مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه انواع برگ آلوئه ورا خوراکی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با ترکیبات ضد سرطانی آلوئه ورا خوراکیمراکز فروش برگ آلوئه ورا خوراکی اصل

برگ آلوئه ورا خوراکی تاثیرات فوق العاده ای در از بین بردن بسیاری از مریضیهای عصر جدید دارد. عرضه برگ آلوئه ورا در سطح وسیع موجب آگاهی بیشتر از این گیاه دارویی می شود.

طبق در مطالعات آزمایشگاهی، برخی از ویژگی های افزایش سیستم ایمنی، ضد التهاب، آنتی اکسیدان و ضد سرطان بودن آلوئه ورا اثبات شده است. عرضه انواع برگ آلوئه ورا خوراکی در تهران صورت می گیرد.

عرضه انواع برگ آلوئه ورا خوراکی در تهران

آشنایی با ترکیبات ضد سرطانی آلوئه ورا خوراکی

آشنایی با ترکیبات ضد سرطانی آلوئه ورا خوراکی

شاید آشنایی بیشتر با برگ آلوئه ورا خوراکی هیجان انگیز باشد، زیرا طعم ویژه و عالی دارد. در مطالعه ای که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است؛ آلوئه ایمودین، نوعی آنتراکوینون است که در آلوئه ورا یافت می شود، از تکثیر در رده های سلولی سرطان دهانه رحم و افزایش حساسیت به رادیوتراپی جلوگیری می کند.

در یک مطالعه آزمایشگاهی در مورد سلولهای سرطانی کبد؛ از تکثیر سلولهای سرطانی جلوگیری کرده و باعث مرگ آنها می شود. در مطالعه ای که بر روی رده های سلولی سرطان پستان انجام شد، همچنین موجب سرکوب تکثیر بیماری شده است. در مطالعه ای دیگر بر روی رده های سلولی سرطان روده بزرگ باعث مرگ سلول ها گشته است.

به طور مشابه، مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد آلوئه آمود از رشد سلول در سرطان ریه، سرطان خون و سرطان نوروکتودرمال (گروهی از تومورهای سیستم عصبی) سلول های سلول جلوگیری می کند.

در یک مطالعه آلوین ، یکی دیگر از ترکیبات آنتراکینون در آلوئه ، از تشکیل سلولهای سرطانی از تشکیل عروق جدید برای تغذیه (آنژیوژنز) در رده های سلولی سرطان روده بزرگ جلوگیری می کند.

خواص افزایش سیستم ایمنی آلوئه ورا، به دلیل وجود بسیاری از مواد فعال مانند آسمانان هست، همچنین خاصیت ضد سرطانی آن بر اساس اجزای آنتراسن و آنتراكینون می باشد.

مراکز فروش برگ آلوئه ورا خوراکی اصل

عصاره آلوئه ورا آلوئین

مراکز فروش برگ آلوئه ورا محصولات تولیدی سالم و تازه عرضه می کنند. آلوورا دارویی پر طرفدار است زیرا از تکثیر در رده های سلولی سرطان دهانه رحم و افزایش حساسیت به رادیوتراپی جلوگیری می کند.

در مورد سلولهای سرطانی کبد؛ از تکثیر سلولهای سرطانی جلوگیری کرده و باعث مرگ آنها می شود. برگ خوراکی اصل این گیاه کاملا سبز است و توسط مراکز فروش، توزیع می گردد.

 

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید