مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آلوئه ورا | مشاور کشت آلوئه ورا | خریدار آلوئه ورا

آنچه در این مقاله می خوانید...

تصفیه آب با آلوئه ورامشاور کشت و خریدار برگ آلوئه ورا تازه
مشاور کشت آلوئه ورا

مشاور کشت آلوئه ورا موجب می شود تا این گیاه مقاوم در برابر کم آبی توسط بسیاری از افراد به راحتی و بدون ایجاد هیچ مشکلی پرورش یابد.

هزینه پایین بهره وری محصول موجب شده تا به یکی از گیاهان دارویی پر طرفدار هم در میان کشاورزان و هم در میان مصرف کنندگان تبدیل شود.

مشاور علاوه بر نحو کشت در مورد، نحو فروش هم خواهد بود و همینطور خریدار آلوئه ورا به صورت تضمینی برگهای گیاه را خریداری خواهد کرد.

فروش آلوئه ورا | مشاور کشت آلوئه ورا | خریدار آلوئه ورا

تصفیه آب با آلوئه ورا

تصفیه آب با آلوئه ورا

با استفاده از ترکیبات موجود در آلوئه ورا می توان آب را تصفیه نمود. سالم بودن آب برای سلامتی انسان ها بسیار اهمیت دارد. با افزایش خشکسالی و کاهش و آلودگی منابع زیر زمینی در کشور، لزوم تصفیه آب دو چندان شده است.

سفره های آب زیرزمینی توسط فعالیتهای صنعتی مانند آبکاری فلزات، استخراج معادن، نقاشی، سیم کشی، تولید باتری و صفحه چاپی، همچنین منابع کشاورزی که از جمله کودها و اسپری های قارچ کش، فلزات سنگین مختلفی را در آب تخلیه می کنند که منجر به آلودگی آب های سطحی و زیرزمینی می شود.

کم آبی و به دنبال آن تصفیه آلودگی آب موجب شده است تا فناوری نوینی در این زمینه ایجاد شوند. یکی از روش های سالم برای تصفیه آب آشامیدنی استفاده از جاذبهای طبیعی است که فلزات سنگین را از آب شرب جدا می کنند. از گیاه آلوئه ورا برای حذف مس استفاده می شود. فلزات سنگین وارد شده در آب مانند مس، روی، سرب، کروم، کادمیوم و غیره هستند که به عنوان آلاینده های سمی در نظر گرفته می شوند.

یون های مس (Cu2 +) محلول در آب هستند و در غلظت کم مانند مواد ضد باکتریواستاتیک و قارچ کش ها عمل می کنند و برای پوست، کبد، عضلات و استخوان ها مفید هستند اما مقادیر زیاد آن سمی است و مصرف زیاد مس باعث نگرانی های جدی مانند استفراغ، گرفتگی عضلات، تشنج یا حتی مرگ می شود.

مهم ترین راه برای جذب یون مس استفاده از جاذب ها است. استفاده از پودر آلوئه ورا به عنوان جاذب فرایندی مقرون به صرفه و کارآمد برای تصفیه آب و فاضلاب با استفاده از مواد طبیعی است. آلوئه ورا یک جاذب مقرون به صرفه برای حذف یون های مس (II) به شمار می رود. همچنین مطالعات نشان می دهد برای حذف سرب از فاضلاب می توان از پودر آلوئه ورا استفاده کرد.

مشاور کشت و خریدار برگ آلوئه ورا تازه

مشاور کشت و خریدار برگ آلوئه ورا تازه

مشاور کشت همواره بهترین راهنمایی ها را در اختیار کشاورز قرار می دهد. یکی از دلایل کشت موفق استفاده از پاجوش مناسب است. پاجوش مناسب را مشاور معرفی خواهد کرد.

خریدار برگ آلوئه ورا تازه محصولاتی با کیفیت، پر از ژل و مرغوب نیاز دارد و از همین رو گرفتن مشاوره نحو کاشت محصول بسیار اهمیت دارد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید