مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پاجوش آلوئه ورا

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراقبت از برگ پاجوش آلوئه وراتوزیع پاجوش آلوئه ورا عمده
عمده پاجوش آلوئه ورا

عمده پاجوش آلوئه ورا در قیمتهای منصفانه به فروش می رود. زرد شدن برگ های آلوئه ورا می توانند به دلیل کمبود پتاسیم، بدون آبیاری با آب کلردار یا کشیدن سیگار در داخل خانه، زرد شوند.

علاوه بر این، زرد شدن برگ های گوشتی کاشته شده در خاک رسی مشاهده می شود. پاجوش درجه یک آلوئه ورا به صورت فله توزیع می گردند.

فروش عمده پاجوش آلوئه ورا

مراقبت از برگ پاجوش آلوئه ورا

مراقبت از برگ پاجوش آلوئه ورا

مراقبت از برگ های پاجوش آلوئه ورا به نسبت دیگر گیاهان آسان است. در برخی موارد و نه در کشور ایران بیماری هایی ممکن است برای گیاه به وجود آید. گیاه آسیب دیده خشک می شود و با نوارهای سفید پوشیده می شود. درمان مجدد گیاهان و خاک با حشره کش گیاهی ضروری است. پسماتدها ریشه گیاهان را انگلی می کنند.

 

از ویژگی های بارز حضور نماتدهای ریشه، ممانعت از رشد گیاه و تشخیص رشدهای کوچک به صورت دانه در ریشه است. ناحیه آسیب دیده ریشه باید بریده شود. کنه عنکبوتی این آفت به ندرت روی آلوئه شروع می شود، اما اگر گیاهی را انتخاب کنید، همچنان یک نمونه جوان با برگ های ظریف خواهد بود. اگر تار عنکبوت پیدا شد، گیاه باید بیشتر با تزریق تنباکوی خنک یا صابون لباسشویی شسته شود.

برگ آلوئه ورا

شپشک آرد آلود پیدا کردن آن آسان است، این یک حشره متحرک به اندازه حدود ۵ میلی متر است. این کرم ترشحات سفید خود را روی گلبرگ های گل نگه می دارد و قوام مومی دارد. ویژگی‌های بارز آسیب شپشک آردآلود، قطعات کوچک هوادار مانند پر است که به برگ‌ها می‌چسبد.

 

کرم ها با یک برس تمیز می شوند و برگ ها با یک تنتور سیر الکلی یا یک حشره کش درمان می شوند، با عفونت گسترده. علائم مشکلات اگر مشکلات زیر با آلوئه ورا یافت شود چه؟ خشک یا منقبض شود شاید آبیاری کافی نباشد یا گل زیر آفتاب داغ باشد. باید مکان مناسب تری برای گیاه پیدا کنید و آبیاری را افزایش دهید. همچنین ممکن است پوسیدگی خشک یا ضایعه دلمه وجود داشته باشد.

توزیع پاجوش آلوئه ورا عمده

توزیع پاجوش آلوئه ورا عمده

توزیع پاجوش آلوئه ورا به سراسر کشور به صورت عمده است. در اینجا یک حشره کش کمک خواهد کرد. سیستم ریشه در حال پوسیدگی اگر گل را با آب سرد آبیاری کنید، ممکن است ریشه ها پوسیده شوند. در این صورت باید گوشت را از گلدان خارج کرد و ریشه های آسیب دیده را جدا کرد و روی سالم را با زغال کوبیده پاشید. سپس در خاک شنی بکارید و به مدت ۳ هفته آبیاری نکنید.

 

 تیغه های برگ نرم برگ های نرم ممکن است به دلیل آبیاری زیاد یا کمبود نور باشد. علت باید شناسایی و از بین برود. رشد ضعیفی دارد اگر گل به کندی رشد کند، می تواند باعث آسیب ریشه شود. باید گیاه را از گلدان خارج کرده و به دقت بررسی کنید. ریشه های سیاه و خشک را باید حذف کرد و گیاه را به گلدان دیگری منتقل کرد. با توزیع پاجوش آلوئه ورا افراد زیادی می توانند این گیاه دارویی را کشت کنند.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید