مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پالپ آلوئه ورا تازه

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربردهای متفاوت پالپ آلوئه ورافروشنده مستقیم پالپ آلوئه ورا تازه در تهران
پالپ آلوئه ورا تازه

پالپ آلوئه ورا تازه از زمانهای خیلی دور مورد توجه و استفاده بوده است. مارکوپولو در سفرهای چینی، آلوئه ورا را کشف کرد.

این گیاه که در کتاب درمانی شی-شن “روش هارمونی” به عنوان آلوئه ورا توصیف شده است، نقش مهمی در زندگی روزمره چینی ها داشت. فروش پالپ آلوئه ورا در حجم عمده و سایز متنوع است و به صورت اینترنتی انجام می شود.

فروش عمده پالپ آلوئه ورا تازه

کاربردهای متفاوت پالپ آلوئه ورا

کاربردهای متفاوت پالپ آلوئه ورا

کاربردهای متفاوت پالپ آلوئه ورا موجب افزایش محبوبیت این ماده غذایی مغذی شده است. پالپ آلوئه ورا که در فرهنگ ژاپنی به عنوان “گیاه سلطنتی” شناخته می شود ، توسط سامورایی به عنوان اکسیر مصرف می شد.

شربت پالپ آلوئه ورا و سوئدی معروف به نام دکتر کلاوس سامست تا ۱۰۴ سالگی به راحتی زندگی کرد. وی هنگام سوارکاری بر اثر تصادف درگذشت. شربت سوئدی معروف آن مواد موثره زیادی دارد اما مهمترین آن آلوئه ورا بود. پرستار او ماریا تربن سالها بعد راز او را فاش کرد. نکته جالب در مورد این اکسیر زندگی این بود که برای همه چیز خوب بود.

اعتقاد بر این است که این گیاه انرژی جوانی را در زنان تأمین می کند و بر جوان سازی طبیعتی تأثیر می گذارد.

در طب آیورودا هند، آلوئه در بسیاری از برنامه ها برای مشکلات منوره ، مانند این داروهای جوان کننده ، استفاده شد و برای تثبیت سیستم قلبی عروقی استفاده مفید بود. آلوئه پیتا گیاه متعادل بین kapha و vata محسوب می شود. این یکی از گیاهان بسیار کمی است که دارای این خصوصیات است.

بینگن هیلدگارد یک روحانی زنده در قرون وسطی ، حدود سال ۱۱۰۰ است. وی به عنوان یکی از پزشکان آن زمان شناخته می شد و با تحقیقاتی که در زمینه میگرن، زردی و عفونت های معده انجام داد، لقب قدیس گرفت. وی در تمام مطالعات خود توضیح داد که در هر درمانی از آلوئه ورا استفاده می کند.

کنیپ کشیش و گیاه شناس معروف، که تحقیقات پزشکی را آغاز کرد، طرفدار استفاده از آلوئه ورا به شکل پالپ و پودر بود. کنیپدر مورد اثرات تصفیه و سم زدایی آلوئه ورا بر روی سیستم هضم صحبت کرد. این در درمان های کنیپ به ویژه برای مشکلات سیستم ایمنی بدن به دلیل اختلالات روده مورد استفاده قرار گرفت. او توضیح داد که آلوئه ورا همچنین هنگام استفاده در عفونت ها و بیماری های تحلیل برنده چشم، یک گیاه دارویی موثر است.

فروشنده مستقیم پالپ آلوئه ورا تازه در تهران

فروشنده مستقیم پالپ آلوئه ورا تازه در تهران

فروشنده های پالپ آلوئه ورا محصولی مرغوب عرضه می کنند. این نوع پالپ ها دارای ۱۸ اسید آمینه، ۲۰ ماده معدنی، ۱۲ ویتامین و پلی ساکارید مانند استمانان، گلوکومنان، مانوز-۶ فسفات، آلوئیدر هستند، که در مطالعات مختلف علمی نشان داده شده است که تقویت کننده سیستم ایمنی هستند.

همچنین آنزیم های مختلف درون ژل همانند آلپروژن، به طور تجربی نشان داده شده است که ضد هیستامین می باشند. استرول هایی مانند لوپول، بتا سیتوسترول و كمپسترول و موادی مانند لیگنین و سالیسیلات وجود دارد كه گزارش شده است در مطالعات مختلف بر روی سطح كلسترول خون و هیپرتروفی خوش خیم پروستات تاثیر گذارند. فروشنده مستقیم پالپ آلوئه ورا تازه در تهران محصولی سالم و تازه ارائه می نماید.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید