلوئه را برای بسیاری از اختلالات جسمی مانند درمان زخم های باز و بسته، بیماری های معده، التهاب لثه، درد مفاصل، سوزش پوست، آفتاب سوختگی، آکنه، ریزش مو و غیره توصیه می شود.

همچنین پالپ یا همان ژل آلوئه خونریزی زخم ها، اثر آن در محافظت از عفونت، جوش و بواسیر در زخم های باز را متوقف می کند. همچنین پالپ یا ژل تازه آلوئه ورا در درمان های مو و چشم موثر است. قیمت عمده انواع پالپ آلوئه ورا ارگانیک همواره در نوسان است.

 

 

وی نوشت كه در هنگام كشف قاره آمریكا ، سرخپوستان با آب بسیار ماهرانه به عنوان “چشمه جوانی” از نعمت برخوردار شدند.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید