مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش الوئه ورا عمده به سراسر کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشت در فضای باز آلوئه ورامرکز پخش برگ آلوئه ورا ضخیم
الوئه ورا عمده

الوئه ورا عمده را می توان از گلخانه تهیه کرد. گلخانه ها محل مناسبی برای کشت برگ آلوورا یک دست و سالم هستند.

این گیاه کم توقع نیاز به مراقبت ویژه ای ندارد. فروش الوئه ورا عمده و در بسته بندی های مقاوم به سراسر کشور صورت می گیرد.

فروش الوئه ورا عمده به سراسر کشور

کشت در فضای باز آلوئه ورا

کشت در فضای باز آلوئه ورا

کشت در فضای باز آلوئه تنها در تابستان در فضای باز کشت می شود، بنابراین مطمئن شوید که آن را برای زمستان در داخل خانه پرورش می دهید. فرود آمدن می توانید در فصل بهار که هوا گرم است و خطر سرمازدگی شبانه از بین رفته است، پیوند یک تکه گوشت را در فضای باز شروع کنید.

 

به طور معمول، در عرض های جغرافیایی میانی، این اواخر ماه مه است. محل فرود باید نور کافی داشته باشد و در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد. اطمینان حاصل کنید که در منطقه کاشت آب وجود ندارد. گودالی را کمی بزرگتر و عمیقتر از گلدانی که گل قبل از آن رشد کرده حفر کنید.

 

کف آن را کمی خاک اره یا زغال بریزید، یک لایه کوچک ماسه یا آجر خرد شده روی آن قرار دهید. سپس یک لایه از مخلوط خاک آماده شده را بپاشید. یک نهال در سوراخ قرار می گیرد و با همان مخلوط خاک مخصوص پوشانده می شود. ویژگی های مراقبت در فضای باز هیچ ویژگی مراقبت از آلوئه در فضای باز وجود ندارد. مهم است که به یاد داشته باشید که گیاه فقط زمانی ارزش آبیاری را دارد که خاک کاملاً خشک شده باشد و نیازی به تغذیه آن نباشد.

 

تولید مثل در بیابان ها، آلوئه ورا همیشه سبز اغلب از طریق بذر یا شاخه های پایه تکثیر می شوند. در خانه، گیاه را می توان با قلمه، برگ بالغ یا بچه تکثیر کرد. از یک ورق استفاده کنید در بهار یا اوایل بهار باید با چاقوی تیز یک برگ سالم و قوی از ته گیاه بالغ برید و محل برش را روی گل و برش های لایه را با کربن فعال از قبل خرد شده بپاشید.

محل برش را باید در جای خشک قرار داد تا به مدت ۷-۵ روز خشک شود. سپس لایه را در خاک آماده شده به عمق ۲ سانتی متر قرار داد. به طور مرتب به برگ ها آبیاری کنید تا ریشه ها ظاهر شوند. آب برای آبیاری باید در دمای اتاق جدا شود. باید بررسی شود که آب به خود برگ نفوذ نکند، بلکه خاک اطراف را مرطوب کند. پس از حدود ۲ هفته، برگ ها ریشه می دهند و گوشت گوشتی جوان شروع به رشد می کند.

مرکز پخش برگ آلوئه ورا ضخیم

مرکز پخش برگ آلوئه ورا ضخیم

از مرکز پخش برگ آلوئه ورا ضخیم چه می دانید؟ برای آلوئه ضخیم و گوشتی به دست آید، مراقبت از گیاه مهم است. پاجوشها در یک ظرف کم عمق با سوراخ در کف کاشته می شوند. خاک باید از ۱ قسمت مخلوط خاک و ۲ قسمت ماسه رودخانه تشکیل شده باشد. بذرها را تا ۱ سانتی متر عمیق می کنند و خاک را با یک بطری اسپری مرطوب می کنند.

سپس نهال ها را به یک اتاق روشن با دمای هوای +۲۰ درجه سانتیگراد (اما نه در نور مستقیم خورشید) می برند. هنگامی که ۲ برگ اول روی نهال ظاهر می شود، گیاهان در گلدان های کوچک فرو می روند. بالا شما می توانید آلوئه را با بریدن قسمت بالایی ریشه ریشه کنید. برای این کار روی آن را با ۸ برگ به دقت با چاقو برش دهید. قسمت بریده شده در یک شیشه شفاف با آب شفاف قرار می گیرد.

قسمت بالای ظرف در مکانی روشن قرار می گیرد و هر ۵-۷ روز یکبار آب آن را در یک کاسه عوض می کنید. هنگامی که ریشه ها حداقل ۵-۷ میلی متر طول دارند، می توان آنها را از آب خارج کرد و در مخلوط خاک کاشت. باید طوری انتخاب شود که بین دیواره های گلدان و برگ های پایینی حدود ۲ سانتی متر فاصله باشد. پخش آلوئه ورا به صورت عمده می باشد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید