مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش استثنائی برگ اصل آلوئه ورا

آنچه در این مقاله می خوانید...

آلوئه ورا گیاه دارویی شگفت انگیزمناطق مناسب برای رشد آلوورانحو برداشت برگ آلوئه ورانحو تولید ژلخرید استثنائی برگ اصل آلوئه ورا
فروش استثنائی برگ اصل آلوئه ورا

فروش استثنائی برگ اصل آلوئه ورا از بهترین مزارع ایران صورت می گیرد. آلوئه ورا به عنوان یک داروی گیاهی بسیار گسترده، استفاده می شود.

در حالی که ژل برگ کاملاً بی خطر است، آلوئه های تلخ موجود در قاعده برگها حاوی آنتراکینون هستند که در صورت استفاده بیش از حد، مشکلات احتمالی را به همراه خواهند داشت. برگ اصل و با کیفیت دارای ژلهایی مرغوب است که در قیمت مناسب به فروش می رسد.

فروش استثنائی برگ اصل آلوئه ورا

آلوئه ورا گیاه دارویی شگفت انگیز

آلوئه ورا گیاه دارویی شگفت انگیز

این گیاه یک داروی گیاهی بسیار محبوب است که سابقه استفاده از آن حداقل به ۴۰۰ سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد. به طور گسترده ای از مناطق معتدل گرم تا مناطق گرمسیری به عنوان یک گیاه دارویی و مواد تشکیل دهنده محصولات مراقبت از پوست کشت می شود.

این گیاه همچنین معمولاً به عنوان گیاه زینتی در باغها و به عنوان گیاه آپارتمانی در مناطقی که به اندازه کافی گرم نیست تا بتواند در فضای باز رشد کند ، کاشته می شود.

این محصول به عنوان یک گیاه کشت شده یا طبیعی شناخته می شود. به طور کلی فرض می شود که منشأ آن عربستان، سومالی یا سودان باشد. زیستگاه اصلی گیاه شن و ماسه های دریایی می باشد.

مناطق مناسب برای رشد آلوورا

مناطق مناسب برای رشد آلوورا

آلوئه ورا را می توان در فضای باز از منطقه معتدل گرم تا مناطق گرمسیری پرورش داد. در مناطقی که دمای سالانه در محدوده ۱۹ تا ۲۷ درجه سانتیگراد باشد، بهترین رشد را دارد، اما تحمل ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد را هم دارد.

این گیاه می تواند سرمازدگی های گاه به گاه، سبک و کوتاه مدت را تحمل کند و فقط در شرایط -۳ درجه سانتیگراد آسیب کم ببیند تا زمانی که شرایط کاملاً خشک شود. میانگین بارندگی سالانه را در محدوده ۱۹۰۰ – ۳۰۰۰ میلی متر ترجیح می دهد، اما ۷۰۰ – ۴۰۰۰ میلی متر را تحمل می کند.
در طی ماههای زمستان در مناطق نیمه گرمسیری ، گیاه رشد نمی شود و از رطوبت بسیار کمی استفاده می کند. موقعیت آفتابی را ترجیح می دهد، اما سایه روشن را تحمل می کند.
به خاك خوب زهكش شده احتیاج دارد كه خاكی شنی یا لومی باشد. خاک غنی را ترجیح می دهد، اما در برابر خاک ضعیف تحمل زیادی دارد. مقداری شوری در خاک را تحمل می کند. ترجیح می دهد PH در محدوده ۶٫۵ – ۷٫۵ ، نقطه تحمل ۶-۸ است.

آلوئه ورا گیاهی است که در آفریقا، به طور طبیعی گل می دهد و میوه تولید می کند، اما در جاهای دیگر تشکیل میوه نادر است. تصور می شود عدم وجود میوه به دلیل عقیم بودن گرده و ناسازگاری باشد. پرندگان مهمترین گرده افشان گونه های آلوئه هستند، اما در آفریقا زنبورهای عسل نیز نقش دارند.

نحو برداشت برگ آلوئه ورا

نحو برداشت برگ آلوئه ورا

گیاهان آلوئه ورا حدود ۳ سال طول می کشد تا به اندازه قابل برداشت برسند و سپس می توان برگ ها را برای حدود هفت سال برداشت کرد.

با بریدن برگها به صورت عرضی نزدیک به ساقه و قرارگیری آنها به گونه ای که آب آن به گلدان، وان یا حتی  فرورفتگی موجود در زمین تخلیه شود. برگها را معمولاً صبح بریده و ۴ تا ۵ ساعت طول می کشد تا آب از یک تکه برگ تخلیه شود. فقط برگهای مسن بریده می شوند.

نحو تولید ژل

نحو تولید ژل

برای تولید ژل، برگها با فواصل حدود ۳ ماه بریده می شوند. جوانترین برگها با طول کمتر از ۲۵ سانتیمتر، به دلیل کم بودن ژل، مناسب نیستند، اما برگها نباید خیلی پیر شوند زیرا ممکن است مقدار و کیفیت ژل کاهش یابد.

خرید استثنائی برگ اصل آلوئه ورا

خرید استثنائی برگ اصل آلوئه ورا

با خرید برگ اصل آلوئه ورا به صورت عمده از قیمت های استثنائی برخوردار خواهید شد. این گیاه در زمینهای وسیع در بسیاری از شهرهای کشور کشت می گردد و به راحتی می توانید آنها را خریداری نمایید.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید