مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده برگ آلوئه ورا در حجم عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

آب برگ آلوئه ورا تصفیه خون و درمان تبخالآلوئه ورا درمان برای التهاب دهان و گلوقیمت فروش برگ آلوئه ورا

فروشنده برگ آلوئه ورا انواع مختلف این نوع گیاه را دارد. این گیاه در کیفیتهای مختلف به فروش می رسد. این محصول کشاورزی به دلیل داشتن ویتامینهای مختلف محبوب است. طبق دستور العمل های پزشکان آلوئه بمب ویتامین است و به عنوان یک داروی طبیعی در حجم عمده به فروش می رسد.

فروشنده برگ آلوئه ورا در حجم عمده

آب برگ آلوئه ورا تصفیه خون و درمان تبخال

آب برگ آلوئه به مقدار مساوی با عسل با کیفیت مخلوط می شود. مخلوط در یک مکان خنک و تاریک برداشته می شود و حداقل ۵ روز اصرار می ورزد. قبل از غذا ۱ قاشق غذاخوری سه بار در روز مصرف کنید. یک داروی عالی برای تمیز کردن تصفیه رگهای خونی و افزایش ایمنی بدن می باشد. برای درمان تبخال روغن کاری زخم ها با آب آلوئه (۵-۶ بار در روز) از گسترش بثورات جلوگیری می کند ، خشک می شود و بهبودی را تسریع می کند.

ملین
آب آلوئه به نسبت with با عسل گرم شده مخلوط شده و به مدت ۲۴ ساعت دم می شود. ۱ قاشق غذاخوری بنوشید. قاشق یک ساعت قبل از غذا.

آب برگ آلوئه ورا تصفیه خون و درمان تبخال

آلوئه ورا درمان برای التهاب دهان و گلو

در این موارد از آبکشی استفاده می شود. برای این کار ، آب آلوئه را با آب گرم و جوشانده به نسبت ۱/۱ رقیق کنید.

برای دندان درد
یک قطعه برگ آلوئه با یک قسمت بریده شده بر روی دندان درد قرار می گیرد – این به شما کمک می کند درد را قبل از کمک دندانپزشک تسکین دهید.

با آبریزش بینی
هر روز ، ۲-۳ قطره آب آلوئه به هر سوراخ بینی تزریق می شود. برای کودکان ، آب به نصف با آب رقیق می شود.

بعد از یک بیماری جدی
برای بازگرداندن قدرت پس از یک بیماری جدی ، نصف لیوان آب آلوئه با ۳۰۰ گرم گردوی خرد شده ، ۳۰۰ گرم عسل و آب ۳ لیمو مخلوط می شود. ۱ قاشق دسر را ۳ بار در روز قبل از غذا میل کنید. این محصول هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان مناسب است.

برای درمان سل
مخلوطی تهیه کنید: نصف بسته کره را با ۲۰ گرم آب آلوئه خرد کنید ، نصف لیوان عسل و ۳ قاشق غذاخوری اضافه کنید. من پودر کاکائو آنها همه چیز را خوب مخلوط می کنند و ۱ قاشق غذاخوری ۳ بار در روز می نوشند. توصیه می شود این مخلوط را با شیر گرم بنوشید.

قیمت فروش برگ آلوئه ورا

قیمت فروش برگ آلوئه ورا

قیمت فروش برگ آلوئه ورا می تواند بسته به کیفیت متغیر باشد. این برگ برای مصارف درمانی کاربرد دارد. از مخلوطی استفاده می شود: ۳۰۰ گرم آب آلوئه ، ۱۰۰ گرم الكل طبی و ۷۰۰ گرم آب انگور خشک برای درمان سرماخوردگی و برونشیت.

محصول را در مکانی خنک و بدون دسترسی به نور نگهداری کنید. برای بزرگسالان ۱ قاشق غذاخوری کافی است. قاشق ۳ بار در روز نیم ساعت قبل از غذا، کودکان بالای ۵ سال – ۱ قاشق چای خوری. فروش برگ آلوئه ورا در اندازه های مختلف صورت می گیرد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید