مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه برگ آلوئه ورا فله ای ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

پرورش آلوئه ورا خوراکی در گلدانتکثیر آلوئه با پاجوشمراقبت و نگهداری عمومی گیاه آلوئهآفات و بیماری های شایع آلوئه وراسفارش مستقیم برگ آلوئه ورا فله ای ارزان
برگ آلوئه ورا فله

برگ آلوئه ورا فله ای در قیمتهای ارزان توزیع می گردد و از آنجایی که دیگر نیازی به پرداخت هزینه بسته بندی نیست، قیمت تمام شده محصول کمتر خواهد بود.

برگ ها حاوی ژل فراوان هستند. ژل آلوئه ورا که در تهیه دسر استفاده می شود. به طور معمول برگهایی که حاوی ژل بسیار هستند عرضه می شوند.

پرورش آلوئه ورا خوراکی در گلدان

پرورش آلوئه ورا خوراکی در گلدان

آلوئه ورا را می توان در طیف وسیعی از انواع خاک ها پرورش داد، به شرط تخلیه و ذهکشی خوب. آلوئه معمولاً در خاک بسیار فقیر، از نظر مواد مغذی رشد می کند. آلوئه بسیار مقاوم به خشکی است اما به دلیل داشتن برگ های آبدار، سرما را تحمل نمی کند.
گیاهان آلوئه ورا در گلدان ها به خوبی رشد می کنند و اگر در یک مکان آفتابی و روشن قرار بگیرند، می توانند در خانه نگهداری شوند. گیاهانی که در گلدان پرورش داده می شوند باید در محیط گلدانی که زهکشی خوبی دارد، مانند گلدانی که برای کاکتوس ها استفاده می شود، کاشته شوند.

تکثیر آلوئه با پاجوش

تکثیر آلوئه با پاجوش

تکثیر آلوئه ورا از طریق پاجوش قابل انجام است، همان گیاه کوچکی که توسط گیاه مادر تولید می شوند. پاجوش ها باید از ریشه اصلی و یافتن محل پیوند، جدا شوند.

گیاه جوان باید با استفاده از چاقوی تیز از گیاه مادری جدا شود. پاجوش ها وقتی که چندین برگ داشته باشند، می توانند با خیال راحت جدا شوند.

گیاهان جوان باید در گلدان خود کاشته شوند و به طور عمیق آبیاری شوند. از آبیاری زیاد خودداری کنید تا ریشه های جدید رشد کنند.

اگر چندین گیاه برای کاشت آماده کرده اید،گلدان های جداگانه برای آنها تهیه کنید یا حداقل ۶۰ سانتی متر از هم فاصله ایجاد کنید.

مراقبت و نگهداری عمومی گیاه آلوئه

مراقبت و نگهداری عمومی گیاه آلوئه

به طور کلی مراقبت از آن بسیار آسان است اما باید مراقب باشید تا از آبیاری زیاد جلوگیری شود. گیاهان باید به صورت عمیق آبیاری شوند اما قبل از آبیاری بعدی باید خشک گردند.

قبل از آبیاری خاک را بررسی کنید. اجازه دهید خاک برای گیاهان مسن تر، کاملاً جاافتاده تا عمق ۷٫۵ تا ۱۰ سانتی متر یا برای گیاهان جوانتر ۳٫۵ الی-۵ سانتی متر خشک شود.

بعلاوه، اگرچه گیاهان آلوئه به نور زیادی احتیاج دارند، اما قرار گرفتن آنها در معرض آفتاب کامل می تواند مضر باشد و بهتر است گلدان را در پنجره ای روشن قرار دهید. اگر گیاه بیش از حد آفتاب بگیرد، برگها شروع به قهوه ای شدن می کنند.

آفات و بیماری های شایع آلوئه ورا

آفات و بیماری های شایع آلوئه ورا

قارچ زنگ آلوئه
علائم این بیماری این است که لکه های کوچک و زرد کم رنگ روی برگ ها که منبسط و قهوه ای می شوند، به وجود می آید. توده های اسپور نارنجی ممکن است در زیر برگ وجود داشته باشد. برگها ممکن است از گیاه جدا شوند. این بیماری در دمای سرد و رطوبت بالا به وجود می آید. بیماری خود محدود کننده است و نیازی به درمان ندارد.
بیماری آنتراکنوز
علائم این نوع آفت این است که، شکل ظاهری اولیه دور برگ بیضی شکل می شود و بعداً به لکه های دایره ای شکل با مرکز قهوه ای روشن تبدیل می گردد.

با بالغ شدن لکه ها، مرکز ضایعه به رنگ قهوه ای مایل در می آید. با افزایش بیماری، ضایعات به هم می پیوندند و ناحیه بزرگ نکروزه ایجاد می کنند. نوعی قارچ موجب این حالات است. آب و هوای گرم و مرطوب موجب این بیماری می شود.

سفارش مستقیم برگ آلوئه ورا فله ای ارزان

سفارش مستقیم برگ آلوئه ورا فله ای ارزان

با سفارش مستقیم برگ آلوئه ورا فله ای ارزان، دیگر نگران هزینه های اضافی محصول نخواهید بود. برگ آلوئه ورا بالغ، به طور معمول بیش از ۵۰ سانتی متر طول دارد و مناسب استفاده برای تهیه ژل می باشد.

فروش مستقیم برگ این گیاه در قیمتهای ویژه صورت می گیرد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید