مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده برگ صبر زرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

صبر زرد چیست؟انواع و اقسام گیاهان آلوئه وراچگونه آلوئه ورا را در خانه رشد دهیمآیا صبر زرد خوراکی است؟قیمت فروش برگ صبر زرد
برگ صبر زرد

فروش عمده برگ صبر زرد در قیمتهای استثنائی انجام می شود. نگهداری آلوئه ورا در خانه به دلیل خواص درمانی که دارد، مفید است.

میزان آبیاری مناسب، عدم آفتاب سوختگی و محافظت از گیاه در برابر آفات بسیار مهم است. اگر از گیاه به خوبی محافظت کنید، به سرعت رشد می کند. از برگ صبر زرد از زمانهای قدیم برای درمان بیماری ها استفاده می شد و به منظور اهداف دارویی به فروش می رسید.

فروش عمده برگ صبر زرد

صبر زرد چیست؟

آیا آلوئه ورا گل می دهد؟

آلوئه ورا گیاهی با برگ است که آن را برگ صبر زرد می نامند. برگهای این گیاه از ریشه به صورت میوه خارج می شود. این برگها در گوشه های خود خارهای نوک تیز دارند و پس از رسیدن به بلوغ، گلهایی در رنگهای مایل به قرمز، زرد و … تشکیل می دهند. این گلها به صورت خوشه ای هستند و از آنها به عنوان پاک کننده سوختگی و ترمیم زخم استفاده می شود.

انواع و اقسام گیاهان آلوئه ورا

انواع و اقسام گیاهان آلوئه ورا

برگ آلوئه ورا یا برگ صبر زرد فواید درمانی دارد، از خانواده گونه سوسن است و ۴۰۰ گونه شناخته شده دارد. شناخته شده ترین نژادهای آلوئه در زیر ذکر شده است:

۱- آلوئه کلاریس

۲- آلوئه ایکس پرنسیپس

۳- باربادنیس آلوئه

۴- کیپ آلوئه

۵- آلوئه قرمز

۶- آلوئه شنی

۷- آلوئه توری

۸- آلوئه کندلرا

۹- آلوئه مرجانی

۱۰- آلوئه دندان ببر

۱۱- و آلوئه عنکبوتی شناخته شده ترین و رشد یافته ترین این گونه از گیاهان است.

چگونه آلوئه ورا را در خانه رشد دهیم

چگونه آلوئه ورا را در خانه رشد دهیم

آیا می دانید چگونه آلوئه ورا را در خانه رشد دهیم؟ پرورش آلوئه ورا در خانه آسانتر از پرورش در محیط باز است. این گیاه تا زمانی که شرایط لازم را در خانه داشته باشد هم می تواند ریشه بزنید و بزرگ شود.

برای پرورش گیاهان آلوئه ورا در خانه توصیه می کنیم از گلدان گل ساخته شده از خاک رس استفاده کنید. با بررسی وضعیت خاک به کمک انگشتان، مراقب باشید که آب را متناسب با نیاز گیاه بدهید.

آیا صبر زرد خوراکی است؟

آیا آلوئه ورا خوراکی است؟

پاسخ ما به این سوال هم مثبت است و هم منفی. برگ صبر زرد از ۴ قسمت تشکیل شده است. لایه بیرونی، پوست داخلی، ژل و لاتکس. اگر موفق به جدا کردن آنها از یکدیگر شوید، می توانیم بگوییم که خوردن آلوئه ورا فوایدی دارد. با این حال انجام این کار به طور ناخودآگاه توصیه نمی شود.

۱- لایه بیرونی: احتمالاً سمی باشد، همچنین حاوی گرد و غبار، آلودگی و باکتری های محیط است و از طرفی طعم تلخی دارد.

۲- لاتکس: حاوی موادی است که در تولید ملین استفاده می شود. بنابراین، بلع آن باعث سردرد، اسهال، حالت تهوع و استفراغ می شود. این مایع زرد بین لایه خارجی و پوست است. مصرف زیاد آن حتی ممکن است باعث مرگ شود.

۳- ژل: این مایع داخلی است که گفته می شود طعم خوبی دارد و در صورت خوردن مشکلی ایجاد نمی کند حتی از آن به عنوان افزودنی در انواع نوشیدنی ها و خوراکی ها استفاده می شود.

۴- پوست داخلی: مصرف ناحیه داخلی کاملاً بی خطر است و حتی در بسیاری از رستوران ها به سالاد اضافه می شود تا طعم دار گردد.

نکته مهم: خوردن گیاه آلوئه ورا ممکن است مفید باشد. با این وجود می توانید این فواید را از غذاهای مختلف نیز بدست آورید. آلوئه ورا حاوی ۷۵ ماده معدنی و ویتامین مفید برای پوست است.

قیمت فروش برگ صبر زرد

قیمت فروش گیاه صبر زرد

قیمت فروش گیاه آلوئه ورا با توجه به اندازه آنها متفاوت است، البته به میزان سفارش هم بستگی دارد. برگ صبر زرد ( آلوئه ورا درمانی و خوراکی) خواص دارویی زیادی دارد. اگر می خواهید آن را کشت کنید، از پاجوش استفاده نمایید. برگ گیاه صبر زرد به صورت مستقیم و عمده عرضه می شود.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید